Reklama

50
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +0
50 ppt ?

OD TYLU...DLACZEGO??? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

OD TYLU...DLACZEGO???

Napisał(a): Gość -

MOJ MAZ UWIELBIA KOCHAC SIE OD TYLU A JA ZA TYM NIE PRZEPADAM...
PO PROSTU CZASEM W TEJ POZYCJI BOLI MNIE BRZUCH...
NIE WIEM JAK MAM MU TO WYTLUMACZYC ZE NIE CHCE A JEDNAK CZASEM SIE ZGADZAM...
CO WY FACECI WIDZICIE W TEJ POZYCJI I JAK TO ROBIC ABY MNIE NIE BOLALO???
INTERIA.PL

Re: OD TYLU...DLACZEGO???

Napisał(a): -

Po prostu mu o tym powiedz! Napewno mu zależy na Tobie i na tym żebyś mogła czerpać rozkosz z kochania.
Myślę ze jeśli mu o tym powiesz zrozumie. Miałęm kiedyś podobny problem ze swoją kobietą, powiedziała mi o tym i już nigdy nie kochaliśmy się w tej pozycji. Niektóre kobiety tak po prostu mają. Ale jest tyle innych pozycji :)
Powiedz śmialo, mąż napewno zrozumie :) powodzenia

A co widzimy w tej pozycji ! Niektórych podnieca ale nie wszystkich. Co można zrobić ? Jeśli już to możecie spróbować tak żeby powolutku i nie głęboko wchodził. Uważam że powinnaś porozmawiać o tym z mężem a może akurat coś wymyślicie :) powodzenia

DZIEKI ZA ODPOWIEDZ ALE CZASEM TAK JEST ZE ZACZYNAMY SIE KOCHAC I JEST OK LECZ PO JAKIMS CZASIE ON CHCE OD TYLU I PROSI I BLAGA A JA ULEGAM...
NA SZCZESCIE GDY MU MOWIE ZE MNI BOLI TO ZMIENIAMY POZYCJE.
ALE DLACZEGO MNIE TO BOLI ???
BO CZASEM WCALE NIC NIE CZUJE TYLKO PRZYJEMNOSC
MOJ ORGANIZM TO ZAGADKA...
POZDRAWIAM:)

Gość DZIEKI ZA ODPOWIEDZ ALE CZASEM TAK JEST ZE ZACZYNAMY SIE KOCHAC I JEST OK LECZ PO JAKIMS CZASIE ON CHCE OD TYLU I PROSI I BLAGA A JA ULEGAM...
NA SZCZESCIE GDY MU MOWIE ZE MNI BOLI TO ZMIENIAMY POZYCJE.
ALE DLACZEGO MNIE TO BOLI ???
BO CZASEM WCALE NIC NIE CZUJE TYLKO PRZYJEMNOSC
MOJ ORGANIZM TO ZAGADKA...
POZDRAWIAM:)
ja probowalam tego wczoraj pierwsy raz i bylo... okropnie bolalo jak nie wiem co, on przestal. moze to brak odpowiedniego przygotowania. np jakies dobre zele poslizgowe i td?

Sprawa jest dość prosta. Widocznie Twoja pochwa jest dość płytka a Twój mąż może się za to pochwalić nieco większym niż przeciętne przyrodzeniem (mam rację?). Pozycja od tyłu to bardzo głęboka penetracja, głębsza niż np klasyczna niż na jeźdzca. Większy penis może wtedy powodować ucisk i ból, bo po prostu nie ma już miejsca na wejście głębiej. Po prostu jak kochacie się od tyłu niech nie wkłada członka do samego końca. To powinno rozwiązać problem zwłaszcza jeśli w innych pozycjach wszystko jest ok:)

301st Sprawa jest dość prosta. Widocznie Twoja pochwa jest dość płytka a Twój mąż może się za to pochwalić nieco większym niż przeciętne przyrodzeniem (mam rację?). Pozycja od tyłu to bardzo głęboka penetracja, głębsza niż np klasyczna niż na jeźdzca. Większy penis może wtedy powodować ucisk i ból, bo po prostu nie ma już miejsca na wejście głębiej. Po prostu jak kochacie się od tyłu niech nie wkłada członka do samego końca. To powinno rozwiązać problem zwłaszcza jeśli w innych pozycjach wszystko jest ok:)
Pokażesz mi jak to się robi od tyłu?
Jesteś doświadczony?oonnaa

NO WLASNIE MASZ RACJE MA DOSC DLUGIEGO PENISA...
A W TEJ POZYCJI TO WKLADA KO SAMEGO KONCA BO TWIERDZI ZE JEST TO DLA NIEGO BARDZO PRZYJEMNE...
DLA MNIE MNIEJ...
NIE CHCE MU CIAGLE ODMAWIAC BO ON TEZ STARA SIE I DAJE MI WIELE PRZYJEMNOSCI
JAK MOGE POPRAWIC JAKOSC TEJ POZYCJI???
CZESTO JEST TAK ZE NA POCZATKU NIE WSADZA DO KONCA ALE IM MA BLIZEJ ORGAZMU TYM BARDZIEJ WKLADA I NIE MOZE NAD TYM ZAPANOWAC...
A JA NIE CHCE CIERPIEC I NIE CHCE ABY ON MYSLAL ZE GO NIE KOCHAM...

Gość

Pokażesz mi jak to się robi od tyłu?
Jesteś doświadczony?oonnaa
Chętnie bym pokazał gdyby nie jedna zasada, którą wyznaję i twardo się jej trzymam... Sex tylko z dziewczyną do której coś czuję... nawet nie musi to być miłość, ale przynajmniej bliskość, przyjaźń, fascynacja jej osobowością (czyli muszę ją trochę poznać:)). Nie lubię szybkich numerków na jeden raz, ale jestem pewien, że chętnych na ten układ znajdziesz tu wielu, nieprawdaż panowie?:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sex od tylu
  • Czy sexs od tyly boli
  • co zrobic zeby sex od tylu nie bolal
  • dlaczego mezczyzni lubia seksod tylu
  • czy uwielbiasz kochac sie od tylu
  • jak si kocha od tyu
  • seks od tylu
  • gboka pozycja od tylu
  • czy sex od tylu boli
  • moj facet lubi tylko od tylu