148
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +90
148 ppt ?

O Prezydencie Andrzeju Dudzie (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

O Prezydencie Andrzeju Dudzie

Napisał(a): ~Georg -

Trochę nie kumam czaczy - skoro PiS nie chcę przyjmować uchodźców, to dlaczego popierają dążenia Turcji do wejścia do UE? chociaż i w partii można zauważyć rozłam (stanowisku posłów jest niejednoznaczne), ale ale do rzeczy.
Wypowiedź Pana Prezydenta, w któerj zadeklarował poparcie dla Turcji wywołała burzę. ( A. Duda: Polska popierała i popiera starania Turcji o wstąpienie do UE)
Nie spodobał się ona także MIRIAM SHADED, która znana jest z radykalnych poglądów jeśli chodzi o uchodźców. Tak oceniła Pana Andrzeja Dudę:

Czy Wy też widzicie to co ja? Czy chcecie by taka osoba reprezentowała Wasz kraj? Chcę oświadczyć, iż Prezydent Andrzej Duda nie mówi w moim imieniu. Wszystkie badania CBOŚ od 2015 roku mówią o tym, iż Polacy nie chcą 7 tys. muzułmanów w Polsce. Jednak #PAD jest za utworzeniem szerokiej drogi dla 78 milionów Tureckich muzułmanów plus otwarciem strefy Schengen dla całego świata sunnickiego do Europy. Tego, co powiedział nie można usprawiedliwić. Polityk nigdy nie powinien oddawać bezpieczeństwa narodu, składać obietnic bez pokrycia czy wyrzekać się wartości o które deklaruje, że walczy. Dla mnie Duda właśnie zawołał "Barabasza".

Pani Miriam, w punkt.
INTERIA.PL

Re: O Prezydencie Andrzeju Dudzie

Napisał(a): MikiTV -

ze względu na że turcja bez przerwy rośnie jeśli chodzi o gospodarkę a uchodzcy nie pomogą naszemu kraju jak i innym w niczym jeśli już żąd będzie musiał tylko płacić za to że sobie chasają i detonują się na ulicach co nie jest w pożadku.
zresztą jest różnica między porozumieniem się z jakimś krajem a przyjmowaniu uchodzców kturym nie chce się nawet pracować bo tylko bardzo mały odsetek pracuje.
zresztą żad nie chce ich przyjąc ze względu na bezpieczeństwo obywateli,a zresztą od kiedy PIS objeło władzę nasz kraj się rozrasta dosłownie. a oni tylko przeszkodzą co jest oczywiste mam nadzieję że odpowiedziałem na pana/pani pytanie powodzenia

Napisał(a): dzienpierwszy2 -

Rzeczywiście jest tak , że Pisowska polityka idzie po bandzie.

Trochę przypomina lot prezydenta wszechczsów do Gruzji , w który usilnie nagabywano pilotów , aby przelecieli nad strefą wojny.

Naszemu małemu bohaterowi to nie wystarczyło i w samej Gruzji, urządził sobie wycieczkę pomiędzy ruskimi posterunkami pełnymi pijanych żołdaków . Padły strzały ...i na tym bohaterstwo się skończyło.

Podobnie jest tutaj ...

Chcemy po raz kolejny zagrać zachodowi na nosie. Oczywiście takie "Duda deklarację" nic nie znaczą , ponieważ nikt myślący Turcji do Unii nie wpuści...

Niemniej tak polityka może być bardzo denerwująca dla reszty Europy....i to całej reszty europy , nie kilku mocarstw.

A to już głupota...

Napisał(a): ~pol -

MikiTV ze względu na że turcja bez przerwy rośnie jeśli chodzi o gospodarkę a uchodzcy nie pomogą naszemu kraju jak i innym w niczym jeśli już żąd będzie musiał tylko płacić za to że sobie chasają i detonują się na ulicach co nie jest w pożadku.
zresztą jest różnica między porozumieniem się z jakimś krajem a przyjmowaniu uchodzców kturym nie chce się nawet pracować bo tylko bardzo mały odsetek pracuje.
zresztą żad nie chce ich przyjąc ze względu na bezpieczeństwo obywateli,a zresztą od kiedy PIS objeło władzę nasz kraj się rozrasta dosłownie. a oni tylko przeszkodzą co jest oczywiste mam nadzieję że odpowiedziałem na pana/pani pytanie powodzenia
\
rozrasta się ?co ty pleciesz!!Rozrastają się głównie Misiewicze i Rydzyk.To że jest niskie bezrobocie i niezłe wskaźniki gospodarcze to głównie zasługa dobrej koniunktury w europie(a gł tak u tych "cholernych" Niemców).

