562
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi185
  • Ocen na +548
562 ppt ?

Owsiak publicznie obrażał ze sceny... (186)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Owsiak publicznie obrażał ze sceny...

Napisał(a): ~kkk -

W przerwie między występami Macieja Orłosia i Roberta Biedronia, na Przystanku Woodstock, obecny na scenie Jerzy Owsiak nagle zwrócił się ze skandaliczną uwagą do posłanki PiS Krystyny Pawłowicz. "Niech pani spróbuje seksu!" - powiedział organizator imprezy i szef WOŚP.

Publiczne poniżanie starszej kobiety - czy kogokolwiek - insynuacjami o rzekomym niewyżyciu seksualnym jest samo w sobie skrajnie obrzydliwe
- napisał na Twitterze publicysta Rafał Ziemkiewicz.

Niech się pan O. wytarza w błocie jak jego fani.
INTERIA.PL

Re: Owsiak publicznie obrażał ze sceny...

Napisał(a): egle -

dziadek16 Bezczelny .... co innego gdyby powiedział to z mównicy sejmowej , ale ze sceny........ nie do pomyślenia do czego może doprowadzić ...... miłość....
jeszcze co innego, gdyby powiedzial to np do Ewy Kopacz albo do Myszki Agresorki, za ktorej skad inad obrazliwe nazywanie nikt nie pozywa do sadu i nie skazuje na 40 000 zlotych kary... wtedy bylby Owsiak nawet chwalony, bo przeciez slusznie zauwazyl, ze niewyzyzte baby zle decyzje podejmuja... a tak nadepnal na czesc i chwale Krysi, do piekla z nim, a kysz!!

Napisał(a): Maja1410 -

Jeśli Owsiaka słowa są obraźliwe, to niech najpierw przeprosi ta "dama" Polaków za wyzywanie od kanalii. Powtórzone jak wiadomo za prezesem wodzem, który potraktował kobietę jak psa - "won". Owsiak zakpił inteligentnie z notorycznego chamstwa i obelg uduchowionej "damy" . Tak mu dopomóż Bóg.

Napisał(a): Marduk1986 -

egle
dziadek16 Bezczelny .... co innego gdyby powiedział to z mównicy sejmowej , ale ze sceny........ nie do pomyślenia do czego może doprowadzić ...... miłość....
jeszcze co innego, gdyby powiedzial to np do Ewy Kopacz albo do Myszki Agresorki, za ktorej skad inad obrazliwe nazywanie nikt nie pozywa do sadu i nie skazuje na 40 000 zlotych kary... wtedy bylby Owsiak nawet chwalony, bo przeciez slusznie zauwazyl, ze niewyzyzte baby zle decyzje podejmuja... a tak nadepnal na czesc i chwale Krysi, do piekla z nim, a kysz!!
Moralność Kalego :) Taką moralność mają fani PO i PiSu,w niektórych przypadkach chamstwo nie jest chamstwem,zależy kogo się obraża,nie jest tak? Jest tak.Niech teraz pan Komorowski się wypowie czy był usatysfakcjonowany :) Gdyby Owsiak to samo powiedział o przywołanej przez Ciebie Kopacz,PiSowcy nosili by go na rękach,ale za to POwcy by go zmieszali z błotem.

Marduk1986
egle
Moralność Kalego :) Taką moralność mają fani PO i PiSu,w niektórych przypadkach chamstwo nie jest chamstwem,zależy kogo się obraża,nie jest tak? Jest tak.Niech teraz pan Komorowski się wypowie czy był usatysfakcjonowany :) Gdyby Owsiak to samo powiedział o przywołanej przez Ciebie Kopacz,PiSowcy nosili by go na rękach,ale za to POwcy by go zmieszali z błotem.
o to mi wlasnie chodzi, że obrażają się nawzajem, ale za obrażanie drugiej strony nie ma dotkliwych kar, tak jak jest w przypadku obrażania pisowskiej strony.

dla mnie bez znaczenia, kogo on obraża, bo ma znaczenie, że nikt bez winy nie jest. potępianie jednak czy wychwalanie tego czynu jest dla mnie bezcelowe i nie na miejscu i to wlasnie chciałam zaakcentować. Wojna miedzy Owsiakiem a Pawlowicz trwa nie od dziś, nie ma się więc, co dziwić, że pan Jurek używa takich a nie innych argumentów,

nie wiem tylko po co w to mieszać prokuraturę, czy po co dziennikarze z tego robia afere.

