916
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42 tys.
  • Odpowiedzi351
  • Ocen na +549
916 ppt ?

Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach (352)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~alpc -

Broń ,broń krzyża najlepiej własnego! Pytanie, dlaczego p. ukochana szydło zadaje się z szefem państwa półksiężyca? Czyżby Pani Pawłowicz nie wiedziała, że półksiężyc to symbol TURCJI, a szefem jest ERDOGAN?

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): investigatorx -

,Wpis jest durny, niezgodny z nauką kościoła. Miłosierdzie nie może być wybiórcze. Przekreślanie miłosierdzia w stosunku do innych religijnie lub kulturowo ludzi przeczy nauczaniu Jezusa Chrystusa.. Wystarczy, jeśli pani Pawłowicz przypomni sobie przypowieść o miłosiernym Samarytaninie albo zachowanie Chrystusa w ogrójcu, gdy porywczy św. Piotr obciął ucho jednemu z żołnierzy, którzy przyszli Go aresztować...Nie każdy wyznawca islamu jest złym człowiekiem. Muzułmanów jest na świecie miliony. Tylko ich nikły procent jest zatruty jadem nienawiści , nie bez winy chrześcijan , którzy od wieków ich tępili począwszy od wypraw krzyżowych , a na wojnach na Bliskim Wschodzie i północnej Afryce skończywszy. Chrystus na krzyżu modlił się za swoich oprawców : "Ojcze. Przebacz im bo nie wiedzą co czynią.".Dziwi mnie postawa pani Pawłowicz, która uważa się za religijną, a głosi poglądy sprzeczne z poglądami Ojca Św. i kilku biskupów polskich, a także poglądami świętego Jana Pawła II. To zwykła schizma. Kościół rzymsko-katolicki upadnie za sprawą takich "chrześcijan".

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): investigatorx -

[cytat kogo=~ARCTOS]Jak nigdy zgadzam się z Pawłowiczówną. Jak ktoś chce "migrantów" w Polsce, to proszę bardzo - ale na swój własny koszt i swoją odpowiedzialność karną. I już. [/cytat Strasznie kaleczysz język polski chociaż muzułmanów na razie w Polsce jest niewielu. W takich "Polakach" , którzy nie potrafią sklecić poprawnie jednego zdania po polsku, upatruję przyszły upadek Rzeczypospolitej.

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~ARCTOS -

[cytat kogo=investigatorx][cytat kogo=~ARCTOS]Jak nigdy zgadzam się z Pawłowiczówną. Jak ktoś chce "migrantów" w Polsce, to proszę bardzo - ale na swój własny koszt i swoją odpowiedzialność karną. I już. [/cytat Strasznie kaleczysz język polski chociaż muzułmanów na razie w Polsce jest niewielu. W takich "Polakach" , którzy nie potrafią sklecić poprawnie jednego zdania po polsku, upatruję przyszły upadek Rzeczypospolitej.[/cytat]

Już upadła - na kolana przed złoconymi bałwanami.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach