Reklama

77
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +0
77 ppt ?

Odbudowac związek po zdradzie (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Odbudowac związek po zdradzie

Napisał(a): smutna2045 -

Dałam drugą szanse mężowi po zdradzie ( spotkał się kilka razy 3 moze 4 z kolezanka z pracy i raz ze soba spali w jej aucie). Mamy 2 dzieci i spory staż,
Stara sie jak nigdy przez wszystkie lata ktore jestesmy razem. Ponoc bardzo żałuje i właśnie to udowodniło mu że nigdy juz tego nie zrobi.

Są jakieś osoby którym udało sie wyjść z takiej sytuacji? Udało Wam sie odbudować związek?

A może są faceci którzy zdradzili ale żałowali tego bardzo? (pomogło by mi to zrozumieć dlaczego mój mąz także cierpi).

Ci którzy chca napisać , że by nie wybaczli dziekuje , bo ja tez kiedys tak myslałam ale zycie uczy.

Pozdrawiam

Re: Odbudowac związek po zdradzie

Napisał(a): WildD -

Ponoć kiedy facet zaczyna się starać po zdradzie, to świadczy tylko o tym, ze chce zagłuszyć własne sumienie.

Faceci są przeważnie (by nie generalizować) egoistami, bardziej mają na względzie siebie, niż kogokolwiek (w tym żonę i dzieci).
Lubią opowiadać o sobie, że są prości, więc trzeba ich po prostu prosto wziąć krótko za prosty pysk i owszem dać szansę, choć strasznie ciężko dać sobie radę z uczuciami, bo huśtawka jest niezła. ale zapowiedzieć, że to pierwsza i ostatnia szansa, którą ten prosty facet dostaje.

Potem pozostaje konsekwencja, szczególnie wtedy, gdy prosty facet uśpi już swoje sumienie i będzie gotowy iść w kolejne tango.

Napisał(a): -

postaraj się go zrozumięć i postaw się w jego sytuacji jak byś go zdradziła i chciała byś żeby ci dał jeszcze jedną szansę myślę że warto spróbować jeśli go kochasz może wasz związek bedzie teraz mocniejszy pozdrawiam

Napisał(a): keloimi -

Arii Tyle tylko, że faceci nie przebaczają zdrad, ba , nawet domniemanych
zdrad. Ja to wiem.
No Arii to nie tak ,nie można uogólniać :))
A Ty najwyżej wiesz o "jednym takim egzemplarzu " a to nie wszyscy .

Trudno jest wrócić do sytuacji sprzed ale skoro wybaczyłaś trzeba próbować żyć z tą świadomością ,że coś tam się zdarzyło ale nie można ciągle o tym myśleć.W końcu mamy swoje zajęcia ,sprawy i masz męża ,którym musisz się zająć .Bo wiesz skoro szukał czegoś poza związkiem to znaczy ,że czegoś brakowało ..... może Twojego czasu ,może czułości .
To nie łatwe ale możliwe ,dobrze wiem ,że człowiek tylko własnej śmierci nie przeżyje ,resztę musi :)

Napisał(a): smutna2045 -

Znam dwóch facetów którzy wybaczyli zdradę, mówia oboje że mimo wszystko facetowi trudniej wybaczyc zdrade żony niz żone zdrade męza.

Ja nawet nie chcem powracac do tego co było przed bo chcąc odbudowac nasze relacje, zaczynamy tak jakby nowy rozdział inny od tego co było kiedys , lepszy rodział tak mi sie wydaje.

Myślę , że mój mąż się zauroczył , zachłysnął tym , że ona tak bardzo go adorowała , latała za nim wydzwaniała a przy tym nie jęczała , że trzeba np cos w domu zrobić i poddał sie temu. I oczewiście nie od niego wiem , że tak było.

Napisał(a): dioscamente -

smutna2045 Znam dwóch facetów którzy wybaczyli zdradę, mówia oboje że mimo wszystko facetowi trudniej wybaczyc zdrade żony niz żone zdrade męza.

Ja nawet nie chcem powracac do tego co było przed bo chcąc odbudowac nasze relacje, zaczynamy tak jakby nowy rozdział inny od tego co było kiedys , lepszy rodział tak mi sie wydaje.

Myślę , że mój mąż się zauroczył , zachłysnął tym , że ona tak bardzo go adorowała , latała za nim wydzwaniała a przy tym nie jęczała , że trzeba np cos w domu zrobić i poddał sie temu. I oczewiście nie od niego wiem , że tak było.

Nikt nie jest z kamienia .