Napisał(a): Landor -

dzienpierwszy2

.... A to już głupota...
Niekoniecznie. Oczywiście nie znam ukrytych szczegółów tego spotkania. Nie mówię o efektach, a o motywacjach, którymi się polska dyplomacja kierowała. Myślę, że można jednak przyjąć i inne założenie, nie negujące całkowicie jednocześnie faktu, że „taka polityka może być bardzo denerwująca dla reszty Europy....i to całej reszty Europy, nie kilku mocarstw.”. Po pierwsze, ta część pozostałej Europy w szczególności kilka mocarstw, oprócz typowej pokazówki dla „szarej masy” akurat niezbyt przejmuje się prawami obywateli w „dyktatorskich” krajach (nie tylko w Turcji) w przypadku, gdy mogłoby to zagrozić ich interesom gospodarczym lub ewentualnie geopolitycznym. W tym przypadku Turcja oczywiście w mediach jest wdzięcznym krajem do „walenia w nich jak w bęben”, ale bez przesady. Nie było przeciwskazań by z Erdoganem spotkały się europejskie „elity” typu: 25.05.2017 Tusk i Juncker czy 6 lipca 2017 r., Angela Merkel, w Hamburgu, jeszcze przed rozpoczęciem szczytu G20.
Po drugie – takie spotkanie w dyplomacji, mimo wszystko jest postrzegane jako jednak umocnienie pozycji Polski w Europie (o ile Turcję zaliczamy do Europy, co chyba jednak ma miejsce) i kolejną formą mniejszego uzależnienia polityki, a zwłaszcza gospodarki od Unii i swoistego dyktatu płynącego z Brukseli. Oczywiście, że wkurzają się medialnie pozostali. Ale taka jest zasada i koszt tworzenia i realizacji bardziej niezależnej polityki. To, że Polska pozycja jest słaba na arenie politycznej? Niby fakt, ale czy to jest wystarczający argument by nic w kierunku zmienienia tego nie czynić? Naprawdę 9 kraj Europy pod względem ludności (Turcja jest druga – ok. 82 mln mieszkańców) nieustannie musi mieć kompleksy na arenie międzynarodowej?. Jest takie powiedzenie - Nic nie jest wieczne. Więc dlaczego nasza polityka kompleksów wobec innych tzw. zachodnich krajów Europy nie miałaby mieć także swojego zakończenia?.

Napisał(a): ~POLAK -

Pani Miriam, nie wiem czy jesteś Polką ale na pewno nie znasz historii Polski. Turcja jako jedyne państwo w trakcie rozbiorow Polski, gdy już nas na mapie nie było, w Turcji zawsze czekał fotel dla Ambasadora Polski. Wiedzieli, że jeszcze powstaniemy a nie jak wszyscy inni, wykreślili z map Polskę. Ale co może o tym wiedzieć jakaś Pani Miriam? amerykanka, czy austryjaczka? to wy zniszczyliście Polskę a teraz wypowiadasz sie jako Polka? Won

Napisał(a): ~czytelnik -

MikiTV ze względu na że turcja bez przerwy rośnie jeśli chodzi o gospodarkę a uchodzcy nie pomogą naszemu kraju jak i innym w niczym jeśli już żąd będzie musiał tylko płacić za to że sobie chasają i detonują się na ulicach co nie jest w pożadku.
analiza becikowe powinni czufać, do czytać, a nie pisać

Napisał(a): ~jatka -

używasz czasem "rz" lub "ó" z kreską?? A rozrastają to się chyba tylko niektórzy posłowie i ich rodziny - w szerz !!

Napisał(a): ~lik -

A OD KIEDY TO TURCY MIELIBY BYĆ EMIGRANTAMI,POLSKA CHCE WIEDZIEĆ KTO WJEŻDŻA DO POLSKI,MUSI MIEĆ PASZPORT ITP.TURCY SĄ NARODEM ROZWINIĘTYM JAKICH WIELE W EUROPIE,A ILU ANGLIKÓW CZY FRANCUZÓW WJEŻDŻA DO POLKI NA ICH OBYWATELSTWACH?
« Wróć do tematów
Do góry strony: O Prezydencie Andrzeju Dudzie