977
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń64 tys.
  • Odpowiedzi242
  • Ocen na +374
977 ppt ?

Pani K. Pawłowicz znów w akcji (243)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): ~zdrowy -

czy nie widzicie do czego doprowadza religia ? wszystkie pogromy mialy podłoże religijne - mój bóg jest prawdziwy,a nie twój ...przecież stary testament jest wspólny dla islamu,chrzescijaństwa i religii zydowskiej...religia to światopogląd sprzed 3000 lat,gdzie kobieta i dziecko jest śmieciem..
czy tego nie widać ?!!!

Napisał(a): kalachim73 -

Niech ta nawiedzona niby profesor,niby kształcona i niby mądra , wytłumaczy najpierw co to jest biblia,co to jest koran,co to jest krzyż i dlaczego ktoś komuś nakazuję czy zakazuję poznać treść tych wydawnictw czy przedmiotów?
Niech to coś nie myli POLAKA z KATOLIKIEM,bo jeszcze trochę a pomyli mysz z kotem.

Napisał(a): ~Olo -

Najpierw trzeba się zastanowić czy bóg w ogóle istnieje. Strach przed nicością po śmierci świetnie wykorzystali księża. Ideologia Nieba, czyścca i piekła przypadła nierozumnemu ludowi do gustu." Po śmierci jak będę dobry i będę nosił kasę do kościoła to trafię do nieba i będę żyć wiecznie". Przecież właśnie o to chodziło. O kasę i władzę. Ludzie obudzcie siędajcie jakikolwiek przykład istnienia Boga, jakikolwiek którego nauka nie mogłaby obalić. Teraz najbogatszą instytucją w świecie jest właśnie kościół. Nie płąci podatków, ksi8ęża nie pracują (nigdy nie pracowali i nie wiedzą co to ciężka praca) wy ich utrtzymujecie ze swoich najczęściej bardzo małych rent, emerytur cz nawet pensji (choć najwięcej dają ci co mają niewiele czyli emeryci i renciści) nie ugotują sobie obiadu a nawet herbaty bo mają pomoc domową (a ty masz?). Dla nich emerytura 8000 tysięcy jest za niska (jak wypowiedział sie niedawno jakiś biskup przechodzący na emeryturę) za takie pieniądze to tylko wegetacja. Kasa, kasa, kasa i WŁADZA to jest to co interesuje kościół.

Napisał(a): gość -

Nie wiem jak większość ludzi w naszej pięknej krainie zareaguje, gdy ktoś człowieka zaczepi na ulicy, czy też najdzie go w domu i będzie chciał;
Po 1) na siłe zaciekawić.
Po 2) wcisnąć za friko Koran.
Mamy takie akcje organizowane przez np. "kocią wiarę" jak ich potocznie Polak lubi nazywać i nie sprawdza sie to.
98% ludzi naprawde inteligentnych, (nie mądrych, wkuwających na pamięć slogany puste jak wydmuszka), tylko bystrych, inteligentnych ludzi, którzy wiedzą skąd przyszli i po co zmierzają w życiu są ATEISTAMI. Bez względu na rasę, płeć, czy stanowisko jakie zajmują w społeczeństwie i ten fakt musi cała reszta w końcu przełknąć.
Nie mniej jednak, wydaje mi się, że ludzie bez gadania przyjmą darmowy Koran, a mijając pierwszy kosz na odpady sie go pozbędą, rozpędzą nim grilla, napalą w kominku, bądź użyją jako patent na kołyszący się stolik i zapomną.
Jesteśmy specyficznym narodem, jak ktoś nakazuje nam mówić "A" z regóły mówimy "B".
Dzięki temu jako jedyni w Europie, a może nawet na świecie nie musimy się obawiać jakiegoś przewrotu religijno-kulturowego w kraju.
I to właśnie w tym jest przepiękne.
Nikt nam nie zrobi krzywdy, tak jak sobie ją robimy sami zazwyczaj :)

Pozdrawiam.

Napisał(a): hatatitla -

Czyżby katolicy byli tak słabi, że boją się koranu ? Niestety wszyscy ortodoksyjni wierni, obojętne jaką religię wyznają boją się żeby nikt nie poznał innej, słuszna jest jedynie nasza. Prawda jest taka że Bóg jest jeden, a religie są po to żeby ludziom mieszać w głowach i zgarnąć sporo kasy.

Napisał(a): ~gość I I -

~gość A ja tam chętnie zajrzałabym do tego koranu. Ciekawi mnie to. Tylko nie wiem, w jakim celu chcą rozdawać te korany, bo niby co mamy z nimi robić?
Poczytaj sobie taką książkę Reyes Monforte, pt "Nie wierna". Jest tam dużo cytatów z koranu na różne okazję. i pokazane zastosowanie tych cytatów w praktyce. Na prawdę warto
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pani K. Pawłowicz znów w akcji