Reklama

11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń283
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
11 ppt ?

Odkurzcza podręczny (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Odkurzcza podręczny

Napisał(a): -

Może kup sobie coś takiego jak electrolux Unirapido - to jest odkurzacz ręczny można go postawić gdzieś w pokoju dzieci (czy to w szafie, czy gdzieś indziej) na pewno bardziej poręczny niż standardowy odkurzacz. Możesz sobie luknąć np. na electro - tam go widziałem.

Napisał(a): Gość -

szszamanka Ja mogę tylko poradzić, żebyś nie kupowała bez-workowego. Bardzo niewygodny w utrzymaniu. Chyba, że ten wodny może będzie lepszy, ale podręcznych chyba nie robią :)
Czemu niewygodny w utrzymaniu? Przecież ten bezworkowy LG VK8820NHAY zbija kurz w kostkę tak, ze swobodnie mozesz go wyrzucić bez obaw o chmure kurzu jaki wydobywa się ze zwykłego worka na przykład.,

Napisał(a): -

Cześć :) Co macie konkretnie na myśli pisząc „odkurzacz podręczny Link ”? Jeżeli mowa o odkurzaczach akumulatorowych, nie wymagających podłączenia do gniazdka to wszystko zależy od tego jaki model wybierzecie i w jakim celu chcecie go używać. Oprócz malutkich modeli przeznaczonych do czyszczeni np. komputerowej klawiatury, które rzeczywiści moc ssącą mają znikomą, istnieją także tzw. odkurzacze samochodowe. Te świetnie sprawdzą się do sprzątania małych powierzchni, ale z odkurzeniem całego domu może już być kłopot. Na rynku dostępne są także modele akumulatorowe łączące odkurzacz ręczny i kolumnowy. Zdaniem producentów najbardziej wydajne i wytrzymałe. Można nimi posprzątać 4-pokojowe mieszkanie. Zdaniem moich znajomych, te ostatnie sprawdzają się idealnie. Sama nic nie mogę więcej powiedzieć, bo nie przetestowałam na własnej skórze. :)

Napisał(a): gość -

Pewnie ci chodzi o odkurzacz kolumnowy?Na Polskim rynku pojawił się nowy odkurzacz kosmita :) SEBO Felix dokładnie :) Możesz go trzymać jednym palcem, a masz wrażenie że odkurzacz unosi się na poduszcze powietrznej. Nie schylasz się ciągle, bo używanie go nie obciąża twojego kręgosłupa. Do tego jeszcze nie wydmuchuje brudu, któy wciąga tylko zatrzymuje go w środku. Same zalety a wyglada? Bosko:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • odkurzacze podreczne
  • odkurzacze podrczme
  • odkurzacz podreczny
  • dobry odkurzacz reczny przy malych dzieciach
  • odkurzacz podrczny
  • podreczny odkurzacz
  • odkurzacze podrczne
  • podręczny odkurzacz
  • podreczne odkurzacze
  • odkurzacze podręczne