916
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42 tys.
  • Odpowiedzi351
  • Ocen na +549
916 ppt ?

Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach (352)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~Anna -

Wiekszosc negatywnych postow to albo PO albo biedne polskie niewyksztalcone samce , z kompleksami ze kobieta ma tytul profesora i ze ma wlasne zdanie, zal im sciska poope.
Zalosne.
Logika sie wam wylacza kiedy kobieta mowi rozsadnie.
Powtarzam, odpowiedzcie na pytanie dlaczego ci 'uchodzcy' ida w keirunku europy chrzescijanskiej z innym jezykiem normami spolecznymi. Przeciez blizej i przyjazniej majaw arabii saudyjskiej i emiratach.
Dlaczego europa?
INTERIA.PL

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): gość -

Dość, tych bzdur. To są pierwsze harce na polu, a stawką jest zachowanie tożsamości. Jak się nie podoba po stronie obrońców to proszę jasno się określić przejść na drugą stronę, a nie wymachiwać Pismem Świętym jak zasłoną dymną.

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~głos w dyskusji -

Brawo kotek - gratuluje mądrości wypowiedzi i uczciwiści !!! Nie daj się zdenerwować PRZYDUPASM PIS-u i OSZOłomom od KUKIZA typu Jakubas. Wypowiadanie się na temat chamskiej baby /kto i za co dał temu tytuł profesora ?/ jest ubliżaniem rozumowi normalnego człowieka! Pozdrawiwm LesławJJA

Re: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach

Napisał(a): ~gość -

Bardzo dobra wypowiedź posłanki Pawłowicz. Rządy PiS są jakie są, ale jednak jesteśmy bezpieczni. Poza tym gospodarka nam się rozwija, a to już duży sukces. Mam nadzieję, że utrzyma się ta tendencja.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Patetyczny wpis posłanki Pawłowicz o uchodźcach