67
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +-7
67 ppt ?

Opona na brzuchu - jak się jej pozbyć? (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Opona na brzuchu - jak się jej pozbyć?

Napisał(a): kreszka -

Jestem na diecie, którą sobie sama ułożyłam, w ciągu dwóch miesięcy schudłam niecałe 6 kg, czyli zdrowo. Tak przynajmniej czytałam. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że w ogóle brzuch mi nie chudnie i mam okropną oponę, tłustą oponę. Zaczęłam ćwiczyć, a ona jest nadal - robię przede wszystkim brzuszki, myślę nad magiczną 6 Weidera, ale ponoć u kobieta nie działa. Może powinnam kupić jakiś pas wyszczuplający? Co zrobić z tą wstretną oponą na brzuchu?
INTERIA.PL

Re: Opona na brzuchu - jak się jej pozbyć?

Napisał(a): gość -

Kreszka - ja to samo miałam, ćwiczyłam mniej jadłam, ale nic to nie dało. Opony pozbyłam się w 2 miesiące - odstawiając zupełnie chleb, płatki owsiane , naleśniki, pierogi, kopytka itd wszelkie węglowodany, Zastąpiłam to kaszami: jaglaną i gryczaną i większą ilością warzyw. Zamiast kanapek polecam jajka na śniadanie ;)
Na kolację też nie trzeba jeść chleba, można zrobić kotlet warzywny lub pomieszany z kasza, na obiad warzyw +porządny kawał mięsa np karkówki.

Tłuszcz na brzuchu bierze się właśnie z cukrów, nie z tłuszczu. Ja schudłam z opony, zupełnie jej nie mam i co najlepsze szybko i bezboleśnie, ty też osiągniesz swój cel. Do dzieła!

Napisał(a): gość -

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdemu to polecam

Napisał(a): -

Najlepszym sposobem na schudnięcie jest zdrowa dieta i aktywność fizyczna. Można się wesprzeć też specjalnymi zabiegami na przykład z udziałem urządzeń Endermolab lub Maximus, szczególnie tam gdzie pojawia się problem cellulitu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Opona na brzuchu - jak się jej pozbyć?