304
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi77
  • Ocen na +20
304 ppt ?

obydwaj kochamy laure (78)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: obydwaj kochamy laure

Napisał(a): gość -

Mam dla ciebie proste rozwiazanie. Znajdz sobie inna taka ktora ja przebije uroda i seksualnosciai powiedz to jej w oczy. Powiem ci ze po jakims czasie i ty bedziesz "kochal" dwie i moze ci byc z tym dobrze, ale zazdrosc zostanie stepiona

Napisał(a): ~Kris -

Tutaj nie idzie o to kto zrezygnuje tylko o to co ona ma w głowie czyli o jej mentalność. Nawet jeżeli powie zrywam z jednym i zwiążę z drugim to przyjdzie taki moment, że będąc w związku zobaczy kogoś innego, trzeciego czy czwartego i jej wewnętrzny instynkt weźmie górę na logiką! Tą logikę zastosowała dokonując wyboru świadomie jednego z Was i wtedy chciała swoje instynkty okiełznać. Teraz to tylko kwestia czasu!!! Można zmienić wiele zachowań ale charakteru nie zmienisz on jest tak wrodzony jak u jednej osoby zdolności językowe a drugiej słuch muzyczny. Chcesz żyć jak bąbel na wodzie nie mając kontroli kiedy on pęknie? Wiem, że nie to chcesz usłyszeć, ja podchodzę do tego co opisałeś logicznie i logicznie wyciągam wnioski, Ty patrzysz sercem czyli emocjonalnie i to Ciebie boli!!!! Niestety decyzje sam musisz podjąć a z decyzjami jest tak, że dopiero pod koniec życia człowiek uświadamia sobie jak ważne decyzje podejmuje na początku! Wybierz mądrze czego Ci życzę.

Napisał(a): ~Kris -

Człowieku trochę zrozumienia i subtelności!!! Facet cierpi bo się zakochał i ma poważny problem, z którym nie potrafi sobie dać rady a Ty co proponujesz?! Żeby ją przeleciał jak zwykłą su__?! Ładny z Ciebie doradca nie ma co!!!

Napisał(a): ~123 -

~Tomin W sumie to nie wiem, co Ci doradzić, ale może posuwać posuwać tego drugiego, może to da jej do myślenia... mam nadzieje że pomogłem
Tak ! weź do łóżka tego chłopaka i pieść go do szału a ona niech patrzy ! Nic bardziej ja nie wkurzy jak całujące chłopaki !!!Dopiero będzie[b][b][/b][/b] szał !
« Wróć do tematów
Do góry strony: obydwaj kochamy laure