106
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +0
106 ppt ?

Opłata audiowizualna zamiast abonamentu - zapłacą wszyscy? (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Opłata audiowizualna zamiast abonamentu - zapłacą wszyscy?

Napisał(a): Wlody -

Podobno w tej chwili w Polsce abonament płaci tylko 10% gospodarstw domowych. (wg. prezesa TVP Juliusza Brauna). Reszta jest zwolniona z tego obowiązku lub udaje, że odbiorników nie posiada.

Stąd pomysł, by abonament, którego nikt nie chce płacić zastąpić opłatą audiowizualną, którą mają niby płacić wszyscy. Bo nie będziemy już deklarować czy mamy odbiornik czy nie mamy (co swoją drogą jest dość głupawym wytłumaczeniem w dzisiejszych czasach) tylko będziemy płacić na podstawie licznika elektrycznego, który każdy dom posiada.
Ciekaw jestem jak to się sprawdzi w praktyce. Gdyby opłata była nieduża to czemu nie, zapłaciłbym. Jak to widzicie?

Ankieta

Czy płacisz abonament rtv?

• 39%
  • 61%
głosów: 36
  • Czy płacisz abonament rtv?
Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !
INTERIA.PL

Re: Opłata audiowizualna zamiast abonamentu - zapłacą wszyscy?

Napisał(a): gość -

Takie wypłaty mają i żyją w luksusach ,chore.Są sposoby kodowania i jak ktoś chce to niech ogląda tych pajaców ,programy polityczne jak ogłupić Polaka ,jak wysysać Polska gospodarkę ,chore to wszystko .

Super!! Tylko jak liczyć skoro ktoś opłaca np. Cyfrę lub Polsat i każe mu się płacić jeszcze dodatkowy abonament telewizyjny ? Bo wydaje mi się ,że to nie abonament tylko super ukryty podatek od tego , ze ktoś posiada telewizor !! A do tego chyba prezesiuniowie i ich pociotki , łącznie z dziennikarzami i prezenterami nie muszą zarabiać tak gigantycznych pieniędzy!!! Niech spróbują przeżyć miesiąc za najniższą krajową !! I jeszcze jedno zanim zaczniecie podawać jak jest w Niemczech czy Finlandii to sprawdzcie jakie mają zarobki i jak się żyje tym najuboższym w tych krajach a potem pochylcie się nad biedą w naszym kraju!!!!!!

ciąg dalszy PRZYMUSU,czy te durnie z nieRZADU mają ludzi za durniejszych od siebie?:(Jezeli płacę za usługę operatorowi,to durnie zrozumcie!handryczcie się z operatorami,a najlepiej to gówno zakodujcie sobie albo spadajcie z wizji,telewizornie przejmie ten komu bedzie sie opłacało!ALE BRAUNY,TUSKI,ROSZENSZWANCE nie beda mieli horendalnych wpływów swojej pseudo działalności,gdzie konstytucyjne prawo wyboru panie Komorowski?Nic na siłę,jezeli porozpieprzaliscie kombinaty,sprywatyzowaliście pod siebie zakłady pracy likwidując je,to sprywatyzujcie swoja zasraną tubę propagandową,najlepiej sami się sprywatyzujcie i żyjcie,bawcie się w politykowanie ZA SWOJE!!!!!!!!!!!

