913
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42 tys.
  • Odpowiedzi351
  • Ocen na +548
913 ppt ?

Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach (352)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~GawenX -

~cfcf Wszyscy mają ten problem więc zgodnie z ideą Pawłowicz nikt nie pomoże nikomu, niestety.
A nauka Chrystusa jest zupełnie inna w tym temacie.
Pomagać należy mądrze, a nie samobójczo. Nauka Jezusa nie ma tu nic do rzeczy. A poza tym, widać że nie czytasz lub nie rozumiesz artykułu. To, co mówi rząd polski o pomocy na miejscu, też do ciebie nie dotarło.

Napisał(a): Laila44 -

W pełni zgadzam się z moją imienniczką prof. Pawłowicz.Serce sercem,sumienie sumieniem ale nie po to nasi Rodzice,Dziadkowie walczyli o nasz Kraj o naszą wolność zeby teraz za czyimś nakazem miała nas zalać horda ludzi z którymi nie mamy nic wspólnego.Różni nas wszystko
począwszy od koloru skóry kończąc na religii.Ktoś mówi żeby przyjąć do nas kobiety i dzieci
co z tego jak te muzułmanki będą wychowywać swoich synów według swojej wiary i będziemy chować węża na własnej piersi.Pomoc humanitarna do Syrii w ramach naszych możliwości tak.Ale czy oni chcą być w Polsce?Oni śnią o Włoszech,W.Brytanii, Grecji bo myślą ze tam będa panami a Europejczycy ich niewolnikami.NIE BĘDZIE MUZUŁMANIN panoszył się w moim
kraju, mojej Ojczyżnie skoro mają swoją to te młode byczki niech bronią swojego kraju a nie pchają się tam gdzie ich nie chcą.Allah nakazał nas niewiernych zniszczyć więc próbują.Ile między rodzinami chrześcijańskimi będzie dżihadystów--ukrytych.Kto ma córki, żony, siostry, matki niech pomyśli o nich zanim tych smagłolicych, czarnoskórych o niskim Q wpuści do nas.

Napisał(a): madox66 -

Laila44 W pełni zgadzam się z moją imienniczką prof. Pawłowicz.Serce sercem,sumienie sumieniem ale nie po to nasi Rodzice,Dziadkowie walczyli o nasz Kraj o naszą wolność zeby teraz za czyimś nakazem miała nas zalać horda ludzi z którymi nie mamy nic wspólnego.Różni nas wszystko
począwszy od koloru skóry kończąc na religii.Ktoś mówi żeby przyjąć do nas kobiety i dzieci
co z tego jak te muzułmanki będą wychowywać swoich synów według swojej wiary i będziemy chować węża na własnej piersi.Pomoc humanitarna do Syrii w ramach naszych możliwości tak.Ale czy oni chcą być w Polsce?Oni śnią o Włoszech,W.Brytanii, Grecji bo myślą ze tam będa panami a Europejczycy ich niewolnikami.NIE BĘDZIE MUZUŁMANIN panoszył się w moim
kraju, mojej Ojczyżnie skoro mają swoją to te młode byczki niech bronią swojego kraju a nie pchają się tam gdzie ich nie chcą.Allah nakazał nas niewiernych zniszczyć więc próbują.Ile między rodzinami chrześcijańskimi będzie dżihadystów--ukrytych.Kto ma córki, żony, siostry, matki niech pomyśli o nich zanim tych smagłolicych, czarnoskórych o niskim Q wpuści do nas.
Jestem,lemingiem,lewakiem,2 sortu i deistą ale zgadzam się z tobą,ZERO Islamistów w tym kraju,wystarczą nam rodzimi ekstremiści spod znaku ONR i MW.

Napisał(a): ~Elsa -

~art Pani Krysiu,
czy mogłaby Pani uprzejmie wyjaśnić kto decyduje co jest "prawdziwym" a co "fałszywym" miłosierdziem ? Mam takie nieodparte wrażenie, że nie powinna tego robić pani, jako zacietrzewiony szowinista katolicki. Rozumiem, że w tej mierze rozstrzygająca jest Ewangelia, a jak ktoś ma problem ze zrozumieniem Jej nauk, to zawsze wystarczy się wsłuchać w słowa i czyny Papieża. Jakoś sobie nie przypominam, żeby Papież Franciszek rozdzielał miłosierdzie na "prawdziwe" i "fałszywe" ani uchodźców na "prawowiernych" i wrażych" - tak jak to czyni pani. Pismo raczej uczy czynić dobra w cichości, a nie na pokaz, a Jezus "niewiernego" Samarytanina stawia wyżej niż prawowiernych Żydów. Może by tak pani sięgnęła do źródeł, zanim napisze kolejne "pseudo-chrześcijańskie" bzdety. Nasz Kościół tylko traci na takich jak pani .... Zyskuje tylko chyba o.dyrektor.
Katoliczka nie jestem, ale nie widze powodu do krytykowania poslanki pawlowicz.
Mamy do czynienia z najazdem a nie ucieczka, poza tym ci "uchodzcy" nie chca pracowac a chca benefitow. Dlaczego nie wedrowali do emiratow arabskich, arabi saudyjskiej i blizej i po linii religijnej??
« Wróć do tematów
Do góry strony: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach