996
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń64 tys.
  • Odpowiedzi261
  • Ocen na +374
996 ppt ?

Pani K. Pawłowicz znów w akcji (262)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): ~zeno -

tej pani naprawdę brak 5 klepki
KK okupuję Polskę Słowiańską wprowadzając tę religię stosowano brutalne metody, mordy, pa;lenie żywcem,łamanie kości każda wojna wywoływana jest przez chęci dominacji jakiejś religii więc??????.....do czego ona nam potrzebna
INTERIA.PL

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): andras13 -

Lampart I rozumiem, że Ty masz biblię przeczytaną w te i we wte :-) Nie znam Polaka, który by przeczytał biblię - jak już - to fragmenty - no może... co drugi ksiądz.

I po kolejne NIE BARDZO ROZUMIEM - RODZI SIĘ CZŁOWIEK W POLSCE I CHCESZ MI POWIEDZIEĆ, ŻE NIE MA PRAWA WYBRAĆ INNEJ RELIGII NIŻ KATOLICYZM?????????????????????????????????????????????


Piszesz :na pawlowicz nie ma sposobu ,jedyny to kaftan i tworki ,ale jaro nie przyzwoli
Z jakiej okazji w kraju katolickim ma być promowana księga Koran?

Z takiej, że to wolny kraj i nikt będzie wybierał mi w co mam wierzyć czy w boga czy allacha czy w UFO słoniki na marsie lub inne bzdury

Matko za pisu jakies moherstwo ciemnota wyłazi z nor czy jak

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): gość -

Przykre, że nie znasz i sam jak rozumiem nie czytałeś. Ale zapewne zaliczasz siebie do tzw "wierzących"...bo co, bo ksiądz za Ciebie przeczytał?
Niezłych rzeczy byś się dowiedział gdybyś sam sprósprobowal, księżom też by się przydało.

Ps. Ja czytałam ją wielokrotnie- od deski, do deski. Właśnie dlatego nie jestem katoliczką.

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): pintapalec -

~aaa
pintapalec
Blandare51 "Pani K. Pawłowicz znów w akcji" - a czegoz znow sie nazarła?

Inkwizycja juz byla... Palono niewygodne ksiegi... Wielkie zaslugi w ich ratowaniu mieli wowczas muzulmanie - To dzieki bibliotece w Cordobie zachowalo sie wiele dziel zabytkow kultury owczesnego swiata srodziemnomorskiego!
Co prawda to prawda ,gdyby nie pierwsi muzułmańscy kalifowie z Bagdadu ,to w Europie nic byśmy nie wiedzieli o poezji i nauce, starożytnych greków ich naukowych dokonań..Gdyż chrześcijańscy barbarzyńcy w religijnym amoku wszystko niszczyli i palili..
Byśmy wiedzieli osi.oł.ku, ponieważ wszystkie konfiskowane przez kościół księgi były składowane w watykanie lub w pewnych wyselekcjonowanych klasztorach. Nadprogramowe egzemplarze były palone ku uciesze wieśniaków. Do pozostałych miał dostęp tylko kler.
Może być i tak baranku boży , watykańska klika klesza wiedziała co robi, Doszli do wniosku że im głupszy motłoch będzie im podlegał tym łatwiej będzie takim stadem ciemnych baranów i owiec rządzić i ich strzyc z mamony..I już od 1700 lat to robią ,ale się wściekają bo coraz mniej jest w tym stadzie ogłupiałych i ciemnych religijnych baranów i owiec..

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): Marduk1986 -

~zeno tej pani naprawdę brak 5 klepki
KK okupuję Polskę Słowiańską wprowadzając tę religię stosowano brutalne metody, mordy, pa;lenie żywcem,łamanie kości każda wojna wywoływana jest przez chęci dominacji jakiejś religii więc??????.....do czego ona nam potrzebna
Ktoś kilka dni temu pisał że gdyby katolicyzm nie przywędrował do Polski,to Ordy Mongolskie by nas najeżdżały i sprzedawały na targu niewolników na Krymie :D

Ewidentnie autor tamtej wypowiedzi nie zna historii,za dużo się naczytał katolickich propagandystów.To katolicyzm przyniósł ze sobą do Polski niewolę,feudalizm,z wolnych słowiańskich ludzi zrobiono niewolników kleru,chłopów pańszczyźnianych.Nic dziwnego że w 1038 roku wybuchła Reakcja Pogańska,nasi przodkowie wymordowali i przepędzili z kraju większość kleru (a może nawet cały kler),kościoły były palone.