Myszka Agresorka też ją powinna zrobić, czy to określenie bowiem nie jest bardziej obraźliwe, niż Bulterier Kaczyńskiego?

~gość
Maja1410 Jeśli Owsiaka słowa są obraźliwe, to niech najpierw przeprosi ta "dama" Polaków za wyzywanie od kanalii. Powtórzone jak wiadomo za prezesem wodzem, który potraktował kobietę jak psa - "won". Owsiak zakpił inteligentnie z notorycznego chamstwa i obelg uduchowionej "damy" . Tak mu dopomóż Bóg.
Pawłowicz nigdy nie obraziła Polaków tak samo jak Kaczyński tylko ubywateli polskojęzycznych czerwona żmijo a to różnica.
a pani Szydło tak nawoływała do jedności... tej to faktycznie nikt nie słucha, nawet lepszy sort :D

Napisał(a): buc1 -

Kobiety starsze taż kochają seks. A co to znaczy, że starsza kobieta to już nie może??Z moich doświadczeń wynika, że stare panny, a zwłaszcza
nauczycielki są nie do życia. Seks, miłość ludzi agresywnych uspokaja.
To dobrze, że Jurek Owsiak widzi w niej atrakcyjną kobietę i proponuje jej seks i miłość, to przecież komplement, a nie obraża. Pawłowicz bardzo obraża Polaków i zachowuje się chamsko i agresywnie. A wielkie żarcie w sejmie jest brakiem szacunku dla tej instytucji i Polaków.

Z szacunkiem dla oponentów.

egle
~gość
Maja1410 Jeśli Owsiaka słowa są obraźliwe, to niech najpierw przeprosi ta "dama" Polaków za wyzywanie od kanalii. Powtórzone jak wiadomo za prezesem wodzem, który potraktował kobietę jak psa - "won". Owsiak zakpił inteligentnie z notorycznego chamstwa i obelg uduchowionej "damy" . Tak mu dopomóż Bóg.
Pawłowicz nigdy nie obraziła Polaków tak samo jak Kaczyński tylko ubywateli polskojęzycznych czerwona żmijo a to różnica.
a pani Szydło tak nawoływała do jedności... tej to faktycznie nikt nie słucha, nawet lepszy sort :D
Wśród klakierów PO i PiSu jedności nie będzie,a teraz obejrzę sobie film "Idiokracja",akcja nie dzieje się w Polsce,też idioci wybierają idiotów,rządzą idioci,w opozycji siedzą idioci,jednak tamci są głupsi,sytuacja w Polsce zmierza ku temu :)) Niedługo gdy takiego idiowyborcę się zapytasz o coś,usłyszysz jakieś ryki człowieka pierwotnego,jakieś pohukiwania,i drapanie się po głowie i we wiadomym miejscu,jak to robią ich bracia z ZOO :D Fanatycy POPiSu są kilka stopni bliżej do królestwa zwierząt niż my,zoo to ich tereny :D

Marduk1986
egle
~gość
Wśród klakierów PO i PiSu jedności nie będzie,a teraz obejrzę sobie film "Idiokracja",akcja nie dzieje się w Polsce,też idioci wybierają idiotów,rządzą idioci,w opozycji siedzą idioci,jednak tamci są głupsi,sytuacja w Polsce zmierza ku temu :)) Niedługo gdy takiego idiowyborcę się zapytasz o coś,usłyszysz jakieś ryki człowieka pierwotnego,jakieś pohukiwania,i drapanie się po głowie i we wiadomym miejscu,jak to robią ich bracia z ZOO :D Fanatycy POPiSu są kilka stopni bliżej do królestwa zwierząt niż my,zoo to ich tereny :D
nie do końca sie z Tobą zgadzam, nie uważam wszystkich za debili, ale niestety tak jest, że dziśscena polityczna nie oferuje zadnych rozsądnych alternatyw...

