2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń74 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +-8
2 tys. ppt ?

Ogłaszają skład nowego rządu! (1928)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ogłaszają skład nowego rządu!

Napisał(a): gość -

No i wyszło "szydło z worka" ....
Żadnej niespodzianki - składzie tzw. (nie)rządu nieudaczniki, ludzie z wyrokami, jak za dawnych czasów - gdy został zawiązany pakt: Kaczyński-Lepper-Giertych).
To zwykli i perfidni karierowicze, którzy wcisnęli kit wyborczy nieświadomemu motłochowi ....
No to teraz pod światłym przewodnictwem Wielkiego Prezesa będziemy mieli już (chyba czwartą albo piątą Rzeczpospolitą) - kraj mlekiem i miodem płynący, gdzie obywatelom będzie jak w raju ....

Napisał(a): Rezy -

gość No i wyszło "szydło z worka" ....
Żadnej niespodzianki - składzie tzw. (nie)rządu nieudaczniki, ludzie z wyrokami, jak za dawnych czasów - gdy został zawiązany pakt: Kaczyński-Lepper-Giertych).
To zwykli i perfidni karierowicze, którzy wcisnęli kit wyborczy nieświadomemu motłochowi ....
No to teraz pod światłym przewodnictwem Wielkiego Prezesa będziemy mieli już (chyba czwartą albo piątą Rzeczpospolitą) - kraj mlekiem i miodem płynący, gdzie obywatelom będzie jak w raju ....
Tak musiało się stać ale to ich początek końca bo obnażą całą obłudę swojej polityki .
Załączniki:

Okażmy spokój i nie dajmy się zwariować !. Program wyborczy PIS-u jest bardziej prospołeczny, aniżeli można by sobie wyobrazić w tych czasach i mocno trzymam kciuki za powodzenie, będę im kibicował, myślę, że to jest odpowiedni rząd na te trudne czasy, gdzie obce państwa i korporacje próbują nam narzucić swoją wolę i częściowo im się to udało za rządów PO + PSL. Głosowałem na PIS aby odsunąć skompromitowane PO + PSL z Panem Komorowskim jako prezydentem, bo to co wyrabiali w gminach i wyżej nadal przerasta ludzkie wyobrażenie. PSL nadal ma poparcie ze strony większości nieprzydatnych OSP z malinowymi noskami utrzymywanych z naszych pieniędzy - podatników !!! (choć są drobne wyjątki), mam nadzieję, że PIS odsunie tych ludzi z PSL od jakiejkolwiek władzy i zlikwiduje OSP, a te które naprawdę działały przekształci w Państwowe Straże Pożarne i przekaże te pieniądze z tych PSL-owskich maszynek do głosowania dla Państwowych Straży które naprawdę działają. Co do P. Maciarewicza, Kamińskiego, to proszę o wybaczenie, ale byłoby lepiej gdyby panowie rzeczywiście zajęli mniej predysponowane stanowiska, pomimo swojego dorobku, choć nie wiem czy te czasy nie wymagają akurat takich osób. Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam i pozdrawiam. P.S. Rosjanie nie są doskonali, ale obecne USA + Unia też do aniołków nie należą, z tym, że prędzej Rosjanie staną w naszej obronie niż USA lub Unia pomimo zawartych "śmiesznych" porozumień z NATO. Tak naprawdę to Polska powinna posiadać własną silną armię opartą o poborowych. Realną Walkę z Szalejącym Islamem obecnie prowadzą tak naprawdę tylko Rosjanie, chcąc powstrzymać Islamską krucjatą na Europę i nasze wartości, co prawda część tych wartości jest do bani i sprowadza człowieka do roli przedmiotu, i może jest to dobry czas i okazja żeby przewartościować swoje poglądy i spojrzenie na świat. I moje krótkie podsumowanie dla tych którzy nie chcą dostrzegać tego co się obecnie dzieje na Świecie, tak naprawdę to jesteśmy w trakcie 3 Wojny Światowej, ale nie niszczmy tego świata, brońmy pokoju, rozumu, zdrowego rozsądku i szanujmy się !!!, pomyślmy o przyszłych pokoleniach, o tych małych dzieciach, jaki świat chcemy im zostawić ?, bo chyba nie zgliszcza ?. Zróbmy wszystko aby przyszłe pokolenia mówiły kiedyś o NAS, że są dumni ze swoich przodków.

W składzie nowego rządu p. Szydło zgodnie z oczekiwaniami pojawiły się stare, "sprawdzone" nazwiska. I nie ważne, że w składzie rady ministrów można znaleźć osoby skazane - przecież w partyjnym interesie można je ułaskawić). Oryginalne poczucie "sprawiedliwości" ....
Z przykrością stwierdzam, że PIS - ta formacja polityczna nie ma nic wspólnego ani z prawem, ani ze sprawiedliwością.

Napisał(a): inka111 -

gość Boję się o swoje dzieci i przyszłość.
Jak będzie trzeba to pierwszy na ulicę wyjdę.
Polacy to jednak g***i naród. Wybraliście to teraz macie!
Kompromitacja międzynarodowa, utrata wiarygodności, pośmiewisko europy.
No to pikujemy w dół....Wstyd!
Brak mi słów, zero myślenia, wywieszam czarną flagę.
To jest początek końca.
Kto wybrał to wybrał. Mnie proszę w to nie mieszać.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ogłaszają skład nowego rządu!