I tak samo tyczy się to mężczyzn jak i kobiet .
A kto myśli inaczej... to znaczy że sam siebie nie zna .
I poznać nie chce ;)

Napisał(a): rai -

keloimi
Arii Tyle tylko, że faceci nie przebaczają zdrad, ba , nawet domniemanych
zdrad. Ja to wiem.
No Arii to nie tak ,nie można uogólniać :))
A Ty najwyżej wiesz o "jednym takim egzemplarzu " a to nie wszyscy .

No ta jestem drugim takim egzemplarzem, haha.
Żeby było ciekawiej, moja żona prawdopodobnie nie zdradziła mnie fizycznie, ale mocno zaangażowała się w inny związek. W efekcie tego, ma na sumieniu rozpad dwóch małżeństw.
Próbowaliśmy ratować nasze, ale ja nie jestem w stanie wybaczyć. Nie mam już do niej zaufania, zawsze bym ją teraz podejrzewał, że coś robi na boku. A jak budować związek bez zaufania? Moim zdaniem jest to bez sensu.

Oczywiście możesz próbować odbudować swój związek po zdradzie, ale pamiętaj, by to się udało, nie wystarczy tylko dobra wola partnera, ale również i Twoja. Zresztą same chęci to za mało...
Sama sobie odpowiedz czy naprawdę wybaczyłaś, i czy naprawdę jesteś w stanie zaufać, czy aby przy pierwszej nadarzającej się okazji, nie wypomnisz mu tego co Tobie zrobił...

Przypuszczam, że niektóre osoby są w stanie zdradę wybaczyć, a nawet rzeczywiście takie doświadczenie może scementować związek, ale większość ludzi tego nie potrafi.
Ja nie potrafiłem, może Tobie to się uda...

Napisał(a): keloimi -

smutna2045 Znam dwóch facetów którzy wybaczyli zdradę, mówia oboje że mimo wszystko facetowi trudniej wybaczyc zdrade żony niz żone zdrade męza.

No może i trudniej bo przecież facet zakłada ,ze żona to "jego " i ma być jak ta żona Cezara bez skazy i wad .... on może tam na boku bo to męskie :( I chyba ich duma wtedy bardziej cierpi .

Rozpamiętywanie nic nie da ,najwyżej będzie to jak posypywanie ran solą a na co to komu ?
Jeszcze macie tyle razem do przeżycia .

Napisał(a): qxy -

masz meża który nie potrafi zrezygnować z przygód milosnych-jeżeli to się cały czas powtarza a ty cierpisz i mu ciagle wybaczasz -to już przyzwyczaił się do takiej sytułacij,tak nie powinno być a jak przywlecze jakąś nieuleczalną chorobę-nie masz obrzydzenia do takiego partnera? o uczuciu tu nie ma mowy! takim partnerem można się tylko brzydzić!!!!-i czuć odraze a nie wybaczac i nadal kochać-oszusta?

Napisał(a): gabii8 -

[cytat kogo=smutna2045]Dałam drugą szanse mężowi po zdradzie ( spotkał się kilka razy 3 moze 4 z kolezanka z pracy i raz ze soba spali w jej aucie). Mamy 2 dzieci i spory staż,
Stara sie jak nigdy przez wszystkie lata ktore jestesmy razem. Ponoc bardzo żałuje i właśnie to udowodniło mu że nigdy juz tego nie zrobi.

Są jakieś osoby którym udało sie wyjść z takiej sytuacji? Udało Wam sie odbudować związek?

A może są faceci którzy zdradzili ale żałowali tego bardzo? (pomogło by mi to zrozumieć dlaczego mój mąz także cierpi).

Ci którzy chca napisać , że by nie wybaczli dziekuje , bo ja tez kiedys tak myslałam ale zycie uczy.

Pozdrawiam[/cy

ja szanse dałam ,ale tylko na bycie razem nic więcej za bardzo sie szanuję,czułam obrzydzenie więc zero sexu,uchodzilismy nawet za wspaniałe małżeństwo,ale i tak sie zakończyło rozwodem bo sie znów okazja nadarzyła,więc szkoda było tych lat a moze tak miało być bo teraz jest ok.

Napisał(a): gabii8 -

jak chcesz to zyj ,niektórzy tak żyja jak jesteś obojętna ,jak patrzysz na kase, dla dobra dzieci,co ludzie powiedzą no różnie niektórzy myślą zyj w końcu małżeństwo jest na dobre i złe,ale chyba sie nie poniżysz i nóg mu nie rozłożysz,ja bym nie potrafiła,ale niektóre tak robia bo mówią że jak nie to pójdzie ,,,,ble ble jak taki jest to i tak pójdzie tylko nie zawsze może jest okazja ,zresztą widzisz miał skorzystał,tak czy siak życie jest przewrócone do góry nogami i już nigdy nie jest ono normalne

