916
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42 tys.
  • Odpowiedzi351
  • Ocen na +549
916 ppt ?

Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach (352)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~gosc -

pawlowicz skoro jestes taka wielka "chrzescijanka " , to gdzie podziala sie twoja milosc do blizniego ? a moze wy w pis podzieliliscie ludzi na tych , ktorzy sa takimi bigotami jak wy i reszta , ktora wie co , to jest wiara w Boga ? nie ma wiekszych bigotow, klamcow i podolcow od was na czele z waszym guru ![b][/b][i][/i]
INTERIA.PL

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~gość -

jak ktoś tak pragnie pomagać uchodźcom to niech pomaga tylko dlaczego chce to robić moim i moich dzieci kosztem sprowadzając nam na kark dzicz już Jan III Sobieski gonił to tałatajstwo z Europy tyle że już dawno umarł i drugi raz ich nie pogoni i w tej sytuacji lepiej tej hordy niewiernych nie wpuszczać do ojczyzny za której wolność tak drogo naród Polski zapłacił i to nie jakimiś pieniędzmi ale życiem młodych Polaków z różnych pokoleń

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): WOMAR1910 -

~gość
~kotek tej Pani juz podziekujemy ona tyle zrobila dobrego dla polski co jej koledzy s Pis tylu kaczysnki albo kukiz !!!! banda wiesniakow oszolomow i ludzi ktorzy nigdy nie wyjezdzali z polski dorawal sie do wladzy i robi ciemniakom wode z mogu i tyle !!!! NIE glosowac na tych pseldo katolokow !!!
Kotek jak ty możesz wytrzymać z tyloma katolokami :)
A ta sałatkowa bardzo tęga pani jeszcze wypisuje swoje zidiociałe głupoty ?

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~greg -

~Jadzia879 Jaka jest profesor Pawłowicz, każdy wie. Jednak tym razem zgadzam się z tym co napisała. Cała Europa ma teraz ogromny problem. A Polsce może najpierw pomyślmy o swoich obywatelach, aby mi pomóc a dopiero potem o innych. Niestety u nas nadal jest brak mieszkań, służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia, nadal utrzymuje się bezrobocie. Jestem przeciwna muzułmanom.
Małe sprostowanie ta kobieta nie jest profesorem

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~gość -

Lubię Panią Pawłowicz. Ma dobre intencje i zgadzam się z nią w pełni. Cieszę się, że mamy taką wojowniczkę o Polskę w parlamencie. Tacy powinni być politycy w Polsce. Odpowiedzialni, rzeczowi, temperamentni i uczciwi.

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~gość -

Jak ona śmie nazywać się katoliczką i stawać w obronie krzyża . Nie chodzi tu nawet o pomaganie kobietom i dzieciom które uciekają przed wojna ale o to że prawdziwy katolik nie mści na innych , a ona to robi dla chorego poklasku i utrzymanie się przy korycie. Przyjdzie jednak taki dzień ŻE KORYTO WYSCHNIE I za swoje czyny trzeba będzie odpowiedzieć i nie tylko przed prawem. Po drugie katolik to rodzina , potomstwo i wychowanie bez nienawiści do innych . A ona co ,pusta , samotna , sfrustrowana kobieta i gdy przyjdzie ten dzień to nie będzie miał jej kto podać szklanki wody. Odejdzie w zapomnieniu w przytułku.

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~gość -

~gość Jak ona śmie nazywać się katoliczką i stawać w obronie krzyża . Nie chodzi tu nawet o pomaganie kobietom i dzieciom które uciekają przed wojna ale o to że prawdziwy katolik nie mści na innych , a ona to robi dla chorego poklasku i utrzymanie się przy korycie. Przyjdzie jednak taki dzień ŻE KORYTO WYSCHNIE I za swoje czyny trzeba będzie odpowiedzieć i nie tylko przed prawem. Po drugie katolik to rodzina , potomstwo i wychowanie bez nienawiści do innych . A ona co ,pusta , samotna , sfrustrowana kobieta i gdy przyjdzie ten dzień to nie będzie miał jej kto podać szklanki wody. Odejdzie w zapomnieniu w przytułku.
Nie pogryź klawiatury :)

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~gość -

o jak wielu tu wrażliwych dla różnego rodzaju islamistów i jak miękkie mają serduszka i własnych rodaków wyzwą od katoli bezbożników choć sami deklarują się ateistami to mimo to wiedzą lepiej co powinien katolik a ja wam powiem tak jako katolik mogę być miłosierny ale to nie znaczy że mam być głupi i sprowadzać zagrożenie na siebie i swoją rodzinę a i odwalcie się od mojej wiary

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~teżmicoś -

Zgadzam się z tą treścią....ale czasem zadaję sobie pytanie - dlaczego to tylko my, Polacy jesteśmy tak bardzo obciążeni obroną katolicyzmu, wiary wyznawanej na całym świecie, chociaż inni praktykujące kraje niezbyt dbają o jej utrzymanie. Czy aby w naszym położeniu i gospodarczym i politycznym - jesteśmy w stanie tak wiele łożyć na utrzymanie nadmiernej liczby głoszących wiarę i wręcz wymuszać datki......a przy tym wykorzystywać społeczeństwo, które w swej niemocy zmiany czegokolwiek - po prostu idzie do kościoła modlić się o cud? Moje obawy dotyczą też samej idei obrony wiary za wszelką cenę.......podczas gdy możemy przy tym stracić wiele więcej - przykładowo przychylność części społeczeństwa, która nie sprosta narzucanym prawidłom kościelnym i w rezultacie odwróci się nie tylko od kościoła, ale też od fanatycznie wierzących. Czy nie grozi to znów rozłamem i szerzeniem krytycyzmu teologii? Nawet jesli nie pozwolimy na islam w naszych granicach - to nikt poźniej nie zwróci ogromnych nakładów na rozbudowywanie bazy kościelnej, a biedne społeczeństwo nie bedzie w stanie jej utrzymać. Przyszłość wiary nie jest naznaczone po wsze czasy - ale przyszłość narodu, jako jednolitego społeczeństwa zawsze winna być priorytetem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach