Komentarze (355)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): rosomak -

chyba jest we mnie.Inni widza go w moich oczach odrazu.Niszczy mnie skutecznie i ja sam drecze w ten sposob wszystkich wokol,a tego niechcem.Nie panuje nad tym,chociaz bardzo sie staram.Czuje ze koniec jest blisko.
Odpowiedzi (1)

Schizofrenia atakuje

Napisał(a): Szary Polak -

... a kościół opowiada banialuki, żeby trzymać owieczki w strachu. Pomyślcie logicznie - jeśli demony faktycznie robią taki rzeczy to znaczy, że:
1) Jezus wcale nie zycieżył Złego.
2) To diabeł rządzi nie Pan Bóg.
3) Religia wobec tego nie ma sensu jako sprzeczna z elementarną logiką.
Odpowiedzi (11)

brednie pod publiczkę

Napisał(a): ali -

Skoro jest jeden Bóg ( + Chrystus + Duch), i w Jego imieniu działają egzorcyści, to czyją siłą wypędzane są demony z opętanych muzułmanów czy hindusów?
Odpowiedzi (1)

TO NAJSZCZERSZA PRAWDA!!!!!!

Napisał(a): Wierzący -

Poza małym niuansem....

Wypędzić demona, poza Egzorcystą, może też człowiek który charakteryzuje sie prawdziwą miłością do Boga ( nie mylić z codzienną praktyką ) Piszą że tylko Egzorcysta dlatego że jest to niebezpieczne i amator może zginąć lub ciężko zachorować przy takiej próbie.

Natomiast osoba o czystym sercu, i silnej miłości do Boga, która gotowa jest złożyć poświęcenie we własnej osobie, może się podjąć próby wygonienia złego..
Czasami z lepszym skutkiem niż Egzorcysta.

Pamiętajcie też że prawdziwa pomoc nic nie kosztuje!! Nie dajcie sie nabrać na płacenie za posługę lub za wyganianie złego...
Kto domaga sie za to pieniędzy jest szarlatanem...
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): BadaniePsyche -

Dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Nauki istnieje możliwość bezpłatnej konsultacji lekarskiej, specjalistycznej diagnostyki oraz omówienia sposobów radzenia sobie z nagłymi zmianami zachowania i tożsamości u ludzi korzystających z pomocy egzorcysty.

Uczestnicy projektu otrzymują szczegółowy raport, który można przedstawić prowadzącemu ich psychologowi lub przewodnikowi duchowemu. Omówione są też możliwości wspomagania praktyki duchowej metodami wypracowanymi na gruncie psychologii i medycyny.

Projekt ma służyć rozwijaniu wiedzy klinicystów na temat duchowych doświadczeń osób korzystających z pomocy profesjonalistów zdrowia psychicznego i egzorcystów oraz poprawie współpracy pomiędzy opieką zdrowia i duszpasterzami. Ma też na celu przełamywanie określonych stereotypów dotyczących zachowania osób korzystających z egzorcyzmów, np. kojarzenia ich z ze schizofrenią.

Więcej informacji na stronie:
Odpowiedź (0)

Ludzie czy wy jesteście takimi tępymi istotami

Napisał(a): Atena -

Ludzie czy wy jesteście takimi tępymi istotami na jakie wyglądacie? To co z tego, że mamy XXI wiek?! Rozwinęła się technika, a nie zjawiska paranormalne! Co ma wspólnego ta doba czasu z demonami i duchami? Co wy myślicie, że tego już nie ma bo co? Bo to było znane w średniowieczu? Wy głupich udajecie? Czyli myśląc tak jak wy to Bóg też nie istnieje, bo on też był znany w średniowieczu. Kompletnie nic nie wiecie na ten temat, nie macie argumentów, a piszecie, że jest to choroba psychiczna. Wy po prostu nie przyjmujecie tego do wiadomości! Więc jak wytłumaczycie fakt, że osoba opętana mówi nieludzkim, potężnym głosem i wprost bije od niej nienawiść?
Ludzie, którzy zostali zabici w gniewie, za młodo, lub zamordowani nie mogą przejść do innego świata, myślą, że żyją i tam mogą się objawiać.
Polecam oglądnąć sobie film pt. ,,Duchy'' leci na Discavery Travel&Living o 23:30 w piątki. Są też odcinki po 1 w nocy. Może niektórym da to trochę do myślenia.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): kryynia :p -