Napisał(a): alter66 -

wredny to i jakże bardzo głupi wymysł POkracznej złodziejskiej bandy ryżego i gajowego..Ponieważ prawdą jest że, od wielu lat nie oglądamy i nie mamy w domu żadnego telewizora.I NIE chcemy wcale oglądać tych wstrętnych POkracznych ryjów..
Bo z tego co widzimy i słyszymy od naszych znajomych i rodziny ..NIE ma co oglądać w polskiej telewizji...Albo pokazują wciąż kłamliwego złodziejskiego premiera-albo prezydenta Szczynukowicza który robi sobie z polskiego godła jakim jest orzeł publiczne pośmiewisko.Kiedy indziej z koleji pokazują bez przerwy kościelnych agentów watykańskich na których zrujnowana Polska i biedni ludzie co roku płacić muszą ponad 8 miljardów złotych w ramach podpisanego Konkordatu przez żydówkę byłą premier Hakę Silberstein farbowaną na Hannę Suchocką pannę do obecnej chwili- byłą ambasador w Watykanie ALBO przerwrotnych żydów malwersantów politycznych typu Krzysztof Bielecki Wałęsa Korwin Mikke czy jeszcze innych,WIEC pytam ZA CO co???? DO jasnej cholery- MAMY płacić jakieś opłaty audiowizualne podczepione do licznika poboru energi elektrycznej...DOŚĆ mamy WYSOKICH najwięszych w UNI złodziejskich ciągle zmiennych cen za dostawę energi elektrycznej...CZY juz w tym w tym kraju CAŁEJ BANDZIE wszelkiej maści złodzieji rżądzących aTYM razem złodzieji AUDIOWIZUALNYCH padło na rozum-i zasłoniło zdrowy rozum-czy poczucie jakieś rzeczywistej przyzwoitości...PRZECIEZ takie pomysły są POMYSłAMI gorszymi od porządku w BURDELU i są ingerujace i ograniczajace nasze prawa do wolności -do wyboru do podejmowania decyzji...NIE będzie mnie mojej rodziny czy nas polaków NIKT zmuszał do płacenia CZEGOS za coś co jest NIEZGODNE z moją wolą-i wbrew prawu
NIE będziecie nam narzucać siłą -albo podstępem przez swoje mataczenia TAKICH szalonych pomysłów.NARUSZA to podstawowe normy prawne. Niech TUSK wreszcie TO pojmie i zrozumie...że polacy nie gęsi-swój rozum mają...

alter66 wredny to i jakże bardzo głupi wymysł POkracznej złodziejskiej bandy ryżego i gajowego..Ponieważ prawdą jest że, od wielu lat nie oglądamy i nie mamy w domu żadnego telewizora.I NIE chcemy wcale oglądać tych wstrętnych POkracznych ryjów..
Bo z tego co widzimy i słyszymy od naszych znajomych i rodziny ..NIE ma co oglądać w polskiej telewizji...Albo pokazują wciąż kłamliwego złodziejskiego premiera-albo prezydenta Szczynukowicza który robi sobie z polskiego godła jakim jest orzeł publiczne pośmiewisko.Kiedy indziej z koleji pokazują bez przerwy kościelnych agentów watykańskich na których zrujnowana Polska i biedni ludzie co roku płacić muszą ponad 8 miljardów złotych w ramach podpisanego Konkordatu przez żydówkę byłą premier Hakę Silberstein farbowaną na Hannę Suchocką pannę do obecnej chwili- byłą ambasador w Watykanie ALBO przerwrotnych żydów malwersantów politycznych typu Krzysztof Bielecki Wałęsa Korwin Mikke czy jeszcze innych,WIEC pytam ZA CO co???? DO jasnej cholery- MAMY płacić jakieś opłaty audiowizualne podczepione do licznika poboru energi elektrycznej...DOŚĆ mamy WYSOKICH najwięszych w UNI złodziejskich ciągle zmiennych cen za dostawę energi elektrycznej...CZY juz w tym w tym kraju CAŁEJ BANDZIE wszelkiej maści złodzieji rżądzących aTYM razem złodzieji AUDIOWIZUALNYCH padło na rozum-i zasłoniło zdrowy rozum-czy poczucie jakieś rzeczywistej przyzwoitości...PRZECIEZ takie pomysły są POMYSłAMI gorszymi od porządku w BURDELU i są ingerujace i ograniczajace nasze prawa do wolności -do wyboru do podejmowania decyzji...NIE będzie mnie mojej rodziny czy nas polaków NIKT zmuszał do płacenia CZEGOS za coś co jest NIEZGODNE z moją wolą-i wbrew prawu
NIE będziecie nam narzucać siłą -albo podstępem przez swoje mataczenia TAKICH szalonych pomysłów.NARUSZA to podstawowe normy prawne. Niech TUSK wreszcie TO pojmie i zrozumie...że polacy nie gęsi-swój rozum mają...
Oj niestety nie maja skoro drugi raz wybrali sobie mafię tuskaszenki na rezydentów sobą