ide gotować rosół....

egle
Marduk1986
egle
~gość
Wśród klakierów PO i PiSu jedności nie będzie,a teraz obejrzę sobie film "Idiokracja",akcja nie dzieje się w Polsce,też idioci wybierają idiotów,rządzą idioci,w opozycji siedzą idioci,jednak tamci są głupsi,sytuacja w Polsce zmierza ku temu :)) Niedługo gdy takiego idiowyborcę się zapytasz o coś,usłyszysz jakieś ryki człowieka pierwotnego,jakieś pohukiwania,i drapanie się po głowie i we wiadomym miejscu,jak to robią ich bracia z ZOO :D Fanatycy POPiSu są kilka stopni bliżej do reszty królestwa zwierząt niż my,zoo to ich tereny :D
nie do końca sie z Tobą zgadzam, nie uważam wszystkich za debili, ale niestety tak jest, że dziśscena polityczna nie oferuje zadnych rozsądnych alternatyw...

ide gotować rosół....
Oczywiście chodziło mi że fanatycy POPiSu są kilka stopni bliżej do reszty królestwa zwierząt.
Jeśli w kinie nie ma interesujących Cię filmów,to wybierasz najlepszy z najgorszych,czy wychodzisz z kina? Ja wychodzę :)
A zgadzać się nie musisz,ja nie uważam wszystkich za debili,jasno napisałem że za debili uważam fanatyków i klakierów PO i PiSu,a tych przecież jest mało,garstka można rzec,miłego dnia słońca :)

Marduk1986
Oczywiście chodziło mi że fanatycy POPiSu są kilka stopni bliżej do reszty królestwa zwierząt.
Jeśli w kinie nie ma interesujących Cię filmów,to wybierasz najlepszy z najgorszych,czy wychodzisz z kina? Ja wychodzę :)
A zgadzać się nie musisz,ja nie uważam wszystkich za debili,jasno napisałem że za debili uważam fanatyków i klakierów PO i PiSu,a tych przecież jest mało,garstka można rzec,miłego dnia słońca :)
no ale seans kinowy porównujesz do wyborów? wybacz, dość kiepskie odniesienie. Są wybory któe mamy i są wybory, które podejmować musimy. Jasne, że jeśli nie leci w kinie nic ciekawego, to wychodzę. Jeśli jednak stoisz na rozdrożu i możesz iśc jedynie w prawo albo w lewo, bez możliwości cofnięcia się, to stoisz w miejscu? czasem trzeba coś wybrać. Jasne, ze wybieranie mniejszego zła niekoniecznie jest dobrym wyborem, ale pozostanie w domach jeszcze gorszym, bo właśnie dzięki temu dziś PiS rządzi i to z taką rażącą siłą. Ja nie głosowałam ani na pis ani na po. da się...

jasne, że się nie muszę zgadzać i wiem, co napisałeś i z tym się właśnie nie zgadzam. Bycie wyborcą p;isu czy po nie oznacza, że ktoś musi być debilem. to jak z kolorami, niby czerwony, a tyle ma odcieni, że dla jednym będzie karmazynowy, dla innych purpurowy a dla innych jeszcze jasny bordo czy ciemny róż... to wszystko zależy, z czym się utożasamiamy, co jest dla nas ważne, w co wierzymy, itd...

też dobrego dnia, takiego ze słońcem!

