Komentarze (114)

Dodaj komentarz

Napisał(a): 01 -

Degeneracja. A pedofilia w tym "dokumencie" również jest uznawana za coś O.K? Onaniści? Słabi, uzależnieni od chwilowej przyjemności, hedoniści. Geje? Chorzy umysłowo ludzie, lub zwykli degeneraci. Interseksualizm? Ciężka choroba umysłowa. Oto prawda, a nie propaganda.
Odpowiedzi (9)
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): Bee -

Zboczenia seksualne - po co to pokazywać , przykład dla dzieci !
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jola24 -

kocham zabawy sama ze sobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedzi (9)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ooko -

COZ TU NAPISAC - chyba tylko - ,, KAZDY ORZE JAK MOZE ,, ?? JAK UMIE I POTRAFI !!!! [ ale jezeli nikomu przez to nie wyrzadza szkody] niech sie onanizuje !! jej ,czy jego sprawa !!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): 00 -

Nie mozecie odpuscic jednrgo dnia bez pokazywania dzieciom tych burdelowskich skojazen zboczency !!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): A -

KOLEJNA ŻYDOWSKO TALMUDYCZNA DEPRAWACJA. Sprowadzanie seksu do zaspakajania swoich żądz i wzbudzanie ich pornografią w sztuce. FEMINIZM I EMANCYPACJA KOBIET TO WYMYSŁ TALMUDYCZNYCH ŻYDÓW Z SYNAGOGI SZATANA. To po to by niszczyć podstawową komórkę społeczną - rodzinę, i osłabiać narody w celu budowy globalnego, socjalistycznego państwa antychrysta, gdzie człowiek będzie słabym niewolnikiem.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Monika -

ja też czasem zabawiam się sama... dostałam w prezencie od męża wibrator :) pieszczę się nim na jego oczach i oboje jesteśmy zadowoleni :))
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): W-SM -

Feministki- i wszystko jasne. "...inicjatywy związane z ciekawymi zjawiskami kulturowymi i społecznymi." Onanizm(a raczej masturbacja, bo Onan mężczyzną i nie o samogwałt w jego historii chodziło) w miejscach publicznych- ciekawe zjawisko kulturowe- rzec można sztuka. Że też my mężczyźni mamy jeszcze siłę przymykać oczy na ten rynsztok feministyczny. Problem w tym, iż gdy pokazuje się feministkom gdzie jest ich miejsce w szeregu- te krzyczą, że krzywdzimy wszystkie kobiety. NIE! Nie krzywdzimy kobiet, tylko karcimy feministki. Pozdrawiam wszystkie normalne Panie.
Odpowiedzi (2)
Dodaj komentarz