Mamy XXI wiek i co z tego? To że technologia i wgl wszystko idzie do przodu nie znaczy że szatana nie ma i opętania są staroświeckie itd. Tak jak niezmiennie ziemia jest okrągła, tak samo to co wieczne nie zmienia się. Szatan istnieje. Bóg istnieje a niedowiarkom i tak nic nie pomoże. Ważna jest wiara i to co się ma w sercu, a jeśli ma się w nim Boga to żadne pokusy nie są nam straszne. Ale to wszystko i tak zależy od Jego woli. Polecam film ' Bóg nie umarł' lub wywiad z księdzem egzorcystą. Moja wiara, choć nie pokazuje jej na co dzień jest wielka i wiem że ze złem igrać nie wolno. Trzeba zaufać Bogu i nie ryzykować bo kiedyś może być za późno...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Darek -

Jestem osobą ukrytą nieskorą do ujawnienia się , gdyż sam nie wiem co o tym myśleć czy to choroba psychiczna czy też jakieś działanie demoniczne lub szatańskie . Rok temu wczystko się zaczęło . Moja koleżanka X jak twierdzi potrafi z oczu wyczytywać to to myślimy lub to czy jesteśmy ludźmi skrytymi bądź nie . Początkowo pozwoliłem jej na to u siebie aby to wyczytała mi z oczu , i śmiałem się bo dużo prawdy jakoś powiedziała . Ale dobra . W końcu u niej byliśmy i pozwoliłem się (bezmyślnie) spróbować czy i u mnie coś wykryje jakieś schorzenie i wykryła , że mam problemy z kręgosłupem , że nie potrafię otwierać się na innych ludzi itp . Nie jestem pewny czy ten kontakt był kolejnym skutkiem tego co dalej się działo , i proszę o odpowiedź i poradę . Zaczęło się od tego że gdy się kompałem , nagle sama szczotka leżąca na murku , sama wpadła mi do wanny . Potem tej samej nocy w nocy ok 3:00 w nocy sam załączył się alarm który mieliśmy zainstalowany . Po kilku dniach nastąpiło jak dla mnie wręcz straszne zdarzenie które już chyba zapamiętam do końca życia . Tego dnia byłem bardzo zdenerwowany , położyłem się popłudniu spać . Po pewnej chwili jak już się zrobiło ciemno koło mnie ktoś zawołał mnie po imieniu Darek . Wtedy to mnie obudziło , wstałem bo myślałem że to mama mnie woła . Gdy wstałem nagle rozległ się taki odgłos jakby coś na pułce się przewróciło . Kiedy podszedłem do pułki leżał obrazek poziomo , jakby to właśnie on akurat wtedy się przewrócił . Potem tego samego dnia gdy szedłem do kościoła poszedłem odrazu do spowiedzi świętej i wszystko to wyznałem księdzu spowiednikowi i sam potwierdził mi fakt niebezpieczeństwa . Powiedział że jeśli ta modlitwa którą mi kazał odmawiać jako pokuta nie pomoże , wtedy będzie trzeba zgłosić się do księdza EGZORCYSTY . Modlitwę jako pokutę którą ksiądz mi zadał odmówiłem i wszystko niby wróciło do normy . Ale od tamtego czasu jest tak że łatwiej ulegam pokusie chrzechom ciężkim i trwam w nich bo jakoś wstyd mi że ciągle te same grzechy popełniam i że łatwo im ulegam . Również bardzo częsty przeze mnie jest grzech taki jak tzn przez mężczyzn SAMOGWAŁT lub też dawałem swojej koleżance żeby robiła mi loda . Nie jesteśmy parą a tylko kolegai koleżanka ale weszliśmy w sferę seksualną którą ciężko teraz jest się wyzwolić mojej koleżance . Gdy ona to zacznie mi też już jest trudno odmówić . Poza tym częste zapominanie o modlitwach porannych i wieczornych . Moja mama z tatą nie rozumiejąc tego że te grzechy mają wpływ na mnie i na moje negatywne zachowanie i że to oddziałowywuje to na nich nie rozumieją tego że ja tego niechcę , niechcę tych kłótni a oni mimo to przeważnie tata prowokuje do ich powstawania . Ale to szczegół . A stali się właściwie tacy przez program "SUROWI RODZICE przez który uważają że to jest moje złe wychowanie niżeli to że mogę być pod jakimś oddziaływaniem zła . PROSZĘ TU O POMOC i wyjaśnienie co mam zrobić w takim wypadku ?
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): zmartwiona -

Darku...
Tylko gorąca modlitwa i wiara w Najwyższego Boga może Cię ocalić.....ze mną jest podobnie...
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz