9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń54
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
9 ppt ?

orbitrek do domu zamiast siłowni (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

orbitrek do domu zamiast siłowni

Napisał(a): nenufar -

cześć! ostatnio zaczełam ćwiczyć i chodzić na siłownię i bardzo to polubiłam, ale niestety, u mnie w mieście są tylko dwie siłki - jedna okupowana przez specyficzne towarzystwo, a druga kiepsko wyposażona ( właściwie to nie siłownia tylko salka w domu kultury ;)) najbardziej lubię ćwiczyc na orbitreku i tak sobie myślę, czy by takiego nie kupić - obliczyłam, że jego koszt to w sumie kilka karnetów na siłownię. Czy ktos tutaj ma orbitrek w domu i może mi podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie?
INTERIA.PL

Re: orbitrek do domu zamiast siłowni

Napisał(a): EwkaGdansk -

hehe, u mnie na osiedlu też jest taka siłownia, ale właściwie to zamiast siłowni jest tam klub osiedlowy, niestety - właściciel taki sam i przesiadują tam jego kumple, więc nic się nie da zrobić. na szczęście mieszkam w dużym mieście, gdzie jest dużo siłownii się przeniosłam :D
Kupując orbitrek zwróć uwagę, żeby był cichy, bo kiedys ćwiczyłam na takim głośnym i aż mi głupio było, pół siłki na mnie patrzyło ;)

Napisał(a): ABCfitness -

To prawda, głośno działający orbitrek potrafi zepsuć humor oraz przeszkadza domownikom. Na szczęście, sprzęty produkowane dzisiaj są dobrej jakości, działając płynnie i bezszelestnie. Przykładem może być orbitrek magnetyczny Sapphire Eagle, którego pokrywa została dodatkowo wyciszona. :https://www.a(...)le-p329 . Decydując się na zakup orbitreka warto zwrócić uwagę na to, czy jego konstrukcja jest stabilna, z jakich materiałów jest wykonany oraz czy posiada dodatkowe wyposażenie w postaci np. komputera z wyświetlaczem. Orbitreki marki Sapphire cechuje unikatowy, atrakcyjny design. Dzięki rolkom transportowy po skończonym treningu można z łatwością przemieścić sprzęt, aby nie zajmował miejsca w domu. Jednocześnie jego konstrukcja jest bardzo stabilna, a antypoślizgowe pedały dodatkowo zapewniają bezpieczeństwo. Sensory pulsu umieszczone w wygodnej kierownicy współpracują z nowoczesnym komputerem, który podczas treningu zbiera dane dotyczące spalonych kalorii i naszego tętna. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - zapraszam do kontaktu.

Napisał(a): ABCfitness -

Masz rację, że atmosfera na siłowni jest charakterystyczna i niektórzy ją bardzo lubią. Nie oznacza to jednak, że podobnych warunków nie można stworzyć u siebie w domu. Sprzęty do siłowni domowej posiadają wybór kilku programów treningowych, dzięki czemu ćwiczenia można dowolnie urozmaicić. Dodatkowo, sprzęty marki Sapphire można połączyć z aplikacją iConsole na smartfony i tablety. Dzięki niej można ustalić dowolną trasę, którą chcemy przemierzyć podczas treningu, ustawić urządzenie mobilne na specjalnej podstawce i oglądać widoki. Aplikacja iConsole pozwala także na ustawienie różnych opcji treningów – można wybrać z ogólnodostępnych lub stworzyć własne. Prawdą jest, samotny trening nie zastąpi kontaktów ze znajomymi na siłowni, lecz może być równie urozmaicony i ciekawy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: orbitrek do domu zamiast siłowni