Komentarze (240)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Zloty -

Moja kobieta mówi ze mnie kocha ale na sex nie ma ochoty nie chce jej się i co mam myśleć
Odpowiedź (0)

Napisał(a): gagarin -

mam partnerkę,która twierdzi,że kocha szybki seks w efekcie to ok 2 min z jej strony itwierdzi,że jej to wystarcza,a gdzie obopólna satysfakcja?
Odpowiedź (0)

No właśnie

Napisał(a): Bestia -

szkoda ,że każda kobieta przed ślubem jest taka chętna do seksu i rżnie sie na potęge,a jak tylko włoży obrączke to życie seksualne zmienia się o 180 stopni!A potem facet musi się prosić- to jest poprostu żałosne,a potem się dziwią że znalazł sobie kochanke!
Pozdrawiam mężczyzn!
Odpowiedzi (4)

jest w tym wiele prawdy

Napisał(a): irena -

po 35 latach małżeństwa wygasła miłość a na seks nie ma się ochoty co robić
Odpowiedź (0)

Gdzie Ci mężczyźni!!!!!!!!

Napisał(a): Oleńka -

Po długoletnim związku-facet mysli że już o nic nie musi sie starać.Oglada tv,obżera się a wieczorem uważa że należy mu się sex...To jest chore...efekt-budzi odrazę a nie uczucia
Odpowiedź (0)

kobiety to baby z nosa

Napisał(a): ikon -

tak kwiatki piekne slowa a ona skrzydelek dostanie i co znajdzie sobie kogos pewnie stary kulawy no i z kasa sex to kasa
Odpowiedź (0)

On nie chce się ze mną kochać

Napisał(a): Basia -

wtedy kiedy ja mam ochotę ,ale kochamy się tylko wtedy kiedy on ma przypływ ochoty raz na 2 tygodnie .
Odpowiedź (0)

Te 3 powody sa do bani!!

Napisał(a): chlopak -

Glowny powod to tabletki antykoncepcyjne ktorych ubocznym efektem u wiekszosci kobiet jest brak ochoty na seks.Ze swoja dziewczyna mialem ten sam problem do czasu gdy zapomniala wykupic tabletek i nie wziela ich na czas. Przez miesiac ich nie brala i miala ochote na seks prawie co dziennie. gdy je bierze ciezko mi ja wogole zachecic do seksu.
Odpowiedź (0)

On nie chce !!!

Napisał(a): smutna -

Hej- mam 25, On 30.Jesteśmy razem 9 lat.Nie jest moim mężem.Coraz rzadziej sie kochamy.Ostatnio co 2 dni, teraz 1 raz w tygodniu i to z mojej inicjatywy.Nie podniecam go ?
Odpowiedź (0)

DO ZALAMANYCH KOBIET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisał(a): MANDI -

Tez, bylam w zwiazku z mezczyzna, ktory bardzo czesto nie mial ochoty na sex, nie wynikalo to z tego, ze mu sie nie podobalam, nie bylam otwarta na propozycje, po prostu mial bardzo slaby temperament w przeciwienstwie do mnie. Meczylam sie bardzo przez dlugie-dla mnie trzy lata, i zalamalam sie, przestalam jesc, pracowac, wychodzic z domu, czulm sie odepchnieta, nieatrakcyjna, choc wiedzialam, ze to nie to mimo tego moje zycie i niby szcescie runelo jak domek z kart. Otrzasnelam sie i rozstalismy sie, dzieki Bogu, choc wtedy myslalam, ze jednak robie blad, ze nie kazdy jest doskonaly i ze kazdy ma jakies wady, ale ta wada jego zrujnowala mnie i moja psychike. Zaczelam zyc, zajelam sie sportem, przytylam, po roku poznalam swego obecnego ukochanego, za miesiac bierzemy slub, a w maju urodzi sie nasze dzieciatko! Nareszcie zyje, kocham, jestem kochana i zaspokojona! Moze sex nie jest najwazniejszy, ale bardzo wazny, zgrani partnerzy w lozku, do tego kochajacy sie to cos najpiekniejszego na swiecie. NIE MECZCIE SIE KOBIETY NIE WARTO, ZYCIE MAMY JEDNO, PO CO JE MARNOWAC, KORZYSTAJMY Z NIEGO PO YO JE NAM BOG DAL!!!!! POZDRAWIAM I WIERZE W WAS!!!
Odpowiedzi (10)
Dodaj komentarz