129
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń636
  • Odpowiedzi108
  • Ocen na +58
129 ppt ?

Pan Antoni Macierewicz to wielki patriota polski (109)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Pan Antoni Macierewicz to wielki patriota polski

Napisał(a): ~WiadomoKto -

1916
WiadomoKto
I tu dochodzimy do Afery Berczyńskiego, i do jego przechwałek, że to on utrącił caracalowy przetarg.
O to jednak pytam Cię w innym poscie.
Tutaj za to z przykrością konstatuję, że mijasz się z prawdą!
Dostawa helikopterów wcale "się nie przeciąga"!
MON ostatnio poinformował, że ta sprawa jest dopiero w fazie przygotowania dokumentów przetargowych, a więc nie ma mowy o żadnej dostawie, bo jeszcze niczego u nikogo nie zamówiliśmy!
Faktycznie, gdy takie tempo prac będzie utrzymane, PiS w kwestiach wojskowości nie zrealizuje niczego, choćby rządził jeszcze 3 kadencje.
Jakiej znowu afery? Afera to byłą kiedy u Komorowskiego na biesiadzie rozbili wojskowy helikopter który skrzętnie użyczył na polowanie, a teraz panika bo helikopterów nie mamy.

Wprowadzasz w błąd MON ostatnio informował o dostawie dwóch helikopterów oraz formalnych poślizgach dotyczących 16 sztuk po 8 dla sił specjalnych i morskich.

Tych głupot już nie da się prostować w dodatku twierdzisz, że przeciąganie w dostawie helikopterów to mijanie się z prawdą.

3 lata nie dadzą rady bo poprzednicy zamiast zająć się zbrojeniem przepijali w Sowie.
Przed chwilą sprawdzałem rozpoczęcie przetargu na Karakale rozpoczęło się w lutym 2013 roku, zakończenie przetargu maj 2015.Decyzją Ewy Kopacz rozmowy ofsetowe będą negocjowane po wyborach, które ostatecznie przegrali.Teraz policz sobie ile trwał SAM przetarg na te helikoptery i porównaj z tym co teraz piszesz, oczekując w 1,5 roku zamówienia oraz dostawy helikopterów dodatkowo łodzie i drony.

I jak traktować Cię poważnie?
No chyba żartujesz!
Cała Polska mówi o najnowszej aferze w PiS-ie: Aferze Berczyńskiego!
Nie jesteś na bieżąco? Czy raczej jeszcze nie otrzymałeś instrukcji od swych zwierzchników jak masz się do niej ustosunkować?

Któryś z nas wprowadza w błąd.
Czy mógłbyś jakoś udowodnić nonsensy które głosisz a propos zakupu 2 helikopterów dla naszego wojska? Kiedy MON o tym informował? Co to mają być za helikoptery, za ile je zakupiono i kiedy realnie polska armia będzie nimi dysponować?

O Ewie Kopacz pogadamy w innym wątku.
Nie ze mną te numery, Brunner. :-)
Tutaj zajmujemy się katastrofą jaką czyni Antonii Macierewicz.
Jeśli chcesz popłakać i popsioczyć na PO, załóż sobie stosowny wątek.
INTERIA.PL

MarekAureliusz
W trakcie kampanii wyborczej obaj z Jarkiem byli w zamrażarce, potem na
szefa MON i ok, nawet żołnierze coś mówili, że się im podoba sposób w jaki
przemawia itd. To był początek, no ale potem do teraz, to sam wiesz najlepiej.
Stał się wrogiem publicznym, nie życzę nikomu być tak odbieranym przez Naród
jak On, bo czymże jest to jądro pisowskiego elektoratu przy takiej frekwencji
wyborczej. Nie raz próbowałem krytykom powiedzieć, że zanim zaczną Go opluwać,
to żeby poczytali trochę Jego biografię, to każdy ma wytrzeszcz, ale co tam :D
natomiast krytykować trzeba to, co oczywiste i tyle. Szkoda trochę gościa,
no ale trudno, czy Jarek Go utemperuje ? nie wiem. Na pytanie, czy jest patriotą...
odpowiedziałbym następująco. W sercu raczej tak, o ile nie jest agentem
obcych służb. Jest On dla mnie trochę taką enigmą. Działanie Jego daje zbyt
duże podejrzenia o działalność na rzecz obcej agentury, lub mamy do czynienia
z dobrym człowiekiem, który ma problem z postrzeganiem otaczającej Go
rzeczywistości + wybujała fantazja i zbyt duże ambicje, ponad Jego rzeczywiste
kompetencje. Wcale nie jestem złośliwy, ale jak mam inaczej to napisać :)
W zasadzie zgadzam się ze wszystkim, co napisałeś.

