977
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń64 tys.
  • Odpowiedzi242
  • Ocen na +374
977 ppt ?

Pani K. Pawłowicz znów w akcji (243)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): gość -

A kto płaci za misjonarzy jadących do Afryki, Azji, Ameryki itd.
Tam uczą tubylców religii obcej im terytorialnie i historycznie. Przekupują darami. Budują szkoły OK ale dlaczego katolickie.
To przywódcy religijni walczą o wiernych. Nie dla ich zbawienia, ale dla tego co dadzą na tace.
Nie wszędzie jest pani Pawłowicz co da z cudzegob=> dotacje z budżetu.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~akcent gosc -

~qwer W wolnym kraju ja chcę wiedzieć, kto i za czyje pieniądze rozdaje koran w sytuacji ewidentnej wojny cywilizacji. A to czy ktoś chce zmienić pod wpływem przeczytaniem tegoż korany wiarę mam w głębokim poważaniu. Chyba że zechce mi na mocy sur przeczytanych w tymże koranie zmuszać mnie do przyjęcia islamu - i żeby nie było przeczytałem wszystkie święte księgi wielkich religii (odnośnie islamu przeczytałem też "Szatańskie wersety".
że przeczytała szatanskie wersety to widać,słychać

Napisał(a): ~Marioz -

Lampart I rozumiem, że Ty masz biblię przeczytaną w te i we wte :-) Nie znam Polaka, który by przeczytał biblię - jak już - to fragmenty - no może... co drugi ksiądz.

I po kolejne NIE BARDZO ROZUMIEM - RODZI SIĘ CZŁOWIEK W POLSCE I CHCESZ MI POWIEDZIEĆ, ŻE NIE MA PRAWA WYBRAĆ INNEJ RELIGII NIŻ KATOLICYZM?????????????????????????????????????????????

Piszesz :
Z jakiej okazji w kraju katolickim ma być promowana księga Koran?

Z takiej, że to wolny kraj i nikt będzie wybierał mi w co mam wierzyć czy w boga czy allacha czy w UFO słoniki na marsie lub inne bzdury

Matko za pisu jakies moherstwo ciemnota wyłazi z nor czy jak
Przeczytalem 3 razy. To pozwoliło mi zobaczyc szerzej na religie. dzieki przestudiowaniu dokladnie odszedlem calkowicie od kosciola i religii. jakiejkolwiek. Jestem gleboko wierzacacym ateista. Niznajomosc Bibli sprawia ze miliony drepcza do kosciołkow.

Napisał(a): gość -

Owszem, z początku odebrałem od nich broszury i inne materiały, przeanalizowałem o odrzuciłem. Jak zaczęli się powtarzać to Im stanowczo podziękowałem. Dla mnie wszystkie organizacje wyznaniowe to jedna wielka ściema ale żeby dojść do tego wniosku chciało mi się przeanalizować ich doktryny i ważniejsze dokumenty w kontekście historycznym. Pewnie za to dostanę dużego bana ale przypominam iż Kościół katolicki w średniowieczu był gorszy od Islamu. Rozlamy w KK tez nie były objawem iż ta instytucja jest super. Pozdrawiam wszystkich którzy starają się starają się nie ulegać prostym emocją.

Napisał(a): ~ostap bender -

Blandare51 "Pani K. Pawłowicz znów w akcji" - a czegoz znow sie nazarła?

Inkwizycja juz byla... Palono niewygodne ksiegi... Wielkie zaslugi w ich ratowaniu mieli wowczas muzulmanie - To dzieki bibliotece w Cordobie zachowalo sie wiele dziel zabytkow kultury owczesnego swiata srodziemnomorskiego!
Tak, bezsprzecznie a Biblioteka Aleksandryjska spaliła się sama w myśl "Jeżeli jest w tych księgach co innego niż w Koranie to są one niebezpieczne, jeżeli jest to samo co w Koranie , to są one niepotrzebne. Najbezpieczniej jest je spalić"

Napisał(a): ~Artur -

Blandare51 "Pani K. Pawłowicz znów w akcji" - a czegoz znow sie nazarła?

Inkwizycja juz byla... Palono niewygodne ksiegi... Wielkie zaslugi w ich ratowaniu mieli wowczas muzulmanie - To dzieki bibliotece w Cordobie zachowalo sie wiele dziel zabytkow kultury owczesnego swiata srodziemnomorskiego!
Czy obecni muzułmanie samozwańczego Muhammada to są ci sami muzułmanie Allacha, którzy kiedyś ratowali księgi?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pani K. Pawłowicz znów w akcji