916
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42 tys.
  • Odpowiedzi351
  • Ocen na +549
916 ppt ?

Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach (352)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~alpc -

Niech broni krzyża, ale niech uważa, by jej krzyż na głowę nie padł. Wstyd, że kobieta chyba opętana chce zmusić Polaków do jej wydumanego pojęcia obrony krzyża. Niech zmieni swój styl bycia i zamknie się w klasztorze, bo tam jest prawidłowe miejsce do obrony krzyża. To współczesna patologia. Korzystać z kasy podatnika i pisać bzdury.

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~ALPC -

[cytat kogo=~gość]jak ktoś tak pragnie pomagać uchodźcom to niech pomaga tylko dlaczego chce to robić moim i moich dzieci kosztem sprowadzając nam na kark dzicz już Jan III Sobieski gonił to tałatajstwo z Europy tyle że już dawno umarł i drugi raz ich nie pogoni i w tej sytuacji lepiej tej hordy niewiernych nie wpuszczać do ojczyzny za której wolność tak drogo naród Polski zapłacił i to nie jakimiś pieniędzmi ale życiem młodych Polaków z różnych pokoleń [/
cytat]
HAHAHA, A JUŻ COŚ DLA KRAJU ZROBIŁAŚ, CZY ZA 500+ POTRAFISZ RANIĆ LUDZI, KTÓRYCH TAKŻE STWORZYŁ BÓG, KATOLICZKO BEZ ROZUMU!

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~torrenty -

~cfcf Wszyscy mają ten problem więc zgodnie z ideą Pawłowicz nikt nie pomoże nikomu, niestety.
A nauka Chrystusa jest zupełnie inna w tym temacie.
TYLKO ZE W CZAACH JEZUSA NIE BYLO ISLAMU.PROROKI W OWCZEJ SKORZE CZEGO MAJA DOTYCZYC? OCZYWISCIE,KWRSTIA INTERPRETACJI ALE KTOS ZAPRZECZY?

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~zulu -

W wypowiedzi posłanki Pawłowicz nie ma żadnej kontrowersji, to jest przemyślane i logiczne uzasadnienie - dlaczego Polska nie powinna przyjmować uchodźców.
To są ludzie obcy mentalnie i kulturowo, dlatego też nigdy nie zintegrują się z europejskim społeczeństwem.
Polska ma zbyt wiele własnych problemów do rozwiązania i nikt nie ma prawa narzucać konieczności przyjmowania kogokolwiek i karania kogokolwiek za odmowę!, bo to trąci swoistą formą terroryzmu!
Osobiście jestem za pomocą tym ludziom, ale tam na miejscu, oni sami powinni budować swoją przyszłość - nie tu, lecz tam skąd pochodzą!

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~bezint -

~Polska Popieram panią Pawłowicz całkowicie.
Kolejne mądre słowa.
Nie każdy je zrozumie ale trudno żądać inteligencji od ludzi z PO czy KOD.
A jak ktos nie należy do żadnej partii to co?Ma szanse być inteligentem?Bo ty/celowo małe t/ raczej do tej grupy nie należysz dokonując takiego podziału

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~as1 -

rafal333 Ja na nią nie zwracam już nawet uwagi, ponieważ wiadomo,ze to głupie i zacofane babsko, nadaje się ona tylko do wariatkowa, więc szkoda zawracać sobie nią głowe.
Wszystkie jej wpisy i wypowiedzi to jedno wielki dno, to głupie babsko ma otłuszczony mózg i szare komórki już nie funkcjonują jak należy lub zdechły z rozpaczy.

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~torrenty -

~BOCHUMER OBLESNA GLUPOTA NIEMAJACA NIC WSPOLNEGO Z CHRZESCIJANSTWEM TAK JAK RYDZYK Z POSLUGA BOGU-TO ODPAD KTORY JUZ ZARAZ PO POCZECIU WINIEN ZOSTAC WYSKROBANY I WYLADOWAC W UBIKACJI-TO POPROSTU SMIEC
za to twoj wpis to kwintesencja katolicyzmu"nienawidz blizniego bardziej niz siebie samego" Tyle masz wspolnego z chrzescijanstwem co ja z pingwinami.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach