904
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń58 tys.
  • Odpowiedzi238
  • Ocen na +333
904 ppt ?

Pani K. Pawłowicz znów w akcji (239)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): Mario87 -

Ale wyjątkowo się z nią zgadzam. Umieściła na fejsie wpis, który według mnie jest strzałem w dziesiątkę:

Z jakiej okazji w kraju katolickim ma być promowana księga Koran? Niektórzy twierdzą, że można przeczytać z ciekawości, żeby zobaczyć, co tak naprawdę jest tam zawarte. Ale Pani Pawłowicz ma rację najpierw należy poznać Biblię żeby brać się za księgi innej wiary
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): Blandare51 -

"Pani K. Pawłowicz znów w akcji" - a czegoz znow sie nazarła?

Inkwizycja juz byla... Palono niewygodne ksiegi... Wielkie zaslugi w ich ratowaniu mieli wowczas muzulmanie - To dzieki bibliotece w Cordobie zachowalo sie wiele dziel zabytkow kultury owczesnego swiata srodziemnomorskiego!

Napisał(a): Lampart -

I rozumiem, że Ty masz biblię przeczytaną w te i we wte :-) Nie znam Polaka, który by przeczytał biblię - jak już - to fragmenty - no może... co drugi ksiądz.

I po kolejne NIE BARDZO ROZUMIEM - RODZI SIĘ CZŁOWIEK W POLSCE I CHCESZ MI POWIEDZIEĆ, ŻE NIE MA PRAWA WYBRAĆ INNEJ RELIGII NIŻ KATOLICYZM?????????????????????????????????????????????

Piszesz :
Z jakiej okazji w kraju katolickim ma być promowana księga Koran?

Z takiej, że to wolny kraj i nikt będzie wybierał mi w co mam wierzyć czy w boga czy allacha czy w UFO słoniki na marsie lub inne bzdury

Matko za pisu jakies moherstwo ciemnota wyłazi z nor czy jak

Napisał(a): Lampart -

~gość
Blandare51 "Pani K. Pawłowicz znów w akcji" - a czegoz znow sie nazarła?

Inkwizycja juz byla... Palono niewygodne ksiegi... Wielkie zaslugi w ich ratowaniu mieli wowczas muzulmanie - To dzieki bibliotece w Cordobie zachowalo sie wiele dziel zabytkow kultury owczesnego swiata srodziemnomorskiego!
Zdjęcie
Dlatego m.in w Hiszpanii były największe ośrodku naukowe

Napisał(a): pintapalec -

Blandare51 "Pani K. Pawłowicz znów w akcji" - a czegoz znow sie nazarła?

Co prawda to prawda ,gdyby nie pierwsi muzułmańscy kalifowie z Bagdadu ,to w Europie nic byśmy nie wiedzieli o poezji i nauce, starożytnych greków ich naukowych dokonań..Gdyż chrześcijańscy barbarzyńcy w religijnym amoku wszystko niszczyli i palili..

Napisał(a): Mario87 -

Lampart I rozumiem, że Ty masz biblię przeczytaną w te i we wte :-) Nie znam Polaka, który by przeczytał biblię - jak już - to fragmenty - no może... co drugi ksiądz.

I po kolejne NIE BARDZO ROZUMIEM - RODZI SIĘ CZŁOWIEK W POLSCE I CHCESZ MI POWIEDZIEĆ, ŻE NIE MA PRAWA WYBRAĆ INNEJ RELIGII NIŻ KATOLICYZM?????????????????????????????????????????????

Piszesz :
Z jakiej okazji w kraju katolickim ma być promowana księga Koran?

Z takiej, że to wolny kraj i nikt będzie wybierał mi w co mam wierzyć czy w boga czy allacha czy w UFO słoniki na marsie lub inne bzdury

Matko za pisu jakies moherstwo ciemnota wyłazi z nor czy jak
A czy jak Jehowi pukają Ci do drzwi to też chętnie zbierasz wszystkie materiały i je czytasz?

Napisał(a): ~gość -

w wolnym kraju każdy obywatel ma prawo do wyboru religii, książki, która chce przeczytać i do swoich opinii. Dlatego też, jeśli ktoś chce poznać Koran to ma do tego prawo, co od razu nie oznacza , że przejdzie na islam. Wydaje mi się, że warto poznać inne religie zanim zacznie się na nie pluć jak to jest u nas. i tak postępuje pani Pawłowicz. Nie znam ale potępiam. Jak pozna to będę z nią dyskutować.

Napisał(a): ~jki -

a kto toto wpuścił na twittera a i widaćjaki jej językjest. Czyżby Nasz Kraj, na pewno nie jej pisiorów, jest b jednak krajem ludzi wolnych więc dlaczego nie???? Jeśli będzie okazja to nie omieszkam z niej skorzystaći zapoznać sie z podejściem innej wiary nadal w jednego Boga przecież, ha

Napisał(a): Marduk1986 -

Pawłowicz nie chodzi o Polskę jej chodzi tylko o krzyż,sama to powiedziała."Poczytamy i podniesiemy rękę na krzyż,nie dajmy się wykorzystać do walki z Polską".
Pani Pawłowicz chyba do szkoły nigdy nie chodziła,krzyż czyli rzymska szubienica nigdy nie była symbolem narodowym Polski,i nigdy nie będzie.To są ci patrioci,nawet nie znają polskich symboli narodowych,a jeszcze śmią decydować kto jest Polakiem,a kto nie jest.
Walka z krzyżem nie jest walką z Polską.

Napisał(a): ~qwer -

W wolnym kraju ja chcę wiedzieć, kto i za czyje pieniądze rozdaje koran w sytuacji ewidentnej wojny cywilizacji. A to czy ktoś chce zmienić pod wpływem przeczytaniem tegoż korany wiarę mam w głębokim poważaniu. Chyba że zechce mi na mocy sur przeczytanych w tymże koranie zmuszać mnie do przyjęcia islamu - i żeby nie było przeczytałem wszystkie święte księgi wielkich religii (odnośnie islamu przeczytałem też "Szatańskie wersety".

Napisał(a): Marduk1986 -

Sikorsky Zakaz islamizacji Polski. Tak jak to zrobił Orban na Węgrzech.
Jak to mówił Orban "Islam nigdy nie był częścią Europy,Islam tylko najeżdżał Europę".
Przez kilkaset lat islamizowali Bałkany,na południu Hiszpanii też kiedyś okupowali terytoria.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pani K. Pawłowicz znów w akcji