130
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń655
  • Odpowiedzi109
  • Ocen na +59
130 ppt ?

Pan Antoni Macierewicz to wielki patriota polski (110)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pan Antoni Macierewicz to wielki patriota polski

Napisał(a): ~Patria -

Tworzy prawicowo-konserwatywno-patriotyczny odłam PiSu i jest ostoją tej partii.
Ma poparcie milionów Polaków skupionych głównie wokół Rodziny RM ale nie tylko.
Dlatego są na Niego wściekłe ataki totalnej oPOzycji.
Jacek Sasin powiedział, że Macierewicz jest dla partii wartością dodaną. I ma rację.
Część wyborców głosuje na PiS właśnie dzięki Antoniemu Macierewiczowi.
INTERIA.PL

Re: Pan Antoni Macierewicz to wielki patriota polski

Napisał(a): ~YyYy -

Pan Antonii Macierewicz ostatnio jest najwściekle atakowany przez przywództwo PiSu.
A to Pan Prezydent stale nęka go jakimiś pismami, na które Antek nie umie odpowiedzieć, a to Prezes PiS wymyśla jakąś partyjną komisję, która udupia pupilka Antka - Misiewicza, a to jakiś Berczyński, kolejny jego pupil, zbłaźni się w mediach, a potem zrezygnuje z przewodzenia podkomisją smoleńską zostawiając Antka z ręką w nocniku.
Nie widzisz tego i nie rozumiesz jaka rozgrywka właśnie trwa w PiSie?

Napisał(a): MarekAureliusz -

WOMAR1910 Będzie wielkim patriotą jak nikogo na świecie chyba nie będzie teraz to tylko kudłaty tuman i idiota,
Miał swój czas w latach 1968-89, był kimś, jaj Mu nie można odmówić,
ale teraz to nadwątlone siły i błędna ocena rzeczywistości, chore wypowiedzi
i próba sił z prezesem, która Mu nie wyjdzie na dobre :D

Napisał(a): 1916 -

KarolP12 Od czasu gdy powierzono mu zrealizowanie uchwały sejmu o ujawnieniu agentury w 1992 roku trwa nagonka na niego raz silniejsza raz słabsza ale zawsze. A potem gdy formalnie likwidował wsioków to już w ogóle
Dodam tylko, że autorem tej uchwały był Janusz Korwin Mikke ;)

keloimi
1916

A co szaraki głosu nie mają? ;))
Przecież pisze to jak widać mają ,ja tylko się dziwię ich wykwitowi i zakładaniu tematów prorządowych bez stałego nicku .

Też mi wolno mam nadzieję :-)
Wiosna idzie wszystko kwitnie ;) zresztą co za różnica czy tematy zakłada zalogowany czy nie.. nikt nas nie zmusza aby w nich pisać prawda? ;)

Napisał(a): keloimi -

MarekAureliusz

Też tak myślałam o działaności za komuny ale ostatnio znowu się pojawiły głosy ,ze 1968 obciążał innych opozycjonistów ,nawet groził za to jakimś procesem do którego nie doszło i nie rozumiem jego postawy w Smoleńsku ,Ukochany prezydent ginie a ten idzie na obiad i wraca jak gdyby nic do Polski ??

keloimi
MarekAureliusz

Też tak myślałam o działaności za komuny ale ostatnio znowu się pojawiły głosy ,ze 1968 obciążał innych opozycjonistów ,nawet groził za to jakimś procesem do którego nie doszło i nie rozumiem jego postawy w Smoleńsku ,Ukochany prezydent ginie a ten idzie na obiad i wraca jak gdyby nic do Polski ??
No dziwne, aby siedział na dworcu i czekał kilka godzin na powrót do Polski. Jego postawy nie rozumiesz, a rozumiesz rechoczącego Komorowskiego kiedy samolot z ciałami lądował na lotnisku?

Napisał(a): keloimi -

1916

No dziwne, aby siedział na dworcu i czekał kilka godzin na powrót do Polski. Jego postawy nie rozumiesz, a rozumiesz rechoczącego Komorowskiego kiedy samolot z ciałami lądował na lotnisku?
No ja bym na miejsce katastrofy pojechała a nie obżerać sie poszła !

A w którym miejscu o zrozumieniu Komorowskiego tutaj ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pan Antoni Macierewicz to wielki patriota polski