310
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi78
  • Ocen na +20
310 ppt ?

obydwaj kochamy laure (79)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

obydwaj kochamy laure

Napisał(a): ~20Filip20 -

Nie mam się komu wygadać, więc trafiło na to forum. Pewnie nie jesteście w stanie mi pomóc, może jestem zbyt naiwny, żeby myśleć, że tę pomoc dostanę. Nie, w gruncie rzeczy jej nie oczekuję, chcę tylko przelać swoją frustrację i puścić ją w eter. Może to pomoże? Laurę poznałem rok temu, jest piękną, inteligentną, dowcipną blondynką, jest idealna, także w sypialni. Układało nam się cudownie, planowałem zaręczyny, aż nagle BAM pewnego dnia cały mój świat runął jak domek z kart. Okazało się, że jednocześnie Laura spotykała się też z innym facetem - jak mogłem tego nie zauważyć? Nie wiem.. Było tak dobrze, że nie wpadłem na to, że cokolwiek takiego może mieć miejsce. Tylko, że ja kocham Laurę, jestem w stanie jej to wybaczyć, ale ona nie chce wybrać pomiędzy mną a tym drugim - twierdzi, że kocha nas obydwu. Działa to w dwie strony, bo ani ja, ani ten drugi, którego imienia nie chcę nawet wymieniać, nie chcemy rezygnować z Laury. I tak od miesiąca, odkąd się o sobie dowiedzieliśmy tkwimy w tym chorym układzie, w którym żadna ze stron nie chce zrezygnować. Z Laurą normalnie się spotykam, uprawiam seks, żartuję, chodzę na randki. Jednak myśl o tym drugim facecie mnie zabija. Nie wiem co robić.. Być może jestem głupi i naiwny, ale wierzę w to, że to jest kobieta mojego życia. Nie potrafię z niej zrezygnować. A wiem, że powinienem..

Re: obydwaj kochamy laure

Napisał(a): ireneo -

z tamtym też uprawia. Ani ty ani tamten jej nie starcza. Z wiekiem jej to przejdzie i zechce jednego. Czy padnie na ciebie? Uprawiaj i czekaj.

Re: obydwaj kochamy laure

Napisał(a): ~Kapłon -

Zastanów się co lepsze, mieć za żonę zimną rybę z którą będziesz trwał żeby tylko trwać, lub mieć ognistą i prawdziwie kochającą kobietę która daje ci to, czego jako prawdziwy facet w tym wieku najbardziej oczekujesz. Przyjdzie czas że i ona będzie się chciała ustatkować, wtedy wybierze tego który nie będzie chorobliwie zazdrosny. A co do ślubu, to chyba dobrze dla faceta, że może w każdej chwili być wolnym i decydować o dalszym swoim życiu. Zazdroszczę ci , naprawdę !!!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: obydwaj kochamy laure