996
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń64 tys.
  • Odpowiedzi261
  • Ocen na +374
996 ppt ?

Pani K. Pawłowicz znów w akcji (262)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): gość -

Trudno uwierzyc,ze to napisala profesor.Trzeba ja zdegradowac do sprzataczki po podstawowce, bo na takim poziomie sa jej wypociny.Nie mowie tu o tym o czym ona pisze. ale o to jak buduje zdania.Gramatyka sie klania do Pani Pawlowicz.

Napisał(a): ~logika -

gość Trudno uwierzyc,ze to napisala profesor.Trzeba ja zdegradowac do sprzataczki po podstawowce, bo na takim poziomie sa jej wypociny.Nie mowie tu o tym o czym ona pisze. ale o to jak buduje zdania.Gramatyka sie klania do Pani Pawlowicz.
jest tylko nauczycielka akademicka zadnego stopnia profesorskiego nie ma nawet nominacji

Napisał(a): ~widz -

Tyle, że może i były tam uczelnie za zrabowane przy udziale inkwizycji amerykańskie złoto które kosztowały miliony ofiar i lata katorżniczej pracy tubylców! Ale z tych uczelni niewiele wyszło, bo większość postępu miała miejsce w krajach protestanckich i to one odnosiły realne sukcesy. Hiszpańska armadę rozbili Anglicy na małych okręcikach a i sam Bóg jakoś tak sterował pogodą, że przyczynił się do klęski tej mega flotylli. Szybko też kraje protestanckie (Anglia i Holandia) zdominowały handel morski usuwając w cień arcykatolicką Hiszpanię. A potęgę Francji zbudował Napoleon oddzielając religię od państwa, co rychło powtórzył cały świat, chyba, że religia była religią państwową jak w Rosji Carskiej!

Lampart
~gość
Blandare51 "Pani K. Pawłowicz znów w akcji" - a czegoz znow sie nazarła?

Inkwizycja juz byla... Palono niewygodne ksiegi... Wielkie zaslugi w ich ratowaniu mieli wowczas muzulmanie - To dzieki bibliotece w Cordobie zachowalo sie wiele dziel zabytkow kultury owczesnego swiata srodziemnomorskiego!
Zdjęcie
Dlatego m.in w Hiszpanii były największe ośrodku naukowe

Napisał(a): ~as1 -

Przeczytałem Biblię dwa razy i do dzisiaj nie wierzę w te brednie, dlatego olałem kościół z góry na dól bo to jest tylko i wyłącznie mafia nastawiona na zarabianie dużej kasy
Nic poza tym !! Absolutnie NIC!
A to co pisze ta tępa baba mnie nie rusza i nie interesuje!
Kto czyta jej wypociny, trzeba być walniętym. ?

Napisał(a): ~gosc -

Do autora wpisu, wielkimi literami by zrozumial. POLSKA NIE JEST KATOLICKA. POLSKA JEST KRAJEM SWIECKIM, A WIARA OBYWATELA RP JEST JEGO PRYWATNA SPRAWA. ZAPEWNIA TO ART 53 KONSTYTUCJI RP MOWIACY O TYM, ZE KAZDEMU ZAPEWNIA SIE WOLNOSC WYZNANIA I SUMIENIA. Mam nadzieje ze dotarlo, a posrednio dotrze do tego krowska co zrobila ten durny wpis.

Napisał(a): gość -

Ja jestem wolnym człowiekiem i nie jestem uzależniony od żadnej religii. Bo prawdą jest, że religia to hipokryzja i chęć podporządkowania sobie wszystkich głupich, naiwnych i ułomnie umysłowych. Bądźcie ostrożni w kontaktach z takimi nawiedzonymi fanatykami jak K.Pawłowicz, bo wielu przepłaciło to zaburzeniami zdrowotnymi. Wystarczy spojrzeć na tę szaloną fanatyczkę i jej napastliwe zachowanie. Lepiej nie ryzykować.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pani K. Pawłowicz znów w akcji