Reklama

976
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń52 tys.
  • Odpowiedzi448
  • Ocen na +1
976 ppt ?

Oknoplast opinie - okna (449)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Oknoplast opinie - okna

Napisał(a): Evvi -

Czy ktoś z forumowiczów posiada okna marki oknoplast w swoim domu ? Projekt domu przewiduje 14 okien, w tym taras. Ponieważ zdaję sobie sprawę z kosztów związanych z oknami szukam informacji, czy ktoś ma zainstalowane okna tej firmy. Mieszkam w okolicy Zamościa i tam też prowadzona jest budowa.
INTERIA.PL

Re: Oknoplast opinie - okna

Napisał(a): basejump -

Jeżeli jeszcze nie robiłaś wyceny okien to to jest pierwszy etap. Złóż zapytanie ofertowe do Oknoplastu, to po pierwsze. Właściwie to na początku musisz się zastanowić nad budżetem, żeby wiedzieć czego się mniej więcej spodziewać. Złóż zapytanie do maksymalnej liczny firm, z gotowymi wymiarami i oczekiwanymi parametrami. Później to na zimno możesz skalkulować. Ciężko o jednoznaczną opinie, bo to że okna są dobrej jakości to bez dwóch zdań, problem się może zacząć przy spięciu budżetu, ale to tez zależy jaki posiadasz. Zacznij od wyceny.

Napisał(a): Krypton -

Oknoplast robi bardzo solidnie i estetyczne okna. Jeżeli będziesz robić wyceny, to zawsze poproś żeby Ci sprzedawcy pokazywali to co chcą Ci sprzedać. Zwróć uwagę na jakość wykonania i szczegóły. Jak działają mechanizmy, jak precyzyjnie zainstalowane są uszczelki i okucia. Jak wyżej przedmówca napisał - poproś o wyceny, ale zwróć uwagę co dokładnie dostajesz za oferowaną cenę.

Napisał(a): gość -

Ja zastanawiałam sie z meżem nad oknoplastem, ale padło w koncu na Drutex - jednak ceny yły nieporównywalnie niższe. A jakość - dla nas zadowalajaca:) mamy duże przestrzenie okienne w domu - coś jak tutaj Link i już od dwóch lat wszystko jest ok, nie ma przeciągów ,są szczelne, kolor nie wyblakł

wg mnie to były dobrze zaoszczedzone pieniądze:)

Napisał(a): Online -

Robiłem przy montażu okien wielu producentów i okna Oknoplast to klasa sama w sobie. Są to jedne z niewielu okien, które pasują na milimetry, wszystko otwiera się na paluszek. Tanie okna są ok przez 2-4 lata, później się zaczyna i klamki wyglądają zamiast tak II to /\. Zdecydowanie zainwestuj, Oknoplast, Aluplast, MS-Okna. Nie chcę powiedzieć, że odradzam tę opcję Drutex, bo miałem okazję montować tylko proste modele na klatki, ale to nie jest top quality.

Bez względu na producenta, pamiętaj o dobrym montażu i żądaj gwarancji na montaż.

Nowsze modele z oknoplast kraków są ciekawe, tj. maja już bardziej ekskluzywny design i można z nimi robić pewien wystrój wnętrz, szczególnie jeżeli masz drewniane meble i wybierasz okna drewniane lub pcv w drewnianej okleinie. Oczywiście koszty rosną, ale okna to zakup na lata jak sama nieruchomość więc lepiej wydać więcej przed niż oszczędzić i później z nawiązką dokładać.

Napisał(a): Mario2WWA -

Okna oknoplast wcale nie są takie drogie. Dostałam ofertę firmy Urzędowski, Dako, Hekaplast i Oknoplast i jeszcze jednej firmy, ale gdzieś mi ją trafiło i ceny są porównywalne, szczególnie w przypadku kiedy w innych firmach chciałam dobrać dodatkowe opcje, które w Oknoplast były w standardzie. Póki co nie podjęłam decyzji, czekam na jakieś promocje.

Pozdrawiam budujących się i wesołych świąt :)

ja mam okna oknoplastu i polecam w ogóle jestem za używaniem materiałów wysokiej jakości polskich producentów. Wymienialiśmy stare okna przy okazji ocieplenia domu na jesieni, (ocieplaliśmy też systemem polskiego producenta termoorganiki) i sprawdziły się w zimie i na początku wiosny :) też dają radę!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • oknoplast opinie
  • oknoplast cennik
  • okna oknoplast opinie
  • oknoplast ceny
  • okna z krakowa opinie
  • ceny okien oknoplast
  • okna opinie
  • opinie oknoplast krakw
  • okna oknoplast
  • okna oknoplast ceny