977
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń64 tys.
  • Odpowiedzi242
  • Ocen na +374
977 ppt ?

Pani K. Pawłowicz znów w akcji (243)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): pintapalec -

~batt Taki to Polska kraj katolicki że policja morduje ludzi na komisariacie a katolicki minister zamiata sprawę pod dywan i wznosi ręce do góry na Jasnej Górze.
Naśladuje swoich szamanów watykańsko katolickich na " jasnej górce?".
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Czytelnik -

W ramach upowszechniania czytelnictwa, które zostało zepchnięte na margines przez multimedia. Zarejestrowane w Polsce kościoły, też darmowo rozdają swoje wydawnictwa i nikt z tego powodu nie płacze. To nie koran jest winien, ale jego interpretatorzy.

Napisał(a): ~zeno -

tej pani naprawdę brak 5 klepki
KK okupuję Polskę Słowiańską wprowadzając tę religię stosowano brutalne metody, mordy, pa;lenie żywcem,łamanie kości każda wojna wywoływana jest przez chęci dominacji jakiejś religii więc??????.....do czego ona nam potrzebna

Napisał(a): andras13 -

Lampart I rozumiem, że Ty masz biblię przeczytaną w te i we wte :-) Nie znam Polaka, który by przeczytał biblię - jak już - to fragmenty - no może... co drugi ksiądz.

I po kolejne NIE BARDZO ROZUMIEM - RODZI SIĘ CZŁOWIEK W POLSCE I CHCESZ MI POWIEDZIEĆ, ŻE NIE MA PRAWA WYBRAĆ INNEJ RELIGII NIŻ KATOLICYZM?????????????????????????????????????????????

Piszesz :na pawlowicz nie ma sposobu ,jedyny to kaftan i tworki ,ale jaro nie przyzwoli
Z jakiej okazji w kraju katolickim ma być promowana księga Koran?

Z takiej, że to wolny kraj i nikt będzie wybierał mi w co mam wierzyć czy w boga czy allacha czy w UFO słoniki na marsie lub inne bzdury

Matko za pisu jakies moherstwo ciemnota wyłazi z nor czy jak

Napisał(a): gość -

Przykre, że nie znasz i sam jak rozumiem nie czytałeś. Ale zapewne zaliczasz siebie do tzw "wierzących"...bo co, bo ksiądz za Ciebie przeczytał?
Niezłych rzeczy byś się dowiedział gdybyś sam sprósprobowal, księżom też by się przydało.

Ps. Ja czytałam ją wielokrotnie- od deski, do deski. Właśnie dlatego nie jestem katoliczką.

Napisał(a): pintapalec -

~aaa
pintapalec
Blandare51 "Pani K. Pawłowicz znów w akcji" - a czegoz znow sie nazarła?

Inkwizycja juz byla... Palono niewygodne ksiegi... Wielkie zaslugi w ich ratowaniu mieli wowczas muzulmanie - To dzieki bibliotece w Cordobie zachowalo sie wiele dziel zabytkow kultury owczesnego swiata srodziemnomorskiego!
Co prawda to prawda ,gdyby nie pierwsi muzułmańscy kalifowie z Bagdadu ,to w Europie nic byśmy nie wiedzieli o poezji i nauce, starożytnych greków ich naukowych dokonań..Gdyż chrześcijańscy barbarzyńcy w religijnym amoku wszystko niszczyli i palili..
Byśmy wiedzieli osi.oł.ku, ponieważ wszystkie konfiskowane przez kościół księgi były składowane w watykanie lub w pewnych wyselekcjonowanych klasztorach. Nadprogramowe egzemplarze były palone ku uciesze wieśniaków. Do pozostałych miał dostęp tylko kler.
Może być i tak baranku boży , watykańska klika klesza wiedziała co robi, Doszli do wniosku że im głupszy motłoch będzie im podlegał tym łatwiej będzie takim stadem ciemnych baranów i owiec rządzić i ich strzyc z mamony..I już od 1700 lat to robią ,ale się wściekają bo coraz mniej jest w tym stadzie ogłupiałych i ciemnych religijnych baranów i owiec..
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pani K. Pawłowicz znów w akcji