co to znaczy opłata przy liczniku elektrycznym ? ile ona ma wynosić ? kto ja ma liczyc i jak?
czy od licznika w domku letniskowym ,w którym nie mam telewizora również przyjdzie mi płacić?
kto wymyśla takie bzdury
obniżcie gaże pracownikom telewizji puiblicznej do" średniej krajowej"
a kasę na utrzymanie telewizji publicznej pobierajcie od kablówek

Napisał(a): jerry1957 -

Już się wypowiadałem w tym temacie, mimo wszystko powtórzę jeszcze raz: Szanowni Państwo z całym szacunkiem i bez urazy: Jak trzeba będzie, to zapłacę nawet i 100 zł miesięcznie ale niech mi dadzą prawo wyboru co chcę oglądać i nie każą płacić kilka razy za ten sam chłam. Poza tym dla zwolenników przymusowej opłaty rtv (w tym KRRiT) mam propozycję nie do udrzucenia: Podajcie mi tylko swój adres, a prześlę Wam np 2 kg kaszanki albo śledzi (niekoniecznie 1-wszej świeżości). Oczywiście, że za te "delicje" musicie mi zapłacić! (łącznie z kosztami przesyłki). Nie interesuje mnie to, że właśnie sobie kupiliście takie jedzenie w innym sklepie albo nie lubicie tego radzaju strawy. Wcale Was nie zmuszam abyście jadli te "rarytasy". Możecie się nimi podzielić np z Lisami czy innymi Kretami. Kasę jednak macie mi oddać, czy Wam się to podoba, czy nie!
W związku z powyższym w ramach rekompensaty za abonament rtv i w trosce o zdrowie, a nawet życie naszych telewizyjnych celebrytów proponuję abyśmy zamiast abonamentu rtv wysyłali do KRRiT jakieś produkty żywnościowe stanowiące równowartość tego haraczu żądając zwrotu pieniędzy za te przetwory (wraz z przesyłką). My bez oglądania ich telewizji i słuchania radia przeżyjemy ale oni bez jedzenia nie. Kto jest za - kciuk w górę.

Napisał(a): molon -

abonament powinien zostać zniesiony. Telewizja albo powinna być sprzedana albo utrzymywać sie z reklam.
Jeżeli ma to być podatek powszechny, to pewnsje w telewizji powinny być budżetowe.
Maksymalnie do 10 tys zł.

Zresztą tradycyjna telewizja się kończy.
Moje dzieci NIC w niej nie oglądają - i to TOTALNIE nic.

Wlody Podobno w tej chwili w Polsce abonament płaci tylko 10% gospodarstw domowych. (wg. prezesa TVP Juliusza Brauna). Reszta jest zwolniona z tego obowiązku lub udaje, że odbiorników nie posiada.

Stąd pomysł, by abonament, którego nikt nie chce płacić zastąpić opłatą audiowizualną, którą mają niby płacić wszyscy. Bo nie będziemy już deklarować czy mamy odbiornik czy nie mamy (co swoją drogą jest dość głupawym wytłumaczeniem w dzisiejszych czasach) tylko będziemy płacić na podstawie licznika elektrycznego, który każdy dom posiada.
Ciekaw jestem jak to się sprawdzi w praktyce. Gdyby opłata była nieduża to czemu nie, zapłaciłbym. Jak to widzicie?
Z tymi opłatami abonamentowymi to nie tak "pięknie". Mało kto wie, że zwolnieni są z niej bezrobotni, emeryci itd. Jest sporo osób zwolnionych.
Poczytaj w telegezaecie.

Tak że niech oni tu nie kłamią, że ludzie nie płacą.
Rollins

Rollins
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • opłata audiowizualna na temat
Do góry strony: Opłata audiowizualna zamiast abonamentu - zapłacą wszyscy?