Napisał(a): chanelka -

Piszesz ,że nie chcesz argumentów przeciw odbudowywaniu związku po zdradzie.....OK! Ale doświadczenie uczy,że jeśli facet raz zdradzi ,to zdradzi i drugi i trzeci. Należy zastanowić się ,czy ta zdrada to był w rzeczywistości pierwszy raz ,czy pierwsza zdrada ,o której się dowiedziałaś...... Chcesz ,to daj mu szansę,pewnie.......macie dzieci i można spojrzeć na to jak na błąd męża ,chwilę słabości ale pamiętaj,że jeśli kiedykolwiek nadejdzie kryzys w związku ,by bacznie zwracać uwagę,by sie znów nie poszedł na bok.Nie ma na to reguły. Facet może potraktować tę sytuację jako błąd ale może też próbować ponownie, więc w przyszłości powinnaś mieć oczy szeroko otwarte . Myślę,że trzeba facetowi ostro zaznaczyć ,właśnie teraz,kiedy on zdaje sobie sprawę z tego co zrobił Tobie i dzieciom.On musi wiedzieć,że taka chwila zapomnienia grozi rozwaleniem rodziny,że właśnie on powinien czuć się odpowiedzialny za dzieci,którym dał życie a Ty nie zasługujesz na taką nieuczciwość z jego strony. Powinien uświadomić sobie ,że wasza rodzina -Ty, dzieci to właśnie to ,co ma najważniejsze ,że przez głupi wyskok ,przez parę chwil z kobietą,która potrzebuje tylko się zabawić albo dla kasy,mąż traci rzeczywiste oparcie ,ludzi którzy go kochają ,są lojalni,przywiązani ,którzy na niego liczą....że nie warto tego,co budowało się lata i z udanym skutkiem zamieniać na coś , co jest chwilowe, bez znaczenia ,puste a przysparza tyle krzywdy waszej rodzinie.Mocno wyegzekwuj warunki,wierność ,lojalnośc, może zmianę pracy. Kobiety w tych czasach same by właziły do łóżek ,nie zwracając uwagi ,że facet jest żonaty,że ma dzieci.Ty masz dzieci-jego dzieci i masz prawo walczyć o swoją rodzinę . Jeśli profesja męża na to pozwala ,to najlepiej zmienić pracę,chociaż wiadomo ,że czasy pod tym względem trudne,więc nie wiadomo co tu radzić. Powinnać byś konsekwentna w egzekwowaniu swoich praw,on musi wiedzieć,że ma Cię traktować poważnie,ma Cię szanować,że jesteś stanowcza. Wyegzekwuj, by więcej czasu spędzał z dziećmi,by brał udział we wspólnych zabawach z nimi i uczestniczył w rozwiązywaniu ich dziecięcych problemów. Zabdaj przede wszystkim o sferę waszej imtymności, by nie szukał wrażeń poza domem ,może wspólny wyjazd ,tylko we dwoje(dzieci do babci) a sama zadbaj o siebie bardziej o wygląd (kosmetyczka,fryzjer,ciuszki). Powiesz,że to banały ale na to każda z nas powinna zwracać uwage. Zrób coś fajnego tylko dla siebie, by odreagować tę sytuację może jakiś kurs ,o którym marzyłaś,lub zajęcia typu-basen,wyjścia na kawę z przyjaciółkami ,sama będziesz wiedziała najlepiej ale wyegzekwuj coś dla siebie, w końcu Cię zranił .( Właściwie takie wyjścia na basen ,to nie zaszkodziłyby i twojemu mężowi,gdy się przemęczy ,to nie będzie mu się chciało szukac tanich wrażeń) . Powinnaś popracować nad tym,by sobie wszystko poukładać pod kątem emocjonalnym,uporać się z tym, by nie poddać się zgorzknieniu,wyciągnąć odpowiednie wnioski- kontrolować sytuację ale nie popadać znów w nieuzasadnioną podejrzliwośc w przyszłości. Dlatego tak ważne jest ,byś zrobiła coś tylko dla siebie.Porozmawiaj może też ,ale nie na forum ale w realu z kimś zaufanym,kto też był w podobnej sytuacji,poczujesz,że nie jesteś z ty sama. Każda z nas przechodzi przez takie chwile,ale nie wolno nam myśleć,że przez to jesteśmy gorsze od tamtej,bo tak nie jest !!!! Mam nadzieję,że te moje rady choć odrobinę pomogą , życzę powodzenia ,trzymaj się !!!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak odbudowa zwizek po zdradzie
  • jak odbudowac zwiazek
  • zwiazek po zdradzie forum
  • fora o zdradach
  • czy mozna odbudowac malzenstwo po zdradzie
  • czy warto sprobowac odbudowa
  • jak odbudowac relacje z facetem
  • jak odbudowac zwiazek po zdradzie opinie
  • jak odbudowac zwiazek po mojej zdradzie
  • czy warto da szanse po zdradzie