12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń126
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
12 ppt ?

Partnerka plus size... (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Partnerka plus size...

Napisał(a): ~karpys -

Wiem że o gustach się nie dyskutuje ale jednak zastanawia mnie taka rzecz co niektórzy faceci widzą w grubaskach? Już któryś raz w autobusie czy tramwaju widzę takie pary. On chudzina i przyklejony do swojej dorodnej pannicy której trzeba z półtora siedzenia. Miłość miłością, ale coś jeszcze kryje się w takim pożądaniu? Jak się to widzi to ma się wrażenie że ona zabiera mu jedzenie i głodzi. Ja znam facetów którzy nie lubią otyłych pań, więc zastanawiam się co widzą w nich miłośnicy takich dorodnych kształtów? Może są tu tacy, którzy mogliby to wyjaśnić? Mam wrażenie, że takie wielkie kobiety kojarzą się im z matkami…
INTERIA.PL

Re: Partnerka plus size...

Napisał(a): Jiraya -

W społeczeństwie zdominowanym przez technologię i wygodę, gdzie nie ma zagrożeń ze strony drapieżników dochodzi do wypaczenia ról. Eksperyment z 4ma etapami u myszy - stary eksperyment. W ostatnim etapie myszy troszczyły się już tylko o futerka, nie chciały potomstwa, samice stawały się agresywne, a samce homo. W społeczeństwie i dobie technologicznej obecnie płeć staje się zrównana i ma coraz mniejsze znaczenie. Zatem facet może być mniej męski a kobieta może sobie być grubasem i o siebie nie dbać, bo .. "jak śmiesz hejtować ksenofobie!". Im bardziej na zachód, im więcej takiego życia i mniej tradycyjnych wartości, tym więcej chudych ciotowatych przecinków z babami szerszymi od nich 2-3 krotnie. To jest po prostu przebiegunowanie / odwrócenie ról. Wszystko to trend, który się zmienia.

Napisał(a): ~Gość -

~farna Ja mam koleżankę która lubi otyłych facetów bo uważa, że to wielkie miśki. Może faceci też mają coś takiego względem otyłych kobiet, że im się takie kobiety kojarzą z bezpieczeństwem, zaspokojeniem, itp.
Grube są słabe w łóżku, szybko i obficie się pocą oraz mają problemy z higieną.

Napisał(a): Jiraya -

gość chudą laską lubią się pochwalić przed kolegami, a z grubszą pójść do łóżka? A może wybierają grubszą, żeby partnerki nie zabrał im konkurent?
To duzo mowi o kolesiach w dzisiejszych czasach. Bardziej rozbawil mnie tekst o poczuciu bezpieczenstwa takiego goscia ;D Wielka baba obroni :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Partnerka plus size...