Komentarze (244)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Podróżnik -

W Kwietniu wylatuje na 3 tyg do USA, zrobię sobie takie tour po Ameryce, na początku zatrzymam się u Kolegi w NY ( Long Island ), spędzę tam może z 2 dni, pozwiedzam jakieś podstawy. Następnie obiorę kierunek Floryda, mam zamiar przeznaczyć na to 3 dni, mianowicie będę zwiedzał Orlando ( Disney Land ), West Pal Beach, Daytona Beach, Miami, Key West. Po 3 dniowym plażowaniu i wygrzewaniu się w słońcu w sercu Florydy udam się z Miami do Nevady a mianowicie do Las Vegas i spędzę tam 2 dni. Następnie udam się do Los Angeles + San Diego ( 3 dni ), kolejnym etapem mojej podróży będzie San Francisco (2 dni ). Z tego miejsca udam się w dalszy zakątek Ameryki czyli Alaska a mianowicie stolica Alaski Anchorage, tutaj skorzystam z przelotów samolocikami śmigłowymi na lodowce, pozwiedzam tajgi ,jeziorka i będę happy :) ( 3 dni ) Następnie udam się do Chicago odwiedzić kolejnych znajomych i tutaj spędzę resztę dni do powrotu, czyli jakieś 5 dni. Wrócę z Chicago Dreamlinerem do Warszawy i zakończę moją podróż, mam nadzieję szczęśliwy :)
Może wy pochwalicie się swoimi wycieczkami, to bardzo ciekawy temat i zbierane doświadczeń. Pozdrawiam.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): Gostek -

A popularność robi na kupionych lajkach...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Goniu -

Dziewczyna ma 23 lata a zdążyła skończyć studia i po studiach pracować jakiś czas. Fenomen.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Bazyl -

Najważniejsze rzeczy nie zostały tutaj wyjaśnione. Przede wszystkim kwestia finansowania takiego wyjazdu. Nie opowiadajcie mi bzdur że ktoś popracował i zarobił i jedzie... To nie USA, UK czy Norwegia ze popracował 2-3 lata i ma. Na taki wyjazd potrzeba powiedzmy 50 tys zl. Minimum. Jeżdżę po świecie i wiem ile co kosztuje. Poza tym jaki jest status majątkowy panienki? Wybiera się do Australii i Nowej Zelandii. Tam potrzebne sa wizy a rygory wizowe są niczym do USA. Przeciętnemu zjadaczowi chlebka nie dają na piękne oczy. Musisz mieć dobrą sytuację majątkową.
Odpowiedzi (19)

Napisał(a): rozum -

Młoda i głupia. Nawet strasznie głupia. Samemu nie podróżuje się po Azji i Ameryce Południowej. Co innego wypad nad morze lub góry co trzy miesiące, a co innego taka podróż. Jak przeżyje to będzie cud, bo gwałtu to raczej nie uniknie.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Ubawiony -

No to jak lubisz wyzwania dziewczynko, to odwiedź Nigerię i Irak - takie piękne kraje.... Sympatyczne chłopaki z Boko Haram i ISIS przywitają cię z nieukrywaną radością i szerokim uśmiechem ;) Aha i nie zapomnij o Indiach i RPA. Tam białe dziewczęta cieszą wyjątkowym powodzeniem wśród śniadych i czarnych :) Szerokiej drogi! :)
Odpowiedzi (5)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): PolskiNorweg -

Ja z zona na polroczna podroz poslubna przez usa, meksyk, peru, boliwie, paragwaj, brazylie, malezje, tajlandie, kambodze, wietnam i laos wydalismy 60.000zl. Najpierw wyjechalismy na wakacje do Norwegii, potem sfinansowalismy slub i wesele ze swoich funduszy, potem poprawilismy jeszcze jednymi wakacjami w norwegii (wzielismy koperty weselne) i polecielismy. CHCIEC to MOC. Trzeba miec marzenia. A marzenia sa po to aby sie spelnialy :)))
Ktos kto ze swojej wioski czy miesciny przez wiekszosc zycia nie wyjechal tego swoim rozumem nie ogarnie.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Pączkoska -

Czytam i nie wierzę. Nie wierzę w to, jakim jesteśmy zawistnym narodem. Chociaż z drugiej strony nie raz przekonałam się o tym, że Polak-Cebulak jest nieodłącznym elementem naszego kraju i można takiego osobnika spotkać w najdalszych zakamarkach świata, a poznać go można z daleka! Wy cebulacy - nie wychodzący poza swoją strefę komfortu, ufający bezgranicznie mediom i bojący się wyjechać gdziekolwiek indziej niż na wakacje do Międzyzdroi, gdzie szczytem Waszej kreatywności jest wycieczka do Muzeum Figur Woskowych, a szczytem odwagi tatuaż z henny na lewej łydce!
Nie wierzę jak można być tak nieświadomym świata!
Chciałabym uświadomić wszystkich, że AUTOSTOPOWICZE CZYLI MY funkcjonujemy bardzo dobrze, mamy niezliczoną ilość pasji i zapału do spełniania marzeń i nie zawahamy się robić tego, co sprawia nam szczęście!
30 tyś. na taką podróż? Toż to niewyobrażalnie wysoki budżet! Są wśród nas osoby, o których głośno, m.in. Faza Fazowski, Przez Świat Na Fazie, autostopem i jachtostopem w podróży na Antarktydę, bez praktycznie żadnych środków finansowych. Można? Można! Dobroć ludzi spotkanych na trasie jest nieoceniona, również okazywana bezinteresowność oraz pomoc drugiej osobie, a także zaufanie jakim nie raz zostałam obdarzona przez całkiem obcą osobę zabierającą mnie z drogi i otwierającą przede mną swoje życie, w którym mogę mogę uczestniczyć przez kolejne 5 minut do następnej stacji benzynowej lub kolejne 4 dni jadąc z Barcelony, przez Londyn do Wrocławia . Jest tyle opcji pozwalających na podróżowanie low-cost, praca w hostelach za wyżywienie i nocleg, wolontariaty typu helpx, pomoc na farmach, itp, itd. Chcieć to móc moi drodzy cebulacy! Świat stoi otworem!
Dziewczyna bardzo dobrze wie co robi, a wasze komentarze ociekają tylko zazdrością i zawiścią. Najśmieszniejszy był komentarz o ekipie filmowej podążającej za Nadią :D, rodem z Wyspy Robinson. Dziewczyno, gdzie znalazłaś taką ekipę, też chcę! :D
Nadia trzymam kciuki planując podobną przygodę życia :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): MAtii -

Zam Anule osobiście piszę Anule bo to jej ksywka z liceum gdzie chodziliśmy razem nigdy jej się nie przelewało i nie jest córką żadnego milionera. Kase zarobiła sama i to uczciwie.
A wy zamiast wieszać na niej psy i krytykować powinniscie sami spróbować iść za swoimi marzeniami ona wiele dla tego poświęciła

Powodzenia Anulka
Mati
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz