996
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń64 tys.
  • Odpowiedzi261
  • Ocen na +374
996 ppt ?

Pani K. Pawłowicz znów w akcji (262)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): ~Niewielbłąd -

"[cytat kogo=Lampart]I rozumiem, że Ty masz biblię przeczytaną w te i we wte :-) Nie znam Polaka, który by przeczytał biblię - jak już - to fragmenty - no może... co drugi ksiądz"
.
Tu widać, ze nie jesteś katolikiem - to jest twoja sprawa i Twój wybór dokonany przez ciebie, ale nie zaraz, jak się urodziłeś, tylko jak już dorosłeś w "bezbożnym" wychowaniu i to jest właśnie ten skutek, ze nie masz "kręgosłupa" osobowości opartego o Boga - nie znasz wiary i Twoje życie, to "rozdroże" - chwiejesz się na wszystkie strony i w zależności z której strony masz podmuch - tam kierujesz swój wzrok bez żadnego zastanowienia, więc ten "koran" (żadnego proroka,tylko Mahometa nawiedzanego przez szatana) chcesz czytać nie znając nauki Pana Jezusa - co więc ma być tą Twoją "bazą" oceny treści tego diabelskiego dzieła?

Dalej piszesz(...)
"I po kolejne NIE BARDZO ROZUMIEM - RODZI SIĘ CZŁOWIEK W POLSCE I CHCESZ MI POWIEDZIEĆ, ŻE NIE MA PRAWA WYBRAĆ INNEJ RELIGII NIŻ KATOLICYZM?????????????????????????????????????????????"

Jak Ci się to dziecko urodzi, to nie mów, ze to "dziecko" ma prawo wybierania innej religi, tylko, ze to Ty temu dziecku wybierasz inną religię i w tej religii będziesz go wychowywał. Ty też jesteś wychowany podobnie (bez żadnej religii) - stąd taka ta Twoja postawa i to takie mędrkowanie.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Ham -

Wracają czasy hitlerowskie i faszystowskie. To palić literaturę, jak to robili hitlerowcy. Literatura niezgodna z poglądami rządu reżimowego
powinna być palona. Ludzie z PiS? trzeba się edukować, żebyście nie byli takimi tępakami, jak jesteście. Książki wam nie zaszkodzą, a pomogą.

Napisał(a): ~Jan -

Mam bardzo religijną rodzinę aż do przesady.Zaznaczam ,że biblię oddali sąsiadom dla dziecka na komunię , nawet nie czytając. A ja jestem ateistą, byłem 7 lat ministrantem.Biblię posiadam i czytałem.Chcesz z kimś dyskutować, więc miej jakąś wiedzę.Czytanie Koranu nikomu nie zaszkodzi.Amen.

Napisał(a): WednesdayTEN -

ada7
gość Świetna posłanka,w pełni się z nią zgadzam..Tak trzymać Pani Krystyno!!!
"Zamknij mordę"..... :)) tak bardzo świetna i ten język jakiż "oryginalny"....

wprowadźmy na powitanie w szkołach i uczelniach :):
-dzień dobry pani "profesor"
-zamknijcie mordy
nieźle co
W drugą stronę też? Mniej więcej tak:
- Dzień dobry, studenci!
- Zamknij mordę!

:]]
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pani K. Pawłowicz znów w akcji