1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń89 tys.
  • Odpowiedzi248
  • Ocen na +648
1 tys. ppt ?

Ojciec Dyrektor zdemaskowany (249)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ojciec Dyrektor zdemaskowany

Napisał(a): ~ Lukki -

Rydzyk i PiS to niemalże jedność przynajmniej od kilku lat i choć ostatnio pojawił się rozłam, to jednak wydaje się, że te dwie organizacje wiecznie będą na siebie oddziaływać. Jednak jak się okazuje Ojciec Dyrektor nie był wielkim fanem Marii i Lecha Kaczyńskich, o których miał wyrażać się wręcz z pogardą. Tygodnik wprost odniósł się do nagrań, gdzie Rydzyk obrażał byłą parę prezydencką przy studentach swojej szkoły wyższej i to podczas WYKŁADU.

O Marii Kaczyńskiej, która była przeciwna zaostrzeniu ustawy aborcyjnej miał powiedzieć: „Prezydentowa to czarownica, która powinna się poddać eutanazji”. Dodatkowo za pozytywne nastawienie do eutanazji osób ciężko schorowanych uznał: „Pani prezydentowa z taką eutanazją? Ty czarownico! Ja ci dam! Jak zabijać ludzi, to sama się podstaw pierwsza”.

Natomiast o Lechu wypowiedział się tak: „oszust ulegający lobby żydowskiemu. Sprawa Jedwabnego służyła tylko temu, by środowiska żydowskie mogły wyłudzić od Polski 65 mld dolarów”. No nieźle!

Myślicie, że jeżeli prezes usłyszy te słowa, to na dobre zerwie układy z Dyrektorem? W końcu Kaczyńscy są już pewnym kultem elektoratu PiS…
INTERIA.PL

Re: Ojciec Dyrektor zdemaskowany

Napisał(a): gość -

Największym złem tego swita jest Rydzyk zwany często papieżem PiS. Przecież ten człowiek nie wierzy w Boga tylko w pieniądze. Wyłudza na rządzie PiS olbrzymie pieniądze w zamian za poparcie wyborcze w ostatnich wyborach. Wyłudza pieniądze podatników - nasze pieniądze. To jest prawdziwy oszust, który okłamuje Bóga i ludzi.

Napisał(a): abce -

Dodam tylko jeszcze jedno określenie Prezydentowej p. Marii Kaczyńskiej przez p. T. Rydzyka - nazwał Ją " szambem " - widziałam i słyszałam w telewizji - na żywo..Na pewno ktoś to pamięta . Osobiście byłam b. zszokowana tym , że Prezydent mąż p. Marii nie zareagował a także nikt z Rządu a nawet wielki prezes brat Prezydenta p. Jarosław Kaczyński nie stanęli w obronie Prezydentowej . Nigdy nie słyszałam aby w tej sprawie ktoś się odezwał i wyciągnął konsekwencje wobec p. T. Rydzyka . Może coś mi umknęło .
Takie wypowiedzi godzą w godność stanu kapłańskiego . Może p.T Rydzyk tak naprawdę nie jest kapłanem ...tylko przebierańcem .

Napisał(a): Laila44 -

abce Dodam tylko jeszcze jedno określenie Prezydentowej p. Marii Kaczyńskiej przez p. T. Rydzyka - nazwał Ją " szambem " - widziałam i słyszałam w telewizji - na żywo..Na pewno ktoś to pamięta . Osobiście byłam b. zszokowana tym , że Prezydent mąż p. Marii nie zareagował a także nikt z Rządu a nawet wielki prezes brat Prezydenta p. Jarosław Kaczyński nie stanęli w obronie Prezydentowej . Nigdy nie słyszałam aby w tej sprawie ktoś się odezwał i wyciągnął konsekwencje wobec p. T. Rydzyka . Może coś mi umknęło .
Takie wypowiedzi godzą w godność stanu kapłańskiego . Może p.T Rydzyk tak naprawdę nie jest kapłanem ...tylko przebierańcem .
NIE karm trolicy, znudzi jej się.Pozdrawiam abce .K. :--)

Napisał(a): abce -

Laila44
abce Dodam tylko jeszcze jedno określenie Prezydentowej p. Marii Kaczyńskiej przez p. T. Rydzyka - nazwał Ją " szambem " - widziałam i słyszałam w telewizji - na żywo..Na pewno ktoś to pamięta . Osobiście byłam b. zszokowana tym , że Prezydent mąż p. Marii nie zareagował a także nikt z Rządu a nawet wielki prezes brat Prezydenta p. Jarosław Kaczyński nie stanęli w obronie Prezydentowej . Nigdy nie słyszałam aby w tej sprawie ktoś się odezwał i wyciągnął konsekwencje wobec p. T. Rydzyka . Może coś mi umknęło .
NIE karm trolicy, znudzi jej się.Pozdrawiam abce .K. :--)
Ta osoba posługująca się nickiem " beca " a nieraz " ceba " jest mi bardzo obojętna tym bardziej , że sama wydaje o sobie opinie na jakim jest poziomie .

