32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń122
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +26
32 ppt ?

Pana ministra Macierewicza pilnuje 100 - żołnierzy żandarmerii wojskowej (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pana ministra Macierewicza pilnuje 100 - żołnierzy żandarmerii wojskowej

Napisał(a): Fumio -

Może Wiecie czego minister tak bardzo się boi? Ta informacja została podana przez TVN, a może jest nieprawdziwa? Ale myślę, że media też muszą się liczyć z konsekwencjami nieprawdziwych informacji. To tak sobie myślę, że ten kraj długo nie wytrzyma z takimi wydatkami. Do tego należy doliczyć ochronę prezesa Kaczyńskiego. Proszę wybaczyć, że piszę o partii rządzącej, ale opozycja, obecnej chwili nie rządzi i nr trwoni pieniędzy podatników. Mam pytanie do zwolenników tej partii, czy ty tak powinno być, czy jest to nadużycie? Jestem bazstronny partyjnie, ale jak nie krytykować takiego postępowania.
INTERIA.PL

Re: Pana ministra Macierewicza pilnuje 100 - żołnierzy żandarmerii wojskowej

Napisał(a): ~TUREJA -

~gość Nie można oceniać informacji podanej przez TVN bo normalni Polacy nie oglądają tego gówna.
I to jest jedynie prawdziwa informacja, każdy kto ogląda TVN jest totalnie ogłupiony a wiadomości ma z kosmosu!!! :)))

Napisał(a): Blandare51 -

To nie Tvn podal ta wiadomosc, a powiedziala o tym owczesna szefowa kampanii wyborczej przykurcza, pani Joanna Grażyna Kluzik-Rostkowska w Tvn-ie - to mala roznica.... Powiedziala rowniez, ze oddzialy obrony terytorialnej to prywatna armia Satyra, ktora ma byc lojalna wobec niego....... Przypomina to dzialanie w latach dwudziestych i trzydziestych niejakiego Ernsta Röhma......

Napisał(a): Blandare51 -

~gość Wniosek z tego że to bardzo niebezpieczny osobnik i wymaga stałej opieki .
On nalezy do grupy specjalej troski, o czym wspomnial przykurcz w jednym z wystąpien....

Napisał(a): taie -

~pytam Nasila się sowiecka wojna propagandowa.
Czyżby jednak szykowano przewrót wojskowy, czyli pucz bis?
Oczywiście to Ruscy hakerzy włączyli czerwone światło na skrzyżowaniu podczas pielgrzymki Generalissimusa a agenci wywiadu Rosji posadzili drzewo w Oświęcimiu .

Napisał(a): taie -

kazamaty Dla tvn-u ziemia też jest płaska a królem jest Bronek a mąłżonką stokrotka.Cóż szmatława stacja
sieje ferment nie gorszy od GRU a zatrudnia do tego polskie szmaty
Zaczynasz wojnę z naszym jedynym sojusznikiem (oprócz San Escobaru) jankesami - mocny jesteś!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pana ministra Macierewicza pilnuje 100 - żołnierzy żandarmerii wojskowej