Ten cały katolicyzm nie obronił kraju przed najazdami tatarskimi i tureckimi,a oni lubili brać jasyr,więc nieliczni Polacy i tak mogli kończyć na targach niewolników.

kościół jest jak figa dusiciel.https://opolc(...)cz-vii/

watykan zrobił z Polski swoje tępe narzędzie do bicia Rosji i Turcji,na rozkaz papy na początku XVII wieku Polska napadła Rosję podczas Wielkiej Smuty,przemycono do Moskwy trzech dymitrów samozwańców jako prawowitych carów,każdy miał być cudownie ocalałym synem Iwana IV Groźnego,jednak Rosjanie się nie nabrali,wszyscy samozwańcy zostali wymordowani. Watykan marzył o skatoliczeniu Rosji. Rzeczpospolita Obojga Narodów miała szansę stworzyć z Rosją wspólne państwo,z poszanowaniem i zachowaniem panujących religii,ten szwedzki fanatyk i podnóżek papieża wabiący się Zygmunt III Waza wszystko schrzanił,chciał katoliczyć Rosję.

To jeden przykład watykańskiej szkodliwości dla Polski,w 1612 roku Polacy zostali wypędzeni z Kremla,w 1795 roku RON przestała istnieć,w międzyczasie katolicy zdobyli supremację, wprowadzono karę śmierci za odstępstwo od katolicyzmu,katolicy zaczęli prześladować inne wyznania,wielu ludzi wypędzono z kraju,katolicy rozpętali kilka wojen domowych,wtedy w RON katolicy stanowili trochę mniej niż 50%,a terroryzowali cały kraj.Kler zagrzewał do buntów.

Można by tu dużo napisać o szkodliwości watykanu i katolicyzmu dla Polski,w skrócie opisałem dwa ostatnie stulecia istnienia Rzeczpospolitej Obojga Narodów.
Niech jeszcze ktoś bredzi że katolicyzm dobrze przysłużył się Polsce.Dwie największe tragedie w historii tych ziem to 966 r i 1039 lub 1040 rok (pacyfikacja Reakcji Pogańskiej przez renegata Kazimierza Odnowiciela który wrócił do Polski razem z wojskami niemieckimi i ruskimi,jak na zdrajcę i sprzedawczyka przystało).

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): ~zdrowy -

czy nie widzicie do czego doprowadza religia ? wszystkie pogromy mialy podłoże religijne - mój bóg jest prawdziwy,a nie twój ...przecież stary testament jest wspólny dla islamu,chrzescijaństwa i religii zydowskiej...religia to światopogląd sprzed 3000 lat,gdzie kobieta i dziecko jest śmieciem..
czy tego nie widać ?!!!

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): kalachim73 -

Niech ta nawiedzona niby profesor,niby kształcona i niby mądra , wytłumaczy najpierw co to jest biblia,co to jest koran,co to jest krzyż i dlaczego ktoś komuś nakazuję czy zakazuję poznać treść tych wydawnictw czy przedmiotów?
Niech to coś nie myli POLAKA z KATOLIKIEM,bo jeszcze trochę a pomyli mysz z kotem.

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): ~Olo -

Najpierw trzeba się zastanowić czy bóg w ogóle istnieje. Strach przed nicością po śmierci świetnie wykorzystali księża. Ideologia Nieba, czyścca i piekła przypadła nierozumnemu ludowi do gustu." Po śmierci jak będę dobry i będę nosił kasę do kościoła to trafię do nieba i będę żyć wiecznie". Przecież właśnie o to chodziło. O kasę i władzę. Ludzie obudzcie siędajcie jakikolwiek przykład istnienia Boga, jakikolwiek którego nauka nie mogłaby obalić. Teraz najbogatszą instytucją w świecie jest właśnie kościół. Nie płąci podatków, ksi8ęża nie pracują (nigdy nie pracowali i nie wiedzą co to ciężka praca) wy ich utrtzymujecie ze swoich najczęściej bardzo małych rent, emerytur cz nawet pensji (choć najwięcej dają ci co mają niewiele czyli emeryci i renciści) nie ugotują sobie obiadu a nawet herbaty bo mają pomoc domową (a ty masz?). Dla nich emerytura 8000 tysięcy jest za niska (jak wypowiedział sie niedawno jakiś biskup przechodzący na emeryturę) za takie pieniądze to tylko wegetacja. Kasa, kasa, kasa i WŁADZA to jest to co interesuje kościół.

