908
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń77 tys.
  • Odpowiedzi94
  • Ocen na +140
908 ppt ?

On uwielbia piescic moje sutki, a mnie to boli (95)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

On uwielbia piescic moje sutki, a mnie to boli

Napisał(a): ~Gracjanna -

Hej wszystkim... mam taki problem... Moj facet kocha dotykac i piescic moje sutki, a ja tego strasznie nie lubie, bo po prostu mnie to boli. Kiedy mu o tym powiedzialam, to probowalam obchodzic sie z nimi delikatniej, ale to nie pomoglo. Strasznie mnie to boli, jak mu powiedziec, ze ten typ pieszczot nie jest dla mnie? Moze jestem jakas zbyt nadwrazliwa w kestii sutkow... Nie wiem, jak mu to powiedziec, bo jego to strasznie kreci, mam duze piersi i uwielbia je "obrabiac"... Pomocy
INTERIA.PL

Re: On uwielbia piescic moje sutki, a mnie to boli

Napisał(a): gość -

trochę to dziwne ale może stosujesz jakąś metodę zabezpieczania się i to ona Ci szkodzi? Moźe wybierz się do ginekologa i z nim porozmawiaj. Ja odkąd zaczęłam brać tabletki belara to w ogóle wygląd moich piersi się zmienił ale na lepsze, większe i pełneijsze i uwielbiam jak mój mąż się nimi bawi :)

Wszyscy piszecie o pazernośći lekarzy i o tym że nikt jej nie kazał tyle pracować, a czy ktoś z was pomyślał co by było gdyby tyle nie pracowali? Jakie długie były by wtedy kolejki do zwykłego ( czyt.pierwszego kontaktu) lekarza. Nie twierdzę że to jest dobre ale cieszę się że w razie potrzeby mam gdzie się udać niezależnie od pory dnia czy na nfz czy prywatnie.

O ile to nie jest szczypanie czy przygryzanie to delikatne pieszczenie sutków nie powinno boleć. Jeżeli jednak Cię boli to bardzo źle! Zamiast konsultować się z ginekologiem - jak radzi jeden z forumowiczów - radziłabym lepiej skonsultować się z onkologiem!
« Wróć do tematów
Do góry strony: On uwielbia piescic moje sutki, a mnie to boli