977
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń64 tys.
  • Odpowiedzi242
  • Ocen na +374
977 ppt ?

Pani K. Pawłowicz znów w akcji (243)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): ~anonymus -

Ja po dokladnym przeczytaniu Biblii stalem sie zajadlym wrogiem religii katolskiej ich calej organizacji i naki....to zwykli oszusci,ktorzy prowadza innych na manowce.
Katolsto to;"wszetecznica upojona krwia swoich swietych,ktora zwiodla mnogie narody,ludy i jezyki..."
Po owocach ich poznacie; zlodziejstwo,oszustwo,pedofilia,gwalty,ponizanie innych,klamstwo,wypowiedzi przeciwko nauce Boga JHWH ,Jezusa, Dziesieciu przykazaniom,ktore sfalszowali....
Czy trzeba czegos wiecej?
Jak mozna wogole katolom wierzyc w cokolwiek....???
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Laura -

Tak w ogóle to w szkołach powinno być religioznawstwo czyli nauka o wszystkich religiach świata lub etyka a nie religia, z ukierunkowaniem na katolicyzm. Nie sami katolicy żyją w tym kraju, za to coraz więcej ciemnej masy. Najwidoczniej władza doszła do wniosku, że im głupsze społeczeństwo tym łatwiej będzie nim rządzić i sterować na "właściwe" tory.

Napisał(a): keloimi -

Sikorsky

Istnieje, i mogłoby istnieć nadal, z wyjątkiem Islamu. Propagowanie Islamu powinno być zdecydowanie zakazane w Polsce.
Jak z wyjątkiem to już nie jest wolność :-)
A Ty jako katolik tak szybko dałbyś się przekonać do innej wiary ??
To taka lekka ta Twoja religijność :-))

Żeby coś oceniać należy to chyba poznać .

Napisał(a): gość -

Jak tak słucham polityków z PiS i czytam wpisy pod różnymi artykułami to mam wrażenie że ludzie myślą ze każdy muzulmanin nosi ze sobą bomby.tasaki. A no i jeszcze mają rogi jak u diabła. Ludzie o pamiętajcie sie . Mieszkałam i mieszkam między nimi. Nigdy nie spotkało mnie nic złego z ich strony A kultury nie jeden z naszych mógłby się od nich uczyć.

Napisał(a): gość -

Trudno uwierzyc,ze to napisala profesor.Trzeba ja zdegradowac do sprzataczki po podstawowce, bo na takim poziomie sa jej wypociny.Nie mowie tu o tym o czym ona pisze. ale o to jak buduje zdania.Gramatyka sie klania do Pani Pawlowicz.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pani K. Pawłowicz znów w akcji