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): gość -

Nie wiem jak większość ludzi w naszej pięknej krainie zareaguje, gdy ktoś człowieka zaczepi na ulicy, czy też najdzie go w domu i będzie chciał;
Po 1) na siłe zaciekawić.
Po 2) wcisnąć za friko Koran.
Mamy takie akcje organizowane przez np. "kocią wiarę" jak ich potocznie Polak lubi nazywać i nie sprawdza sie to.
98% ludzi naprawde inteligentnych, (nie mądrych, wkuwających na pamięć slogany puste jak wydmuszka), tylko bystrych, inteligentnych ludzi, którzy wiedzą skąd przyszli i po co zmierzają w życiu są ATEISTAMI. Bez względu na rasę, płeć, czy stanowisko jakie zajmują w społeczeństwie i ten fakt musi cała reszta w końcu przełknąć.
Nie mniej jednak, wydaje mi się, że ludzie bez gadania przyjmą darmowy Koran, a mijając pierwszy kosz na odpady sie go pozbędą, rozpędzą nim grilla, napalą w kominku, bądź użyją jako patent na kołyszący się stolik i zapomną.
Jesteśmy specyficznym narodem, jak ktoś nakazuje nam mówić "A" z regóły mówimy "B".
Dzięki temu jako jedyni w Europie, a może nawet na świecie nie musimy się obawiać jakiegoś przewrotu religijno-kulturowego w kraju.
I to właśnie w tym jest przepiękne.
Nikt nam nie zrobi krzywdy, tak jak sobie ją robimy sami zazwyczaj :)

Pozdrawiam.

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): hatatitla -

Czyżby katolicy byli tak słabi, że boją się koranu ? Niestety wszyscy ortodoksyjni wierni, obojętne jaką religię wyznają boją się żeby nikt nie poznał innej, słuszna jest jedynie nasza. Prawda jest taka że Bóg jest jeden, a religie są po to żeby ludziom mieszać w głowach i zgarnąć sporo kasy.

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): Marduk1986 -

~Katolik A ja chętnie przyjmę do czytania kilka egzemplarzy koranu i będę go czytał podczas rozpalania w piecu. Darmowa rozpałka a i tekturka z obwoluty przyda się do rozbujania ogieńka.
Jak to mówią "nie dla psa kiełbasa" :) Widzę że tradycjonalista z ciebie,1700 lat minęło a oni jeszcze nie wyginęli,kultywujesz zwyczaje twych przodków? Gdzie się pojawiła ta swołocz to paliła książki.Spalili Bibliotekę Aleksandryjską,przez nich ludzkość straciła sporo wiedzy,w niektórych dziedzinach może już nieodwracalnie.

Akcja z filmu,według niszczycieli kultur i wiedzy to film antykatolicki,na pewno sobie zasłużyli na to,trzeba im przypominać zbrodnie na ludziach,różnych kulturach i na nauce jakich dopuszczali się od edyktu mediolańskiego z 313 roku.
Siedzą bydlaki na ziemi,obserwują palącą się Bibliotekę Aleksandryjską,i debatują o tym jak wygląda świat,wiedza spalona (ze zbiorów nic nie czytali,bo nie umieli) a ziemia to centrum wszechświata na iluś tam słoniach a może nawet na krokodylach,papież wie,uważaj na krawędzie na końcu świata.

W sumie uważam że ten żałosny artykuł 196 nigdy nie powinien powstać,spójrzhttps://www.a(...)1/a230/

Jeśli dojdzie do realizacji planu,sądy,prokuratura i grzywny będą twoim najmniejszym zmartwieniem,w Polsce jest ich około 0,01%,wystarczy że co tysięczny miałby zamiar "przetłumaczyć" ci do rozumu,przelicz ilu to.Ja wiem :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pani K. Pawłowicz znów w akcji