1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń86 tys.
  • Odpowiedzi247
  • Ocen na +634
1 tys. ppt ?

Ojciec Dyrektor zdemaskowany (248)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ojciec Dyrektor zdemaskowany

Napisał(a): ~kapłan -

abce Dodam tylko jeszcze jedno określenie Prezydentowej p. Marii Kaczyńskiej przez p. T. Rydzyka - nazwał Ją " szambem " - widziałam i słyszałam w telewizji - na żywo..Na pewno ktoś to pamięta . Osobiście byłam b. zszokowana tym , że Prezydent mąż p. Marii nie zareagował a także nikt z Rządu a nawet wielki prezes brat Prezydenta p. Jarosław Kaczyński nie stanęli w obronie Prezydentowej . Nigdy nie słyszałam aby w tej sprawie ktoś się odezwał i wyciągnął konsekwencje wobec p. T. Rydzyka . Może coś mi umknęło .
Takie wypowiedzi godzą w godność stanu kapłańskiego . Może p.T Rydzyk tak naprawdę nie jest kapłanem ...tylko przebierańcem .
Przecież to szatan w czystej formie ! Co mohery widzą w nim boskiego? "Szatan zstąpi na ziemię podszywając się pod Boga"!! To BIBLIA!

Napisał(a): ~as1 -

Dlaczego zdemaskowany ??
Przecież każdy normalny człowiek wie kim jest ten cwaniak !!
To tylko oszust, złodziej i malwersant , pazerny jak mało kto , i to wiadomo było już po kilku pierwszych miesiącach jego oszukańczej działalnosci.

Napisał(a): ~ewa -

prezes a rydzyk to jednosc sama w sobie nawet gdyby aktualnie rydzyk kazał sie JK po d..pie całowac to ten by to zrobił dla mnie i bardzo wielu ludzi jest to obrzydliwe ten zwiazek koscioła i panstwa ale my skromni ludzie możemy i zrobilismy to ze przestalismy chodzic do koscioła

Napisał(a): ~Krzysiek -

Rydzyk swoim życiem udowadniał już nie raz że oderwany jest całkowicie od wiary chrześcijańskiej. Kościół nie reaguje na jego zachowania a ten robi wszystko na opak w stosunku do tego czego uczył Jezus i co w Piśmie Świętym zapisane.

« Wróć do tematów
Do góry strony: Ojciec Dyrektor zdemaskowany