Antoni Macierewicz ma o wiele bogatszą i chlubniejszą kartę opozycyjną niż Jarosław Kaczyński. To jednak jest przeszłość (przeszłość godna szacunku!!!), która nie znajduje kontynuacji w teraźniejszości.
Mnie zastanawia po kiego grzyba Antonii tak bardzo zagłębił się w "katastrofie" smoleńskiej i dlaczego zaczął szarpać się z materią, której nie rozumie i która go przerasta?
Po co mu to było?
A jego szefowanie MON-em to dobitka i totalna katastrofa.
Może się wdawać, że ktoś specjalnie wyznaczył mu zadanie ponad siły, żeby go ośmieszyć i zdyskredytować.
I to się udało.
Nie wiem co teraz zrobi Antoni, i w zasadzie jest mi go szkoda, ale nawet chyba on zaczyna rozumieć, że tego cyrku już nie da się długo pociągnąć.

1916
WiadomoKto
Zarówno Kaczyński jak i Macierewicz to osobniki wyjątkowo despotyczne, kłótliwe, zarozumiałe i drażliwe. Poważnie myślisz, że wytrzymają ze sobą 4 lata? :-)
Dokładnie dojdzie do powtórki z lat 2005-07, z tym że teraz ich "rozwód" nie przebiegnie tak łagodnie.
To już się zaczęło!
Na serio tego nie dostrzegasz?
Chyba jednak nie, bo jesteś pod wpływem niektórych mediów, które kreują inne rozwiązania. ;-)
Jeszcze przed wyborami czytałem, że nie wytrzymają mimo to są w jednej partii. Widzę, że umknęła Ci informacja z Czwartku gdzie szef BBN powiedział, ze Prezydent nie bierze pod uwagę zmiany Szefa MON. Chwilę później Jacek Sasin poinformował, że nie ma problemu Macierewicza w PiS. Spekulacje ucięte definitywnie zatem nie filozofuj ;)

A gdzie to czytałeś, w "Wyborczej"? :))
Poważnie tak powiedział Pan Prezydent?
I jeszcze potwierdził Jacek Sasin?
A Ty jeszcze się nie nauczyłeś, że oni mogą pleść sobie dowolne bajdy, ale liczy się tylko to, co mówi ich ""naczelnik!
A zresztą gadanie - gadaniem. Popatrz na FAKTY i na rzeczywistość, I na to, co się właśnie dzieje z Macierewiczem i wokół Macierewicza.

Napisał(a): 1916 -

WiadomoKto
No chyba żartujesz!
Nie jesteś na bieżąco? Czy raczej jeszcze nie otrzymałeś instrukcji od swych zwierzchników jak masz się do niej ustosunkować?
Jestem na bieżąco ale głupot nie chce mi się komentować ;)

Czy mógłbyś jakoś udowodnić nonsensy które głosisz a propos zakupu 2 helikopterów dla naszego wojska? Kiedy MON o tym informował? Co to mają być za helikoptery, za ile je zakupiono i kiedy realnie polska armia będzie nimi dysponować?
Posłuchaj, jeśli masz wątpliwości co do tego co piszę, udowodnij to swoim źródłem, że się mylę lub wprowadzam w błąd. Nie będę robił za Ciebie roboty, wystarczy że jestem poniekąd zmuszony do weryfikowania Twoich głupot na stronach newsweeka i tvn-u bo tam prowadzą Twoje "fakty"

O Ewie Kopacz pogadamy w innym wątku.
Nie ze mną te numery, Brunner. :-)
Tutaj zajmujemy się katastrofą jaką czyni Antonii Macierewicz.
Jeśli chcesz popłakać i popsioczyć na PO, załóż sobie stosowny wątek.

Przecież Ewa Kopacz jest elementem przetargu na na Karakale który unieważnił MON zatem jak najbardziej jest w temacie tego wątku.Przecież to ona zadecydowała, że ofset zostanie dokończony po wyborach :D

Czyżby prawda dotarła, że przez wiele lat poprzednicy nie dokończyli jednego przetargu? he? :)

Mało tego, poczytaj o wylocie do USA Siemoniaka który po 3 latach urzędowania na stanowisku w MON w roku 2015 chyba w maju udał się do USA na wielkie zakupy. Cały plan zakładał prawdziwą modernizację wojska do roku 2022!! :D Tak naprawdę poprzednik nie dokonał niczego co mogłoby pomóc w zmodernizowaniu wojska i nie pozostawił żadnych fundamentów dla obecnego ministra który mógłby to kontynuować. Macierewicz zaczyna od początku, od podstaw.

Nie zamierzam wałkować tego tematu w nieskończoność bo coraz gorsze głupoty piszesz i bezsensownie ją zapętlasz.

Napisał(a): MarekAureliusz -

~WiadomoKto
MarekAureliusz
no ale trudno, czy Jarek Go utemperuje ? nie wiem. Na pytanie, czy jest patriotą...

Antoni Macierewicz ma o wiele bogatszą i chlubniejszą kartę opozycyjną niż Jarosław Kaczyński. To jednak jest przeszłość (przeszłość godna szacunku!!!), która nie znajduje kontynuacji w teraźniejszości.
Mnie zastanawia po kiego grzyba Antonii tak bardzo zagłębił się w "katastrofie" smoleńskiej i dlaczego zaczął szarpać się z materią, której nie rozumie i która go przerasta?
Po co mu to było?
Może się wdawać, że ktoś specjalnie wyznaczył mu zadanie ponad siły, żeby go ośmieszyć i zdyskredytować.
I to się udało.
Nie wiem co teraz zrobi Antoni, i w zasadzie jest mi go szkoda, ale nawet chyba on zaczyna rozumieć, że tego cyrku już nie da się długo pociągnąć.
Dokładnie, Antoni chyba już sobie zdał sprawę,
że nie warto jechać dalej na tym paliwie. Sorki, że taki
mało treściwy post. Muszę lecieć. Trzymaj się,
a w zasadzie to obaj się 3mcie, tylko bez tego tam tego ! ;-D

Pzdr :-)

WiadomoKto
A Ty jeszcze się nie nauczyłeś, że oni mogą pleść sobie dowolne bajdy, ale liczy się tylko to, co mówi ich ""naczelnik!
A zresztą gadanie - gadaniem. Popatrz na FAKTY i na rzeczywistość, I na to, co się właśnie dzieje z Macierewiczem i wokół Macierewicza.
Ty jak dziecko we mgle.
Mnie się pytasz czy w wyborczej? Ja to wiem z konferencji prasowej szefa BBN ;)))

Widzę FAKTY - Opozycja robi wszystko aby oczernić MON.. Rosja zaciera ręce turlając się ze śmiechu z opozycji która sabotuje działania własnego rządu.

1916][cytat kogo=WiadomoKto
No chyba żartujesz!
Jestem na bieżąco ale głupot nie chce mi się komentować ;) [cytat]
No jasne!
Sprawą mąciarstwa amerykańskiego lobbysty zamieszanego w przetarg Caracali, który właśnie z hukiem wyleciał z szefowania podkomisji smoleńskiej to są dla Ciebie "głupoty".

Teraz rozumiem, dlaczego nie pojmujesz w jakiej sytuacji znalazł się Antoni Macierewicz.
Śnij więc dalej spokojnie swój sen o PiS-ie bez afer.

WiadomoKto
No jasne!
Sprawą mąciarstwa amerykańskiego lobbysty zamieszanego w przetarg Caracali, który właśnie z hukiem wyleciał z szefowania podkomisji smoleńskiej to są dla Ciebie "głupoty".

Teraz rozumiem, dlaczego nie pojmujesz w jakiej sytuacji znalazł się Antoni Macierewicz.
Hahahaha :D
Człowieku, zero wiedzy nawet minimum, a się wymądrzasz.
Berczyński nie wyleciał z szefowania komisji jest w nie nadal bo złożył jedynie wniosek o dymisję z funkcji jaką zajmował. Zastąpił go Nowaczyk ale sam Berczyński nadal jest człownkeim podkomisji.

Masz rację, idź śpij ;)

1916
WiadomoKto

Posłuchaj, jeśli masz wątpliwości co do tego co piszę, udowodnij to swoim źródłem, że się mylę lub wprowadzam w błąd. Nie będę robił za Ciebie roboty, wystarczy że jestem poniekąd zmuszony do weryfikowania Twoich głupot na stronach newsweeka i tvn-u bo tam prowadzą Twoje "fakty"
Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma? :-)
Przecież to Twoje ulubione forumowe zagrywki w stylu: "Udowodnij co piszesz podając źródło".
Teraz ja pierwszy Cię o to poprosiłem, i co, od razu kupa w majtasach? :-)
Głupot i kłamstw, które wypisujesz nie potwierdzisz nawet za pomocą "Niezależnej"!
Wsiadaj więc do jednego z dwóch wyimaginowanych helikopterów i leć na wakacje do San Escobar! :))

MarekAureliusz
~WiadomoKto
MarekAureliusz

Po co mu to było?
I to się udało.
Dokładnie, Antoni chyba już sobie zdał sprawę,
że nie warto jechać dalej na tym paliwie. Sorki, że taki
mało treściwy post. Muszę lecieć. Trzymaj się,
a w zasadzie to obaj się 3mcie, tylko bez tego tam tego ! ;-D

Pzdr :-)

Spoooko.
Jutro też jest dzien.
I jutro pogadamy o nowych pisowskich aferach, bo właściwie co dzień mamy nową.

WiadomoKto
Głupot i kłamstw, które wypisujesz nie potwierdzisz nawet za pomocą "Niezależnej"!
Wsiadaj więc do jednego z dwóch wyimaginowanych helikopterów i leć na wakacje do San Escobar! :))
Zmykasz w sen to zabierz tego Karakala o którego tak walczysz zaciekle ;)

Dobranoc ;)
Załączniki:

1916
WiadomoKto
Ty jak dziecko we mgle.
Mnie się pytasz czy w wyborczej? Ja to wiem z konferencji prasowej szefa BBN ;)))

Widzę FAKTY - Opozycja robi wszystko aby oczernić MON.. Rosja zaciera ręce turlając się ze śmiechu z opozycji która sabotuje działania własnego rządu.

Dzisiaj piszesz, jakbyś garściami nałykał się "Wyborczej". :-)

A nie widzisz takich FAKTÓW, że to nie opozycja, lecz prezes Kaczyński powołał partyjną komisję, która publicznie zgilotynowała pupilka Macierewicza - Bartusia Misiewicza?
I w ogóle Ci się to nie łączy z następnym FAKTEM, że kolejny pupilek Antoniego dziś stracił posadę szefa jego ulubionej podkomisji smoleńskiej?
Ględzisz bez ładu i składu o opozycji i oczernianiu.
A kto jest niby tą opozycją? Prezes Kaczyński?

1916
WiadomoKto
No jasne!

Hahahaha :D
Człowieku, zero wiedzy nawet minimum, a się wymądrzasz.
Berczyński nie wyleciał z szefowania komisji jest w nie nadal bo złożył jedynie wniosek o dymisję z funkcji jaką zajmował. Zastąpił go Nowaczyk ale sam Berczyński nadal jest człownkeim podkomisji.

Masz rację, idź śpij ;)
Zero czytania tekstu ze zrozumieniem.
Napisałem przecież jak krowie na rowie, że Berczyński właśnie z hukiem wyleciał z szefowania podkomisji smoleńskiej.
Utrzymujesz, że dalej jest jej szefem?

Najwyraźniej jest już za późna godzina dla Ciebie i przestajesz kojarzyć.
Pomódl się do wraku Tupolewa i idź spać. Może z rana będziesz przytomniejszy?

1916
WiadomoKto
Zmykasz w sen to zabierz tego Karakala o którego tak walczysz zaciekle ;)

Zdjęcie

Dobranoc ;)
I to jest ten Twój link potwierdzający Twe "rewelacje" o dwóch helikopterach zakupionych dla polskiej armii? :))
Koniecznie podeślij go Macierewiczowi, może to jakoś wykorzysta? :-)

Dobranoc! ;-)

1916
WiadomoKto

Kłamać synu, to trzeba umieć.
Masz tu linka do sprawy przetargu na helikoptery:
http://wiadom(...)wvfy8yj
No i jak, dalej uważasz, że sprawa jest już załatwiona, i że dwa helikoptery już wkrótce zasilą naszą armię? I rzecz jasna potrafisz udowodnić co to będą za maszyny, kiedy i od kogo zakupione! :-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pan Antoni Macierewicz to wielki patriota polski