Napisał(a): Erha -

~bace
tak sie zwracał twój ojciec do twojej matki
Osobo kryjąca się pod nickami " Beca","ceba" ,"bace " - które tworzysz z liter FORUMOWICZA " abce " miej odwagę i pisz pod swoim nickiem.Obserwuję od dłuższego czasu , że tylko do "abce " piszesz wulgaryzmy i starasz się obrażać.Pozwolę sobie zauważyć , że "abce "to osoba inteligentna , w swoich komentarzach wyraża się kulturalnie , merytorycznie . Twoja nienawiść do "abce" świadczy tylko o zazdrości , że Ty nie potrafisz pisać w takim stylu .Lepiej nie pisz bo ty nigdy nie dorównasz kulturze i poziomowi wypowiedzi "abce". To są za wysokie progi na twoje kacze nogi .

Napisał(a): Laila44 -

Erha
~bace
tak sie zwracał twój ojciec do twojej matki
Osobo kryjąca się pod nickami " Beca","ceba" ,"bace " - które tworzysz z liter FORUMOWICZA " abce " miej odwagę i pisz pod swoim nickiem.Obserwuję od dłuższego czasu , że tylko do "abce " piszesz wulgaryzmy i starasz się obrażać.Pozwolę sobie zauważyć , że "abce "to osoba inteligentna , w swoich komentarzach wyraża się kulturalnie , merytorycznie . Twoja nienawiść do "abce" świadczy tylko o zazdrości , że Ty nie potrafisz pisać w takim stylu .Lepiej nie pisz bo ty nigdy nie dorównasz kulturze i poziomowi wypowiedzi "abce". To są za wysokie progi na twoje kacze nogi .
Erha *napisałaś to pod czym ja się też podpisuję.Mnie od tej osoby też się oberwało.Najlepiej na te jej wypociny nie zwracać uwagi bo nie godna jednego naszego kliknięcia.

Napisał(a): ~Wojtek -

Ojciec Rydzyk:
-przeciwny wejściu do UE, czyli za utrzymaniem Polski pod kontrolą Moskwy,
-pieniądze wpłacone na ratowanie stoczni wziął sobie,
-przeciwnik mniejszości narodowych, czyli przeciwnik Polski.

Podejrzewam, ze jego radio zostało założone przez rosyjskie służby specjalne.

Napisał(a): ~Grzegorz J -

Wiercił dziurę w ziemi na parę kilometrów w poszukiwaniu wód geotermalnych za miliony wiernych i z budżetu i jej nie znalazł. Ludzie mają teraz w Polsce wody geotermalne pod prawie każdym domem za darmo z kolektora słonecznego :-) Do piekła się chciał dowiercić ale mu się nie udało. Niech go rozliczą z tych pieniędzy teraz ludzie i rząd. Afera lepsza niż Amber Gold czy OLT Expres :-) Gdzie ten wymarzony RAJ. Sami ludzie bez nich sobie bardzo dobrze w Polsce radzą. :-)

Napisał(a): ~P49 -

Kaczyński nie zerwie wsółpracy z Rydzykiem o ile można to nazwać współpracą. Kaczyński dla Rydzyka jest nikim ale to właśnie Kaczyński mu płaci ogromne pieniądze za to żeby go popierał. Jak Rydzyk znajdzie sobie innego kozła ofiarnego z dużą kasa to kopmnie Kaczyńskiego w cztery litery i tak się skończy ich miłość. Spotkała szuja nieudacznika i tak się pokochali tak można określić tych dwóch.

Napisał(a): ~gosc -

on jest nikim żadnym Ojcem tylko złodziejem najgorszy z ludzi co stapa po ziemi ale jak mówią Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy dla takich czeka kara za wszystko zło co czyni , takie coś jest milionerem z czyich pieniedzy tylko naiwnych starych ludzi chorzy sa ze dawają temu DIABŁU, nim powinien sie zając CBA i Watykan

Napisał(a): ~miror -

Prezes niczego nie zerwie. Jest od Rydzyka i jego moherów uzależniony. Nie zareagował przecież nawet na obrażanie brata i bratowej /pary prezydenckiej, jak by nie było/ Jego żądza władzy jest tak wielka, że gotów jest na całkowite podporządkowanie się zachciankom Rydzyka aby tylko mieć jego poparcie bez którego jako polityk nie istnieje. Ogromne ukradzione nam, narodowi, pieniądze pchane do Torunia pod byle pretekstem są tego najlepszym dowodem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ojciec Dyrektor zdemaskowany