O czym on naprawdę myśli, gdy na ciebie patrzy? (74)

O czym on naprawdę myśli, gdy na ciebie patrzy?

Temat dotyczy artykułu: O czym on naprawdę myśli, gdy na ciebie patrzy?

Chłopcy często więcej wyrażają oczami niż słowami. Niestety, nie zawsze łatwo jest odgadnąć, jakie uczucia kryją się za spojrzeniem. Ale już dziś możesz rozkminić, co chce ci powiedzieć facet twoich marzeń, nawet gdy jego usta milczą...

Komentarze (74)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Misia -

Kurcze a mi podoba sie pewien facet jest żonaty a ja jestem mężatka,facet ten dziwnie patrzy na mnie ost.np.prosto w oczy czasami zerka zresztą ja tez strasznie mnie kręci ma coś w sobie czy możliwe jest abym i ja mu się podobała nie wiem dziwnie się czuje jak co widze
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Lidia -

Ja miałam dziś taki przypadek byłam w sklepie i do tego sklepu przyszło dwóch takich chłopców bodajże w moim wieku . I tak ogólnie to patrzyłam się na nich oni patrzyli i jakby się śmiali itp. A potem jeden wyszedł na dwór bo mieli tam rowery i gdy wychodziłam ze sklepu patrzył mi się prosto w oczy i gdy go minęłam wziął rower i patrzył w moją stronę potem przyszedł ten drugi i patrzyli się obydwaj i tak jakby podśmiewali
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Sylwia -

Eh , ja tam jestem szarą myszką ;-( i nikomu się nie spodobam.... Nikt się nie obejrzy za Mną ani nie uśmiechnie... poprostu jestem brzydka.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Sandra -

a ja znam sporo takich osób co twierdzą że kochają kogoś nad życie a non top z kimś flirtują dla mnie to już początek zdrady tak się zaczyna......
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Dominika -

Mi od jakiegoś czasu podoba się pewien chłopak z którym mam iść do bierzmowania.Widujemy się w piątki,ale nigdy z nim nie rozmawiałam..Kiedyś siedzieliśmy w sali i mieliśmy ułożone krzesła w takim "kółeczku",on siedział naprzeciwko mnie,akurat wtedy zdawaliśmy pytania do bierzmowania i gdy nadeszla jego kolej to odpowiadał i nie spuszczał ze mnie wzroku,cały czas patrzyliśmy sobie prosto w oczy.Wczoraj też było to spotkanie i gdy tylko mnie zauważył to patrzył się bez przerwy na mnie.Jak się skończyło,wyszłam z kościoła z koleżankami,nie zauważyłam go, bo stał z boku i pisał z kimś na telefonie.Jedna z koleżanek mówiła,że patrzył się cały czas na mnie.Może to coś oznaczać?:/
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): roxy -

Hej
Mam problem nie wiem co mam myśleć chłopak macha i wysyła mi calusy przez szybę mówi mi częśc jak jest z kimś a gdy jest sam się nie odezwie wsszyscy mówią że robi to dla beki a nie dlatego że się zakochał
Pomuscie...
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Emilia -

A dlaczego w "Próbie zahipnotyzowania" w przypadku starszego faceta lepiej mieć się na baczności? Nie rozumiem.
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): niepożądana@ -

Jeśli chodzi o to, co u góry wypisują, to spotkałam się z: Próba zahipnotyzowania. :)) teraz wiem, komu wpadłam w oko. Ale jaja... W sumie ten chłopak też mi się podoba 😂
Dzięki
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): laska_z_obrazka -

O co chodzi, skoro koles patrzy sie raz jak 'uciekanie wzrokiem', raz jak 'zabawa w chowanego', a niekiedy pewnie i nie odwraca wzroku? Czasem ze sobą podroczymy, rozsmieszam go i ogólnie to jedyny koles w całej klasie z którym moge sie dogadać. Z innymi koleżankami gada normalnie, a kiedy próbuje ze mną, widac ze sie denerwuje. Kiedy mnie nie znał i losowo spotkaliśmy sie na ulicy, patrząc mi w oczy posłał uśmiech. O co w tym chodzi?
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz