Komentarze (191)

Dodaj komentarz

Panie Pawle,,,

Napisał(a): Kinia -

Jakby wszyscy polscy sportowcy zarabiali tyle co pilkarze, to i więcej medali na pewno byśmy sie doczekali. A tak, od czasu do czasu jakiś piłkarzyna strzeli gola i jest wielki aplauz. Gratulacje za 6, 7, 8 i kolejne miejsca. Każdy piłkę kopać moze, nie każdy będzie biathlonistą...,
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): balbina -

ten facet, komentator zarzeczny jest beznadziejny.
Odpowiedź (0)

że co ??

Napisał(a): Someone -

biathlon szerzej w świecie nieznany...matko jakim to trzeba byc idiotą żeby takie teksty pisac... to że nie zna sie Pan na sporcie to już nie jest niczyja wina trzeba sobie było oglądac tylko tą swoją piłke nożną ot i wszystko

a jeszcze do janka.... nie chcesz patrzec na curling nie patrz nikt Cie nie zmusza...

a ja wspomne... no tak jedna bramka Polaka w meczu średniej europejskiej ligi.... wow czapki z głów Panowie czapki z głów... i kto sie tutaj podnieca co ??
Odpowiedzi (11)

Smieszne rodzenstwa

Napisał(a): Pablito -

U mnie sa trzeci w tym rankingu, zapomnial pan o klonach z serialu na dwokce :P
Odpowiedź (0)

Rozwód z żoną

Napisał(a): Legionista -

Mam nadieję, że i Małysz rozwiedzie się z żoną, bo wtedy pozbędzie się rogów i będzie lżejszy. A Zarzeczny? No coż, każdy bystry widzi
Odpowiedź (0)

Dno

Napisał(a): Pawel -

Porównując Pana artykuł do konkursu skoków narciarskich, to na 80 zawodników zająłby Pan 80 miejsce. Jak widać wielu polskich dziennikarzy to miernota, niech Pan się uczy od tych "słabych" polskich sportowców, bo już wole to 7, 8 miejsce Malysza, niz czytac takie bełkoty
Odpowiedzi (1)

Kowlaczyk

Napisał(a): marcin -

Justyna Kowalczyk nie ukończyła biegu, masz temat, by zwiększyć sobie poczytalnosc. Jak ja nazwiesz?
Odpowiedź (0)

Beznadzieja

Napisał(a): cham i prostak -

a co Ty zrobiles dla Polski?? Nie krytykuj Małysza bo jeszce niedawno popadales w szał Małyszomanii...Nie podobają sie igrzyska?? Nie oglądaj Pan!! Siedz Pan i krytykuj dalej na pewno nam wszystkim to na dobre wyjdzie.
Odpowiedź (0)

pan pawel nadaje na ksiedza dzieki takim ludziom jak pan marnuja sie talenty

Napisał(a): zb -

uwazam ze celtic to jest srednia zachodnia druzyna, bez zadnej podnietki, na szczescie nie kazdy uwaza jak pan ze najwazniejsci sa tylko mistrzowie olimpijscy, czasy sie zmieniaja mlodziez sie zmienia podobno na gorsze ale wlasnie przez takich co maja jakas szmieszna wladze i sie w glowach poprzewracalo, slabo nie zmieniac, najlepiej olac. pewnie polskiej pilki pan nie oglada bo za slaba, woli pan angieslka lub moze hiszpanska. ja nie wiem nie dbam o to, olewam.anglicy wiedza ze nie sa potega w sportach zimowych ale porafia pochwalic docenic 40 miejsce swojego reprezentanta, ja lubie ogladac wszystkie sporty, sam lubie sport, po w wyjezdzie z polski uwolnieniu sie od takich dzialaczy jak pan wrocilem do sportu, mam inne pozytwne spojrzenie na zycie nawet jesli mi sie juz nie uda zostac mistrzem olimpijskim.
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (3)
Dodaj komentarz