7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń44
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
7 ppt ?

od jutra dzień prawdy prawdziwej? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

od jutra dzień prawdy prawdziwej?

Napisał(a): irusio -

Nareszcie okaże się ilu jest myślących inaczej, niż to się chce dowieść. Nie wyobrażam sobie obecności katolików w dni tak święte gdzie indziej niż w domu, z rodziną, albo w kościele. No chyba, że chęć opluwania przeważy nad miłością do ich Boga, oczekiwanego cały rok.
Będą to choć dwa dni wolne od ewangelizowania?
INTERIA.PL

Re: od jutra dzień prawdy prawdziwej?

jax55 Najczęściej na temat tej " ewangelizacji " sam piszesz, może to ukryty sposób na nawracanie innych.
a skąd ci wyszło że pisanie na temat ewangelizowania jest ewangelizowaniem? Próbujcie odczytać treść a nie tylko składać literki.

Napisał(a): jax55 -

irusio
jax55 Najczęściej na temat tej " ewangelizacji " sam piszesz, może to ukryty sposób na nawracanie innych.
a skąd ci wyszło że pisanie na temat ewangelizowania jest ewangelizowaniem? Próbujcie odczytać treść a nie tylko składać literki.

Od czegoś trzeba zacząć.

sarna Więc jeśli dobrze zrozumiałam, to jutro forum bedzie należeć tylko do Ateistów.
Wątpię, ale okaże się ile to jest "rodzinnych " i bogobojnych. Ja dotąd nie byłem na forum do grudnia. Przypadek spowodował, że się w październiku nie wyprowadziłem, jak planowałem. Więc przekonam się..

Napisał(a): sarna -

irusio
sarna Więc jeśli dobrze zrozumiałam, to jutro forum bedzie należeć tylko do Ateistów.
Wątpię, ale okaże się ile to jest "rodzinnych " i bogobojnych. Ja dotąd nie byłem na forum do grudnia. Przypadek spowodował, że się w październiku nie wyprowadziłem, jak planowałem. Więc przekonam się..
A wiesz , że niektórzy katolicy też sa samotni, nie maja rodziny, więc wie wg/ Ciebie nie maja prawa tu wejść, bo zdradziliby Boga? Hehehe......
Wiem, że takimi tematami prowokujesz, ale i tak Ci wybaczam;-)

Dobranoc;-)

sarna
irusio
A wiesz , że niektórzy katolicy też sa samotni, nie maja rodziny, więc wie wg/ Ciebie nie maja prawa tu wejść, bo zdradziliby Boga? Hehehe......
Wiem, że takimi tematami prowokujesz, ale i tak Ci wybaczam;-)

Dobranoc;-)
dobrze byłoby doczytać co napisałem mając i ich na uwadze. Mają wspólnotę kościoła, mają tam takich którzy w tym szczególnym czasie powinni się nimi zająć, chyba że to czcze gadanie i pisanie. A zwróciłaś uwagę na codzienne układanie, jak to zamiast zająć się rodziną to różni siedzą tylko tu?. Ciekaw jestem ilu tych krytykują tych wybierze to miejsce.
« Wróć do tematów
Do góry strony: od jutra dzień prawdy prawdziwej?