304
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi77
  • Ocen na +20
304 ppt ?

obydwaj kochamy laure (78)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: obydwaj kochamy laure

Napisał(a): ~terefere -

~Kapłon Zastanów się co lepsze, mieć za żonę zimną rybę z którą będziesz trwał żeby tylko trwać, lub mieć ognistą i prawdziwie kochającą kobietę która daje ci to, czego jako prawdziwy facet w tym wieku najbardziej oczekujesz. Przyjdzie czas że i ona będzie się chciała ustatkować, wtedy wybierze tego który nie będzie chorobliwie zazdrosny. A co do ślubu, to chyba dobrze dla faceta, że może w każdej chwili być wolnym i decydować o dalszym swoim życiu. Zazdroszczę ci , naprawdę !!!!!
Ustatkowanie polega tylko na tym aby znaleźć jelenia na dziecko, a potem precz dziadu i płać na alimenty.

Napisał(a): ~teref -

~Kapłon Zastanów się co lepsze, mieć za żonę zimną rybę z którą będziesz trwał żeby tylko trwać, lub mieć ognistą i prawdziwie kochającą kobietę która daje ci to, czego jako prawdziwy facet w tym wieku najbardziej oczekujesz. Przyjdzie czas że i ona będzie się chciała ustatkować, wtedy wybierze tego który nie będzie chorobliwie zazdrosny. A co do ślubu, to chyba dobrze dla faceta, że może w każdej chwili być wolnym i decydować o dalszym swoim życiu. Zazdroszczę ci , naprawdę !!!!!
Ustatkowanie polega tylko na tym aby znaleźć jelenia na dziecko, a potem precz dziadu i płać na alimenty.

Napisał(a): ~ten drugi -

Pan Bóg kazał się dzielić, więc o co ci chodzi?
Jej dobrze, tobie dobrze, a mi to nie przeszkadza.
Jak będziesz ją chciał potem za żonę, też nie będę miał nic przeciwko.
Co to za różnica, że ma obrączkę? Dzieci ci też pozwolę wychować ...

Napisał(a): ~olo -

bardziej cie nakreca konkurowanie z drugim facetem niz ona sama, tylko jeszcze o tym nie wiesz. tez tak kiedys mialem. byla laska co to nie mogla wybrac miedzy mna a tym drugim. obaj stawalismy na glowie, suma sumarum ja odpuscilem pierwszy, ona dalej nie mogla wybrac, i tamten tez ja kopnal w dupe, skonczyla z jakims kolesiem co jej przypadkiem dziecko zrobil, juz sa po rozwodzie

Napisał(a): ~pab -

[b][/b]Chyba jesteś bardzo młodym chłopakiem.
Twój problem polega na złym doborze partnerki. Różni was sposób postrzegania. Dla ciebie ten związek jest chorym, dla niej to normalność. Ty jesteś monogamistą, ona wprost przeciwnie.
Zaakceptuj różnice, zachowaj miłe wspomnienia, ale zakończ relację, która rani i poszukaj monogamistki.

Napisał(a): keduh -

Jestem przedwojennym więc trochę przeżyłem i powiem ci tak: życie z jednym,jedną jest iluzją.No chyba,że twój popęd płciowy jest zerowy.Wierne zaś kobiety to te które nie doznają orgazmu z różnych powodów,boją się o materialny stan posiadania i dzieci,mało interesują je mężczyźni lub są autentycznie religijne i wreszcie te zakochane,aż im ta choroba nie minie.A twoja dziewczyna to men w kobiecym ciele,więc albo dalej bądź babą,/ona też człowiek/lub zafunduj sobie drugą laskę.Koniecznie 20-latkę. Sam to miałem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: obydwaj kochamy laure