719
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi99
  • Ocen na +1 tys.
719 ppt ?

o tym jak studenci z Ukrainy doją Polskę (100)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: o tym jak studenci z Ukrainy doją Polskę

Napisał(a): ~hiena -

Z uwagi na nieodwzajemniona milosc do bandersynow, ktora jest powszechna w kregach rzadzacych, zapewne nic nie zostanie zrobione. Polacy teraz moga poczuc sie tak jak czuja sie Anglicy kiedy Polacy przyjezdzaja do nich pasozytowac i smieja sie im w twarz.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~ojeju -

]kurczak, do tej pory nie reagowałam ale po dziiejszej wizycie w pewnym znanym sklepie L z galerią w Lbn zauważyłam że problem nie jest marginalny a wręcz się nasilił...Ukraińcy wrzucają brudny papier toaletowy w toaletach do kosza a nie do sedesu. W związku z tym cuchnie no i wygląda to strasznie. Ich babcie klozetowe nakazują tam wszystkimu wrzucać papier do kosza (mają wąskie niedrożne rury kanalizacyjne) ...ale u nas to fuj, strasznie to obrzydliwe wygląda gdy się wchodzi do wc w jakiejś galerii a tam z koszy na podpaski dosłownie wysypuje się i "wala się" brudny papier toaletowy . Nikt z opiekunów np na studiach nie informuje ich, że u nas trzeba to wrzucać do sedesu

Napisał(a): ~adamp26 -

~gość Oszust zawsze pozostanie oszustem. Bez względu czy jest Polakiem, Ukraińcem, Rosjaninem lub Niemcem. Oczywiście, że państwo powinno się w jakiś sposób sprawdzać, czy należy się zasiłek czy nie.
Upraszczasz temat . OKAZJA czyni złodzieja i " ustawione " przepisy " . To że , są jakieś ulgi , dofinansowania i priorytety - to działania tysięcy nie robów , którzy pod szyldem najprzeróżniejszych ORGANIZACJI zarabiają więcej niż Ministrowie

Napisał(a): ~jja -

ja jako polak osoba niepelnosprawna mam 370 zl stypendium specjanego na mojej uczelni. mamy tez ukraincow maja po 2000zl stypendium. ciekaw czy na ukrainie ukraincy maja po 300zl a Polacy po 2000zl kraj debili. Polacy we wlasnym kraju traktowani gorzej niz ukraincy plakac sie che

Napisał(a): ~kaziuk -

~Deko Jaj ja studiowałem to dostawałem 150 złotych i zapłać se za to akademik, jedzenie, dyplom, przedmioty szkolne, przejazdy. A student z Ukrainy dostaje od tak 500 zł bo ma kartę Polaka. Nie mieli by interesu to by nie przyjeżdżali.
Bo w Polsce zawsze obcy był więcej szanowany niż rodzimy Polak.Dlatego od pokoleń się żremy między nsobą.

Napisał(a): ~Byx -

Po pierwsze - ci studenci to najczęściej dzieciaki BOGATYCH UKRAINCÓW! Oligarchów albo ... pracujacych na stałe w Polsce! pO DRUGIE - TO TA uKRAINA BLIŻEJ NASZEJ GRANICU GDZIE GÓWNIARZE UCIEKAJĄ PRZED WOJSKIEM I PRZED WOJNĄ DO POLSKI NIBY TO SIĘ UCZYĆ I PRACOWAĆ DLA DOBRA POLSKI!!! :)))
« Wróć do tematów
Do góry strony: o tym jak studenci z Ukrainy doją Polskę