1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń144 tys.
  • Odpowiedzi52
  • Ocen na +9
1 tys. ppt ?

owoce morwy na anemię, liscie na odchudzanie (53)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: owoce morwy na anemię, liscie na odchudzanie

Napisał(a): waldek2212 -

Wasze wpisy sugerują ,że żyjecie na innej planecie !! Sadzonki morwy : białej ,różowej i czarnej są w każdym sklepie ogrodniczym a zwłaszcza w szkółkach ogrodniczych. Jest to jednak drzewo wysokie do 20 m wzrost i potrzebuje odpowiedniej działki. Warto jednak poświęcić trochę miejsca, bo z owoców można robić wszystko a smak jest nie powtarzalny.
Dżemy, powidła, kompoty, mrożonki ,soki , wino itd...
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Nie jest łatwo zdrowo się odżywiać, to wiąże się ze zmianą nawyków żywieniowych. Dawniej zawsze miałam z tym problem. Nie mogła znaleźć odpowiedniej diety a od lat zmagałam się z moimi kg. Brak mi było motywacji. Aż wreszcie znajoma poleciła mi coś rewelacyjnego!(idealnafigura.com/gberes). Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te zbędne kg, wiem tylko, że nie głodowałam i jadłam ulubione potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:)

Napisał(a): gość -

gość Oczywiście artykuł sponsorowany. Sugeruje nam wyraźnie morwę i pewnie te drogie tabletki zagraniczne. W Polsce jest produkowany , ale blokowany w handlu preparat z fasolaminy /fasola biała/ który też ma takie same właściwości, ale ma wadę, że jest za tani.
ZOBACZ W APTEKACH "DOZ" PREPAQRAT JEST BARDZO TANI I NIE Z ZAGRANICY ALE NASZ POLSKI.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • morwa biaa forum
  • li morwy biaej opinie
Do góry strony: owoce morwy na anemię, liscie na odchudzanie