70
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +38
70 ppt ?

Orły Do Boju :) (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Orły Do Boju :)

Napisał(a): Marduk1986 -

Czarnogóra - Rumunia 1:0
Polska - Kazachstan 3:0

Polska liderem grupy,mamy 3 punkty przewagi nad Danią i Czarnogórą,dwa mecze do końca,wystarczą 4 punkty do awansu,końcówka eliminacji będzie ciekawa.Mecze za miesiąc :)

Napisał(a): polanka3 -

Oj, w drugiej połowie było nerwowo...moje nerwy były wystawione na wielką próbę - do momentu, gdy wszedł Błaszczykowski...to wtedy szczęście polskiej drużynie dopisało.
Czarnogóra będzie grała mecz z Danią - dwaj najgroźniejsi rywale...remis miedzy tymi drużynami może dużo wyjaśnić.
Oby to wszystko dla nas dobrze się skończyło - tego życzę polskiej drużynie i Wam - kibicom.

Aviator74
Marduk1986 Tabela naszej grupy :)
https://sport(...)18-gr-e
Wygląda ciekawie :)
Oby te dwa stracone punkty w Kazachstanie nie zemściły się na polskiej drużynie.
Żeby awans do mundialu był na 100% pewny,Polska musi zdobyć 4 punkty w tych dwóch ostatnich meczach,a jeśli w meczu Dania - Czarnogóra będzie remis,to Polsce 3 punkty mogą dać awans.
Ja tak liczę,zwycięstwo u siebie z Czarnogórą,remis na wyjeździe z Armenią,wtedy bez oglądania się na inne reprezentacje,bez problemu Polska awansuje.

Napisał(a): Aviator74 -

polanka3 Oj, w drugiej połowie było nerwowo...moje nerwy były wystawione na wielką próbę - do momentu, gdy wszedł Błaszczykowski...to wtedy szczęście polskiej drużynie dopisało.
Czarnogóra będzie grała mecz z Danią - dwaj najgroźniejsi rywale...remis miedzy tymi drużynami może dużo wyjaśnić.
Oby to wszystko dla nas dobrze się skończyło - tego życzę polskiej drużynie i Wam - kibicom.
Jednak doświadczenie Kuby wnosi wiele do gry. Po zmianie Polska dostała prawdziwego kopa.

polanka3 Oj, w drugiej połowie było nerwowo...moje nerwy były wystawione na wielką próbę - do momentu, gdy wszedł Błaszczykowski...to wtedy szczęście polskiej drużynie dopisało.
Dziękuję :) Ja akurat nie denerwowałem się,meczu nie widziałem,w pierwsze połowie słuchałem telewizora,no i cały czas miałem relację live włączoną. Trochę kontrowersji było,te dwie nieuznane bramki,dobrze że to dla obu drużyn,bo w innym wypadku niektórzy mogliby bredzić że sędziowie pomogli Polsce ;)
Awans będzie :)

Napisał(a): Aviator74 -

Marduk1986
Aviator74
Oby te dwa stracone punkty w Kazachstanie nie zemściły się na polskiej drużynie.
Żeby awans do mundialu był na 100% pewny,Polska musi zdobyć 4 punkty w tych dwóch ostatnich meczach,a jeśli w meczu Dania - Czarnogóra będzie remis,to Polsce 3 punkty mogą dać awans.
Ja tak liczę,zwycięstwo u siebie z Czarnogórą,remis na wyjeździe z Armenią,wtedy bez oglądania się na inne reprezentacje,bez problemu Polska awansuje.
Masz rację, obie drużyny dostały teraz wiatr w żagle. Może być morderczy bój o wszystko. Dla nas będzie lepiej jak wgra Dania, jeżeli nie remis. Remis nas oczywiście satysfakcjonuje, ale z Armenią jeszcze nie wygraliśmy. Dlatego lepiej żeby w przypadku wgranej, wygrała Dania, wtedy Czarnogóra będzie grać z nami o pietruszkę, jeżeli pokonamy Armenię.

Aviator74
Marduk1986
Aviator74
Masz rację, obie drużyny dostały teraz wiatr w żagle. Może być morderczy bój o wszystko. Dla nas będzie lepiej jak wgra Dania, jeżeli nie remis. Remis nas oczywiście satysfakcjonuje, ale z Armenią jeszcze nie wygraliśmy. Dlatego lepiej żeby w przypadku wgranej, wygrała Dania, wtedy Czarnogóra będzie grać z nami o pietruszkę, jeżeli pokonamy Armenię.
Tak wygląda terminarz
9 kolejka (5.10.2017)
Armenia - Polska
Czarnogóra - Dania

10 kolejka (8.10.2017)
Polska - Czarnogóra
Dania - Rumunia

W tym układzie jeśli Polska wygra na wyjeździe z Armenią,a w meczu Czarnogóra - Dania będzie remis,to Polska już ma awans :) W tej sytuacji Polska miałaby 5 punktów przewagi nad Danią i Czarnogórą przed ostatnim meczem z Czarnogórą. Wtedy ostatni mecz Polska mogłaby potraktować jak sparing :)

Napisał(a): Lilith1 -

Aviator74
Jednak doświadczenie Kuby wnosi wiele do gry. Po zmianie Polska dostała prawdziwego kopa.
Raul Castro podpowiadał Nawałce?

Napisał(a): taie -

Wrzucę wam kamyczek ! Bo znowu zbyt dmuchacie ten balon.
Gdyby ktoś nie oglądał meczu a usłyszał tylko wynik miał by prawo powiedzieć że było super.
Uważam że mecz był wymęczony bez jakiejkolwiek koncepcji gry.
Zebranie zawodników z zespołów zachodnioeuropejskich nie buduje drużyny.
A jak widziałem zbliżenia twarzy Lewego to widać było że się z pozostałymi zawodnikami nie rozumie.
A rzeczywisty poziom gry bardziej odzwierciedla mecz z Danią niż te wczorajsze dwa z Kazachstanem (Gruzją) sędziowane przez sześciu sędziów - 3 z Łotwy i 3 z Litwy.
A propos sędziów i komentatorów to idealnie wpisali się w poziom drużyn.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Orły Do Boju :)