egle
Marduk1986
no ale seans kinowy porównujesz do wyborów? wybacz, dość kiepskie odniesienie. Są wybory któe mamy i są wybory, które podejmować musimy. Jasne, że jeśli nie leci w kinie nic ciekawego, to wychodzę. Jeśli jednak stoisz na rozdrożu i możesz iśc jedynie w prawo albo w lewo, bez możliwości cofnięcia się, to stoisz w miejscu? czasem trzeba coś wybrać. Jasne, ze wybieranie mniejszego zła niekoniecznie jest dobrym wyborem, ale pozostanie w domach jeszcze gorszym, bo właśnie dzięki temu dziś PiS rządzi i to z taką rażącą siłą. Ja nie głosowałam ani na pis ani na po. da się...

jasne, że się nie muszę zgadzać i wiem, co napisałeś i z tym się właśnie nie zgadzam. Bycie wyborcą p;isu czy po nie oznacza, że ktoś musi być debilem. to jak z kolorami, niby czerwony, a tyle ma odcieni, że dla jednym będzie karmazynowy, dla innych purpurowy a dla innych jeszcze jasny bordo czy ciemny róż... to wszystko zależy, z czym się utożasamiamy, co jest dla nas ważne, w co wierzymy, itd...

też dobrego dnia, takiego ze słońcem!
Cały czas wybierasz,i tak nic to nie daje,cały czas przy korycie te same ryje,tylko nazwy partii się zmieniają.Nadal uważasz że jest sens wybierania spośród tych zdradzieckich mord? Przecież chyba każdy z nich już rządził,i robił to fatalnie.

U mnie jest Słońce,upały już się skończyły :)

Marduk1986
Cały czas wybierasz,i tak nic to nie daje,cały czas przy korycie te same ryje,tylko nazwy partii się zmieniają.Nadal uważasz że jest sens wybierania spośród tych zdradzieckich mord? Przecież chyba każdy z nich już rządził,i robił to fatalnie.

U mnie jest Słońce,upały już się skończyły :)
to prawda, dopuszczenie jednak nowych ryjów, przy polskiej mentalności również nie jest receptą na sukces...
nie każdy rządził, partia Razem do koryta jeszcze nie doszła, Kukiz również wieje nowością. Trzeba rozkruszyć ten beton, dlatego wspieranie KODU czy manifestacji innych maści nie jest dobrym pomysłem, nie jest też dobrym pomysłem obdarzanie zaufaniem Schetyny, ale trzeba też patrzeć na ręce Ziobro i innym. to wszystko prawda. Ktoś jednak musi krajem rządzić, bo anarchia jest jeszcze gorsza niż te zdradzieckie mordy. Gdyby jednak raz jakas młoda partia doszła do władzy, tak nieoczekiwanie i nawet bez żadnego programu, to może byłoby to dobrą nauczką. PiS jest zły, ale zobacz, jak z ośmiu lat wyciągnął wnioski i choć to wszystko na glinianych nogach stoi, to nie zapomina o zwykłym Kowalskim i to im da zwycięstwo w kolejnych wyborach a mi czekoladę :D

z drugiej strony, popatrz na sąsiadów, nie musi dojść do kompletnej rewolucji, by w kraju działo się dobrze, trzeba zwyczajnie bardziej kontrolować wygranych. To właśnie po to jest konieczna propaganda, jaka robi PiS...

ludzie są uspokojeni a oni po cichu robią swoje, jak na przykład ustalają, żę Olszewski przeprowadził zamach stanu...

zmniejszyło się bezrobocie, bo Pan, co od lat był w urzędzie pracy, teraz nie ma tam, co szukać i odprowadza wózki pod biedronką, skarży się, że ma 904 zł renty i brak normalnej pracy. Fajnie? Dobra zmiana? ależ skąd!! i teraz zastanawia mnie jedno. Skąd ta znieczulica. Ludzie nie mogą wierzyć tak głupio w te cyferki, prezentowane w tvp info, skoro ida ulicą i widza bezdomnych, żebrających o złotówkę pod biedronką...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Owsiak publicznie obrażał ze sceny...