99
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +0
99 ppt ?

Ozonowanie, odgrzybianie klimatyzacji (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ozonowanie, odgrzybianie klimatyzacji

Napisał(a): nicole24 -

Ja także korzystałam z usług firmy http://www.ko(...)yska.pl. Przez długi czas sama próbowałam pozbyć się grzyba z mieszkania, stosowałam różne preparaty - nieskutecznie. Był to jedynie zmarnowany czas i pieniądze. Dopiero ta firma poradziła sobie z tym. Jak dla mnie koszt takiej usługi był niewielki, a co najważniejsze okazało się skuteczne, a grzyb nie powraca.

Napisał(a): gość -

Witam

Nie koniecznie trzeba korzystać z usług specjalistycznego serwisu. Ozonowanie można wykonać samodzielnie w domu. Wystarczy posiadać ozonator i... ok 45 minut wolnego czasu.

Posiadanie ozonatora czyli generatora ozonu jest dużo bardziej opłacalne pod względem ekonomicznym - zwraca nam się tak naprawdę już po 2-3 usługach ozonowania w warsztacie. Jak dodamy do tego całą masę dodatkowych czynności które ozonator może wykonać to okazuje się że jest to urządzenie które powinno znajdować się w każdym gospodarstwie domowym. Ozonowanie powietrza, usuwanie przykrych zapachów, ozonowanie wody pitnej, żywności, kąpiele ozonowe, odgrzybianie klimatyzacji - zastosowań jest naprawdę bardzo wiele.

Pozdrawiam

www.ozoneo.pl

Racja! Zakup własnego generatora ozonu to dobra inwestycja na przyszłość. Można wykorzystać go w domu do ozonowania pomieszczeń, ubrań itp. jak i w samochodzie lub własnej firmie i to bez ograniczeń.
Jeśli posiadasz trochę zapału i chęci, może stać się źródłem dodatkowego dochodu ponieważ jak sobie uświadomimy ilu mamy znajomych u których możemy wykonać zabiegi ozonowania własnym generatorem ozonu to na pewno szybko nam się zwróci zakup urządzenia.
Sprzedajemy wiele takich urządzeń dla firm i osób prywatnych ale zawsze przypominamy o zachowaniu należytych środków bezpieczeństwa ponieważ ozon jest gazem silnie utleniającym i przebywanie w jego środowisku bez maski przeciwgazowej jest niebezpieczne dla zdrowia.
Gwarancją wykonania prawidłowej i skutecznej usługi ozonem jest jakość i wydajność generatora ozonu. Firma Blue Planet produkuje najbardziej wydajne urządzenia w Polsce, po więcej informacji na temat ozonu i środków bezpieczeństwa zapraszam na stronę www.ozon.media.pl

Ale ile kosztuje taki ozonator? Kilka tysięcy?? To ja już wolę raz na dwa lata czy nawet raz do roku podjechać do serwisu i wydać 200 zł za full serwis. Zresztą ozonowanie wnętrza np. w serwisie www.perfectclima.pl można mieć już za 46 zł.

Wiadomo, że gdyby kupić ozonator za 3000zl i używać go raz w roku do odgrzybienia klimy w aucie to się mija z celem ale jeśli mamy dom i dziecko alergiczne to zmienia postać sprawy.
Do ozonowania domu czy mieszkania możemy użyć własnego generatora ozonu wtedy kiedy potrzebujemy i na taki czas jaki potrzebujemy, jeśli doliczymy sobie do tego ozonowanie dwóch własnych aut kilka razy w roku to okazuję się że inwestycja jest bardzo trafiona a oszczędność widoczna gołym okiem.
Średnio licząc to koszt jednej godziny pracy generatora ozonu przy wynajęciu firmy to wydatek 100-150 zł , ozonowanie domu o powierzchni 100m2 to około 2-4h pracy generatora ozonu
plus dwa auta po pół godziny to robi się niezła suma.

Jeśli jesteś zainteresowany informacjami na temat zastosowań ozonu lub chcesz zakupić generator ozonu to polecam www.ozon.media.pl

bomm Ozonowanie, odgrzybianie klimatyzacji - gdzie wykonać w stolicy? Gdzie najszybciej załatwią sprawę?
Ja ostatnio znalazłem firmę na Mokotowie, która dojeżdża do klienta i wykonuje usługi odgrzybiania klimatyzacji ozonem.
Za 50 zł przyjeżdżają i i w pół godziny sprawa załatwiona.
Jeśli kogoś interesuje to oto namiary do nich:
www.airkont.pl

Napisał(a): Tikamthe -

Przyznam, że ja też zupełnie nie widzę sensu kupowania takiego urządzenia na własność, nie wiem, po ilu latach miałoby się to zwrócić. Pomijając fakt, że kupując takie urządzenie, które używają najlepsze firmy, trzeba by chyba wziąć porządny kredyt, więc tego już zupełnie nie rozumiem ;) Ja, zresztą i moja rodzina, od jakiegoś czasu już sprawę ozonowania załatwiamy w firmie http://greens(...)rszawa/ (działającej w Warszawie i okolicach) - oni mają sprzęt najwyższej jakości, na który mnie na pewno nie byłoby stać, a nawet jeśli by było, to nie widzę sensu takiego zakupu na własność, zdecydowanie wolę zapłacić te kilka stówek w roku i mieć z głowy.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • odgrzybianie klimatyzacji forum
  • ozonowanie pomieszcze opinie
  • ozonowanie mieszkania
  • samodzielne ozonowanie mieszkania
  • ozonowanie samochodu opinie
  • ozonowanie czy odgrzybianie
  • ile kosztuje ozonowanie mieszkania
  • ozonowanie klimatyzacji forum
  • ozonowanie forum
  • ozonowanie opinie