76
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +0
76 ppt ?

O czym rozmawiać z kolegą, który mi się podoba? (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

O czym rozmawiać z kolegą, który mi się podoba?

Napisał(a): Henna93 -

Nie wiem o czym rozmawiać z chłopakiem, który mi się bardzo podoba, a na dodatek on już się dowiedział że mi się podoba!

Jestem osobą raczej skrytą, ale mam mnóstwo pasji. Jazda konna, gra na fortepianie. Tylko nie wiem czy jego to interesuje...Wiadomo że teraz dziewczyny są bardziej rozrywkowe, otwarte na ludzi. Ja chyba jestem jakaś nie z tego świata.

A z drugiej strony, może właśnie to go zachęci do poznania?

Macie jakieś rady, jak zagadać?
INTERIA.PL

Re: O czym rozmawiać z kolegą, który mi się podoba?

Napisał(a): gość -

Pasje może i masz, nie obraź się lecz bo są one mało ciekawe jak dla typowego chłopaka. Ludzie w wieku około 20lat raczej interesują się jakimś sportem, wypadami poza miasto z przyjaciółmi czy np. wyjazdami na woodstock, czy też kinem, grami komputerowymi lub o zgrozo. nauką, choć mało dziewczyn zdaje sobie z tego sprawę o tym też lubimy pogadać, szczególnie ci po maturze.

Jak chcesz z nim pogadać to zakołuj się tak by spotkać się z nim przy grillu czy na ognisku, a okazja wówczas czy tego by chciał czy nie do rozmowy się nadarzy, tam wszyscy ze wszystkimi rozmawiają prościej się nie da. Jeżeli jednak naprawdę takiej mieć nie będziesz, zawsze masz FB, a tam dokładnie zobaczysz czym się interesuje i łatwo znajdziesz temat do dyskusji dla was dwojga. Nie wiem dokładnie w jakim wieku jesteś, ale osobiście mam 22 lata i właśnie tak z jakąś dziewczyną najczęściej zdarza mi się rozpocząć rozmowę..

Napisał(a): karolcia27 -

przede wszystkim miej dystans do tej sytuacji i umiar . Nie narzucaj się . Jeśli odwzajemni że też mu się podobasz będzie ok. Ale sama z inicjatywą o spotkanie nie wychodź poczekaj aż ci zaproponuje spotkanie wtedy działaj ale z umiarem! Możesz rozmawiać o pasjach z nim.

Nie słuchaj takich rad ze jak się mu podobasz to zagada....to nieprawda , wczoraj na imprezie gapiła sie na mnie laska, nie wiem czemu ale może była zainteresowana i co ? .............nie zagadałem bo jestem nieśmiały.........gdyby ona to zrobiła może jakoś by poszło.....a tak to teraz siedze i po raz kolejny użalam sie nad sobą jaki jestem beznadziejny i nie z tego świata....zagadaj do niego.........zrób to !!! Wiesz co śmiać mi sie chce z samego siebie bo każe Ci zagadać a sam tego nie zrobie............mam 30 lat i prawdopodobnie zostane starym kawalerem bo boje się krwiożerczych kobiet...

Napisał(a): ktosia13 -

Po pierwsze ......nie wszystkie kobiety sa krwiozercze....to do kolegi wyzej....ktorego rady warto wykorzystac.....i zaczepic Go
nie zrazaj sie,....ze masz taklie a nie inne pasje....bo piekne jest to,ze je masz....i moze byc tak,ze sama po kilku zdaniach nie zechcesz kontynuowac z nim jakiejkolwiek znajomosci....bo jesli beda Go interesowac jedynie balangi z przyjaciolmi.....to pewnie wart grzechu.....ale nie dluzszej znajomosci:)
Powodzenia

Henna93 Nie wiem o czym rozmawiać z chłopakiem, który mi się bardzo podoba, a na dodatek on już się dowiedział że mi się podoba!

Jestem osobą raczej skrytą, ale mam mnóstwo pasji. Jazda konna, gra na fortepianie. Tylko nie wiem czy jego to interesuje...Wiadomo że teraz dziewczyny są bardziej rozrywkowe, otwarte na ludzi. Ja chyba jestem jakaś nie z tego świata.

A z drugiej strony, może właśnie to go zachęci do poznania?

Macie jakieś rady, jak zagadać?
Zależy w jakim jest wieku. Jeżeli nastolatek lub koło 20, to nawet nie wyjeżdżaj z rozmową o jakichkolwiek pasjach W takim wieku to oni tylko chcą imprezować i ruchać. Choć, zdarzają się te ,,wyjątki". Jeżeli jest parę lat starszy to możesz go taką rozmową zainteresować. Ale nie od razu. Zagadać trzeba o czymś bardziej ,,neutralnym" ;) I najlepiej rzeczywiśćie na jakiejś imprezie, albo po prostu na Fb, jak się rozmowa rozwinie, wymienicie się telami, spotkacie( lepiej żeby on wyszedł z inicjatywą, chociaż dzisiejsi mężczyźni to ciućmoki i czasem trzeba przejąć ster :D ).

Napisał(a): karolcia27 -

Ja rozmawiałam z kimś kogo darzyłam sympatią on mnie też darzył do czasu aż trzecia osoba weszła w te relacje między mną a M. Robiła wszystko żeby być na moim miejscu ale odeszła.cieszy mnie jej odejście. Zerwał ze mną znajomość ale nie żałuję. Lubiłam z nim rozmawiać ale skończyło się. Podziękować tej osobie J.która nas skłóciła albo też doprowadziła do rozluźnienia tych relacji między mną a facetem. Już dwa tygodnie nie chodzę tam. Odpuść sobie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • o czym rozmawiać z kolegą
  • kolega ktory mi sie podoba
Do góry strony: O czym rozmawiać z kolegą, który mi się podoba?