Reklama

On tego nie powinien usłyszeć! (301)

On tego nie powinien usłyszeć!

Temat dotyczy artykułu: On tego nie powinien usłyszeć!

Powiedziałaś do niego coś od niechcenia. Nagle on przestał się do ciebie odzywać. Nie chce ci podać przyczyny swojego zachowania. Jak uniknąć takiej sytuacji? Czego mężczyzna z pewnością nie powinien usłyszeć? Sprawdź!

Komentarze (301)

Dodaj komentarz

przestałam kochać męża

Napisał(a): Klara -

co teraz? są dzieci i ze względu na nie to małżeństwo jeszcze trwa. Ale dla mnie życie erotyczne już się skończyło.
Odpowiedzi (33)

Napisał(a): Miro -

Ja bardzo nie lubię jak moja żona zachwyca się urodą czy przystojnością innego faceta. To tak samo jak bym ja mówił, "ale laska", albo, "ale ślicznotka".
Odpowiedzi (3)

Rozmiar ma znaczenie!!!

Napisał(a): rozczarowany -

I nie koniecznie musi by? za maly ?eby byly problemy!
Ja niestety jestem za duzy i podczas stosunku musze by? bardzo ostrozny... A o poczatku to niewspomne.
Odpowiedzi (1)

nie rozumiem

Napisał(a): szzcesliwaWzwiazku -

nie rozumiem oburzenia kobiet na tym forum.. sama jestem kobieta w zwiazku i nie chcialabym uslyszec od swojego ukochanego ze mam za szeroka pochwe, albo ze nie podobaja mu sie moje male piersi... wiec dlaczego niby mezczyznom mialoby nie przeszkadzac jak sie mowi i ich za malym penisie. co do poprzednich partnerów to wogole nie powinno byc zadnych watpliwosci, co do porownywania ich do partnerow terazniejszych. jak mowi przyslowie " nie czyn drugiemu, co tobie niemile"
Odpowiedzi (2)

A moja żona nie miała poprzednich partnerów

Napisał(a): Tong-il -

ja nie miałem poprzednich partnerek i przynajmniej jeden istotny problem z głowy :))) - od ponad 11 lat jak w bajce, poza tym że się często kłócimy, wszystko zostaje wyjaśnione na bieżąco i nic nie zalega na wątrobie.
Odpowiedzi (13)

85!

Napisał(a): hs -

procent kobiet vs 55 % facetów. A się wydawało że to kobiety przewrażliwione na punkcie swojego ciała ,chociaż kobiety sa chyba bardziej usprawiedliwione bo np o wielkości biustu to sie ciągle słyszy, natomiast o wielkości członka można wszędzie przeczytać.. że nie ma znaczenia.Zastanawiam sie, skąd sie wzięły kompleksy facetów? Może to właśnie przez przytyki kobiet które chciały im sprawić przykrość a nie koniecznie mówiąc prawdę ale coś co trudno podważyć.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Marii -

Najlepiej nic nie mówić...zamilknąć,bo jaśnie pana nie można urazić,czyli jeżeli przestał myć zęby,nie mówiąc o reszcie to ja mam być cierpiętnicą...bez sensu...My nie możemy mówić o byłych facetach-natomiast oni mogą...bez sensu.Nie jestem zatwardziałą feministką,ale coraz bardziej zauważam dyskryminację kobiet.
Odpowiedzi (3)

No nareszcie coś mądrego napisali

Napisał(a): on 27 -

ja rzuciłem dziewczynę po 3 latach związku bo powiedziała mi że jej były miał sporo większego.
Odpowiedzi (37)

Do " ja to zrobiłem"

Napisał(a): Policjantka -

A ja popieram Cie chłopie. Rozumiem że każdy może mieć problemy, życie jest życiem, ale żeby dorosła kobieta pisała takie rzeczy na forum jak jakaś 15-latka zamiast iść do męża i porozmawiać o tym co się dzieje w ich rodzinie i jaki to ma na nich wpływ...to się w głowie nie mieści. na co ta Pani liczyła? Może na to że jej małżonek wejdzie na forum i sam znajdzie posta i się domyśli? Ludzie tak nie załatwia się problemów. Moi rodzice są 20 lat po ślubie a patrzenie na nich to jedna z wielu czynności która sprawia mi ogromną przyjemność. Odkąd pamiętam rodzice okazywali sobie przy na uczucia(mam jeszcze 2 młodsze siostry ja mam 20 lat) przytulali się całowali, używali pieszczotliwych określeń. Oczywiście były spory i kłótnie jak w każdym normalnym związku (raz nawet poleciała patelnia) ale Oni zawsze ze sobą rozmawiali!! Jedno i drugie nawzajem przeprosiło wytłumaczyło, przedstawiło swój punkt widzenia i po sporze. Rodzice są dla mnie przykładem udanego związku i w moim małżeństwie będę postępować tak jak oni. To niesamowite że po ponad 20 latach bycia razem oni zachowują się jakby poznali się wczoraj. Wiem, że nie wszyscy mają szczęście żeby wychowywać się przy takim wzorze związku ale nic nie dzieję się bez przyczyny. Dlatego stwierdzenia w stylu :"przestałam kochać" po prostu mnie śmieszą bo tak to może powiedzieć gimnazjalistka której co tydzień podoba się inny chłopiec i mało wspólnego ma to z miłością. Tyle w tym temacie.
Pozdrawiam
Odpowiedź (0)

Życzę sobie KOBIETY dla której będę PIERWSZYM!

Napisał(a): Łukasz 22 -

Nawet nie chodzi o te porównania tylko o fakt, że seks powinno się uprawiać z miłości, a nie z pierwszym lepszym facetem do którego coś się "poczuło". Wtedy takie związki są bardzo udane i nikt nie ma do nikogo pretensji. KOBIETA-DZIEWICA - BEZCENNE.
Odpowiedzi (12)
Dodaj komentarz