1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +81
1 tys. ppt ?

Oto mój ulubiony kawałek na dziś. (1380)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Oto mój ulubiony kawałek na dziś.

Napisał(a): sarna -

irekjw Co ty, choć podobne tańczyłem, ale zwykle po dwóch lampkach lub setce. Nieśmiały jestem od dziecka. Masz jeszcze tę żółciutką spódniczkę:) Fajnie w niej musisz wyglądać. Będę na pewno do tej Lambady zaglądał:-))
Hahaha... No nie dziwie się bo po setce, przeważnie cała nieśmiałość gdzieś do luftu wyparowuje;-))
INTERIA.PL

Napisał(a): irekjw -

sarna
irekjw Co ty, choć podobne tańczyłem, ale zwykle po dwóch lampkach lub setce. Nieśmiały jestem od dziecka. Masz jeszcze tę żółciutką spódniczkę:) Fajnie w niej musisz wyglądać. Będę na pewno do tej Lambady zaglądał:-))
Hahaha... No nie dziwie się bo po setce, przeważnie cała nieśmiałość gdzieś do luftu wyparowuje;-))
HM, moźże kiedyś? Przekonałbym Cię, że po, jestem świetnym tancerzem. Partnerka może mnie śmiało prowadzić. Ciut umuzykalniony przecież, więc z rytmem kłopotów nie mam. Ale poprosić do tańca?! :)

Napisał(a): Kinia223 -

Piękne - to jedna z tych piosenek, które zawsze będą mi się podobać:
Załączniki:

Taki świeży duecik:

Nie rozumiem czemu ma sporo kliknięć na nie. Mnie tam się podoba :)
Załączniki:

Religijna nie jestem, ale gospel bardzo lubię, dziś jest niedziela a ta pieśń jest po prostu piękna i świetnie zaśpiewana:

Załączniki:

Napisał(a): irusiowj -

Ulubiony kawałek, awansem na wkrótce...
Brązowooka będzie miała wkrótce zapisane imieniny. Dziś nie ten dzień, ale w tym właściwym łatwo byłoby poznać jej imię, a jest ono mi tak drogie, że je trzymam w sejfie.

Wszystkiego naj i najdłużej, A nawet jeszcze dłużej w radości i zdrowiu:)
Załączniki:

Napisał(a): sarna -

irusiowj Ulubiony kawałek, awansem na wkrótce...
Brązowooka będzie miała wkrótce zapisane imieniny. Dziś nie ten dzień, ale w tym właściwym łatwo byłoby poznać jej imię, a jest ono mi tak drogie, że je trzymam w sejfie.

Wszystkiego naj i najdłużej, A nawet jeszcze dłużej w radości i zdrowiu:)
Zdjęcie
;-)) Ale niespodzianka, Dziękuję ;(★^O^★) ;-))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Oto mój ulubiony kawałek na dziś.