Komentarze (138)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Andi -

Ja polecam firmę DSL z Chorzelowa.
Robiłem u nich turbo do mojego mastera a kumpel do audi i jesteśmy naprawdę zadowoleni.
Widać że chłopaki ogarniają temat i znają się na tym co robią.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): SzansonWu -

Ja regenerowałęm w TurboJulita i uważam, że warto. Zawsze to mniej kasy niż nowa część i to mi się bardzo podoba. Akurat w moim przypadku nie ma problemów z działaniem, wszystko hula jak należy. Po prostu musi to regenerować osoba, która ma doświadczenie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Mandala -

Według mnie jak najbardziej jest sens! Po co przepłacać skoro tak naprawdę nie widać różnicy pomiędzy dobrze zregenerowana a nową? Polecam AMSERWIS w Pogórzu k/ Gdyni. Fachowy serwis i w dobrej cenie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Seba34 -

Potwierdzam Bosch Service Pawlik w Stalowej Woli na KEN 20 jako serwis Melett najbardziej odpowiedni do regeneracji turbosprężarek. Oryginalne części i odpowiednie doświadczenie to podstawa w tej branży. Robią setki turbin, nawet dla ASO, a tam na dziadostwo by sobie nigdy nie pozwolili.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Olka85 -

Moim zdaniem jest sens. Sama miałam regenerowaną turbinę w serwisie Turbojulita już ponad rok temu. Przejechałam od tamtej pory ponad 25 tys. Km i dalej działa bez zarzutu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): DD -

Z regeneracją turbiny bywa różnie ale jeśli się ma zamiar pojeździć samochodem ok 5 lat to lepiej kupić nową. Ceny są różne i zależy od modelu pojazdu wahają się od 1200zł do 4500 zł i na którą to turbinę otrzymuje się gwarancję. Natomiast regenerowana hm... już widziałem działające zaledwie od 1000 do 15000 km . Więc jeśli nie dba się po każdej jeździe o turbinę od samego początku ( na zimnym silniku nie przeciąża się jej, a po zakończonej jeździe od 30 do 60 sekund nie słodzi się nawet przy nowoczesnych silnikach ) to narażamy się na koszty. Więc odrobina czułości dla pojazdu a on odwdzięczy się długą żywotnością.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Michal78 -

Moim zdaniem warto regenerować ponieważ jest to o wiele tańsze rozwiązanie i również bardzo skuteczne. Regenerowałem moją turbosprężarkę w Turboreg ok. roku temu i do dziś chodzi bez zarzutu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Rollo79 -

Jak dla mnie tylko regenerować, bardziej się opłaca. Ja regenerowałam w Promors i turbina chodzi jak nowa, nie mam z nią żadnych problemów.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): clio gliwice -

zamontowałem CHRA melett do swojego CLIO 1.5 dci w październiku zeszłego roku, do dziś mam spokój, turbo pracuje ok, żadnych złych objawów.

Odpowiedź (0)

Napisał(a): eldorado -

no właśnie. Zacząłem czytać, a tu... dupa, koniec tekstu, buha ha ha
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz