Orły Do Boju :) (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Orły Do Boju :)

Napisał(a): Marduk1986 -

No i za około kwadrans rozpocznie się mecz z Kazachstanem,droga po trzy punkty,po tym meczu 80% drogi do mundialu za Polską.
Jasne że Polska wygra,ja nie dopuszczam innej możliwości,ale jakby co... płaczki nie płakać :)
Dobra,trza włączyć telewizor,posłucham sobie relacji,oglądać nie mam zamiaru,jeszcze pecha przyniósłbym orłom Nawałki :)
INTERIA.PL

Re: Orły Do Boju :)

Aviator74 Oby te orły znów nie okazały się płochliwymi wróblami!
Kazachstan to nie Dania,3 punkty już dopisuję

Już jest 1:0 dla naszych :)

Aviator74
Marduk1986
Milik 1:0 ! :)))))
Wiem,akurat włączyłem sobie relację live,a tu gol w tym czasie wpadł

Dania wygrała na wyjeździe z Armenią 4:1,ale jak orły dowiozą ten wynik to nadal będą mieć 3 punkty przewagi.A w październiku czekają Polskę dwa mecze,u siebie z Czarnogórą i na wyjeździe z Armenią,w tych dwóch meczach wystarczy zdobyć 4 punkty żeby awansować na mundial,jest dobrze :)

stiffneckedness Kazachstan jest przynajmniej tak dobry jak Urugwaj... Marne widoki.
Teraz liczą się punkty :)
Pamiętam jak rok temu orły męczyły się z Armenią na Narodowym. Gra była kiepska,Ormianie w końcówce bramkę by nam wpakowali,jednak chybili sam na sam z bramkarzem.Z minutę potem Lewandowski z główki wpakował brameczkę,ważne 3 punkty były :)

Dania jeszcze coś punktów może zgubić,przecież będą grali z Czarnogórą,a Czarnogóra jak wygra dziś z Rumunią też będzie chciała awansować,zrówna się punktami z Danią.

Będzie ciekawie :)

aliada Noooo... Była chwila grozy. W każdym razie tak to wyglądało w radiu. :)
Tv wyłączyłem w przerwie,mam tylko relację live włączoną,literki mi się pojawiają :) No to teraz trza ze 2 bramki wpakować,żeby malkontenci nie gadali że sędzia pomógł :)

Aviator74 Sędzia nie uznał regularnego gola dla Kazachstanu. Takiego samego gola strzelili Niemcy i sędzia uznał!