36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń207
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +68
36 ppt ?

Pan prezes jako ekspert... (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pan prezes jako ekspert...

Napisał(a): Piotrpiotrz -

Osadził i skazał młodego człowieka...."winny"......nie wnikam w znajomość pana prezesa..całego zajścia...oraz prawa o ruchu drogowym......ale jako podobno ""prawnik""...powinien wiedzieć ze. Do takich wyroków upoważnione sa niezawisłe sady..nie prezesi partii...
INTERIA.PL

Re: Pan prezes jako ekspert...

Napisał(a): ~Gość -

Pan prezes jako człowiek myślący i znający prawo wypowiedział się zgodnie z prawdą. PO drugie, co to ku..a za gra? Od kiedy to opozycji zależy na poszkodowanym, przecież tupolew oddali w ręce Putina! Prymitywni kombinatorzy nagle troszczą się o dobro obywatela siejąc znów mętlik? Kuna za czyje pieniądze ja się pytam?

Powiem wam jaki powinien być werdykt, kara 10 punktów karnych i mandat w wysokości 500 zł a nie jakieś tam pozbawienie wolności na trzy lata. Obyło się bez ofiar śmiertelnych lecz w przypadku takich z uszczerbkiem na zdrowiu zabiera się prawo jazdy i koniec dyskusji o tym kto wypadek spowodował!

Napisał(a): Air842 -

Exspert `? przeciez p.Kaczynski nie umie sie poruszac po drodze , Brak prawa jazdy upowaznia go do zamkniecia buzi i siedzennia cicho , Jego werdykt pewnie "wazelina przyjmnie jako wyrok , Dobrze,zechociaz tu opozycja jest zgodna . Precz z brawura na drogach ,,nie powinno byc tak ,ze prawo i sprawiedliwosc omijna jest przez rzad .
Zniszcza mlodego czlowieka ....jak za czasu ,ktory wspominamy z obrzydzeniem ...

Napisał(a): taie -

Przecież to dla tych "pseudo-prawników" to norma. A to jest zgodne z nieprzemijającym wzorem (jak widać) prokuratora Andrieja Wyszyńskiego - "Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie"

Napisał(a): NARODZIK -

Taki człowieczek jak poseł pis Jarosław zwany Kaczyńskim , nie mający prawa jazdy ani praktyki w prowadzeniu pojazdów mechanicznych śmie oceniać zachowanie kierowcy..

To tak jakby nijaki Macierewicz mógł wpływać na okoliczności katastrofy do której doszło w Smoleńsku. Macierewicz i jego nowa komisja nie ma doświadczenia w sprawach pilotażu , ale zabiera głos i kasuje za nic nie robienie.

jak długo damy się zwodzić , niekompetencji , arogancji i nieudolności psełdo polityków. Dlaczego jesteśmy manipulowani i oszukiwani przez oszołomów politycznych..?

Napisał(a): prowincjusz2 -

Air842 Exspert `? przeciez p.Kaczynski nie umie sie poruszac po drodze , Brak prawa jazdy upowaznia go do zamkniecia buzi i siedzennia cicho , Jego werdykt pewnie "wazelina przyjmnie jako wyrok , Dobrze,zechociaz tu opozycja jest zgodna . Precz z brawura na drogach ,,nie powinno byc tak ,ze prawo i sprawiedliwosc omijna jest przez rzad .
Zniszcza mlodego czlowieka ....jak za czasu ,ktory wspominamy z obrzydzeniem ...
Werdykt Kaczyńskiego to narzucenie toru postępowania prokuraturze i "niezależnemu" sądowi.

Napisał(a): Air842 -

crasher Ciekawie piszesz , bliską mi osobę też zabił pijany 20 latek - pewnie też słuchał muzyki - ale nie przypominam sobie żeby jakiś polityk z PO dawał mu ochronę prawną przed tym faszystowskim rządem pis. A prawo o ruchu drogowym - kto by się nim przejmował...
Dwa rozne tematy poruszyles ..... to co sie stalo jest wina BOR i ich brawurowa jazda ..Jechali ---policja wyliczyla -- 50 albo60 km / na godzie . Nie widzisz ,ze to manipulacja ? jakie to liczenie ? jestem pewna ,ze gdybym ja popelnila przestepstwo wyliczono by mi co do km/godz. a TU ? Rozumiem ,ze 21 lat to mlodziutki kierowca . i potrzebuje jeszcze wiele doswiaddczenia "drogowego ...... ale ten przypadek z premier dokladnie pokazuje ,,ze nawet dlugoletnie doswiadczenie to "bania " bo wchodza jeszcze inne czynniki w gre
1.Zarozumialstwo drogowe
2.Zmeczenie o czym pisaly srodki masowego przekazu
3. bezczelnosc wladzy ....tak bylo .Ledwo .zesmy sie tego pozbyli ,a juz wrocilo

Tak sluchanie glosnej muzyki , rozmowa przez telefon ,,zwyczajna nieuwaga gdy mysli bladza za troskami ...... dlatego samochod moze prowadzic osoba zrownowazona i odpowiedzialna ,a nie przy najmnieszym problemie drogowym rozwalac auto w harmonijke
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pan prezes jako ekspert...