38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń240
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +14
38 ppt ?

Pan Owsiak przeprosił panią ... (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Pan Owsiak przeprosił panią ...

Napisał(a): Maja1410 -

~żal
kimikimi brzydki jest, ja tam wole takie przytulasy z przystojniakiem.
Żal mi tych chłopców z Policji, muszą się użerać z taką wyjątkową hołotą. W tym czasie powinni bronić normalnych ludzi.
"Normalni" według Pani to ci co po płaskiej Ziemi chodzą i wierzą w brednie
Antka i Rydzyka

Napisał(a): Soraya -

~QWE
i właśnie dlatego jesteś ciągle sama.
Ten 63 letni pan mysli, że jak ma cokolwiek w spodniach...to każda na niego poleci?
lub
według słow pana Owsiaka... "Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy, wiatr we włosach, a może przez to w głowie też się poukłada”,prostytutki mają ,najbardziej w głowie poukładane.

Napisał(a): kimikimi -

Soraya
~QWE
Ten 63 letni pan mysli, że jak ma cokolwiek w spodniach...to każda na niego poleci?
lub
według słow pana Owsiaka... "Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy, wiatr we włosach, a może przez to w głowie też się poukłada”,prostytutki mają ,najbardziej w głowie poukładane.
przecież to juz młynarz

Napisał(a): ~scarycat -

Soraya
~QWE
lub
Miłego dnia, mój słodki koteczku. :)

Napisał(a): ~pajda -

~hahaha Owsiak musiał przeprosić, bo ma wyrok w zawieszeniu za podobny występek z tego samego paragrafu i w przypadku sprawy sądowej by musiał iść na 3 lata do kryminału! Taki to z niego dżentelmen!
Jak znam Pawłowicz to nie odpuści temu klaunowi i poda go sądu i to będzie najlepsza decyzja.. Owsik wyląduje w kiciu i wreszcie skończy się deprawacja młodzieży;)))))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pan Owsiak przeprosił panią ...